|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo začne s 1.10.?
30.9.2009 11:26:50   
tojeto1
Evo, jutri 1.10. bi začela hujšat. Moram skinit kar precej kg.
Pa me zanima, če bi katera šla z mano, da mi bo lažje.
Sem gledala podobne teme, pa so vse že ful shujšale, pa mi ni filing se z njimi primerjat.
Javite se, da skupaj premagamo te glupe kile user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.9.2009 11:33:10   
anabanana
Ciao, evo prva kandidatka user posted image

Sicer bi rada zgubila samo ene 3kg pa vseeno...

Kako se misliš lotit hujšanja, s kakšno dietno ali po principu manj žri?user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.9.2009 11:44:37   
tojeto1
Manj žri, pa več migaj - tko na kratkouser posted image . Drgač pa je moj plan naslednji:
  • Zmanjšati obroke, nič sladkarij, pa nič hrane po 18 uri.
  • Glede vadbe 3x na teden laufat po ene 30 minut in 2x na teden telovadit (trebušnaki, pa vaje za rit in stegna).

To je to. Kako bo pa v praksi pa bomo videli..

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.9.2009 11:53:05   
anabanana
Nekaj takega sem imela tudi sama v mislih..s tem, da bi črtala čim več belih izdelkov...zdrava prehrana...in mrdanje..

A se bomo kaj tehtale, npr. določimo en dan v tednu in javljamo rezultate?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdo začne s 1.10.?
1.10.2009 13:57:50   
tojeto1
Anabana, VELJA! Drug teden javim rezultat.
Danes sem bila pridnauser posted image :
tekla 20 min, veliko vode že spila, mini zajtrk in normalno kosilo. Izziv pa pride zvečer...
Pa ti?

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdo začne s 1.10.?
2.10.2009 9:55:39   
luka jan
A se vama lahko še jaz pridružim?

Tudi sama bi rada dala dol ene 3-5 kilc, po nobeni drastični dieti, ampak samo z zdravo prehrano, več sadja in zelenjave in pa seveda gibanje, Upam, da nam skupaj uspe.user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdo začne s 1.10.?
2.10.2009 10:23:41   
tojeto1
Welcome luka jan! Upam, da nam bo skupaj uspelo!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdo začne s 1.10.?
2.10.2009 16:57:48   
jenii
oj bi se vam še jest pridružla sem že 10,5 kguser posted image dol dala samo mam še ene tolk ali več v planu. user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdo začne s 1.10.?
2.10.2009 21:46:49   
bibyzan
Ja, tudi jst bi mogla začeti. No, nekaj dni nazaj sem že začela mal migat (trebušnjaki, kolo), pa me mišice bolijo za znoret. Pa rit od sedeža na bicikluuser posted image user posted image . Ja moram pa skinit enih 25 kg, bi bilo najbolš. Zdaj sem 6 tednov po porodu, vsega skupaj pa imam kar 40 kg več kot takrat, ko sva se z mojim možem spoznala. Kriza. Ljubezen gre skozi želodec, pa še dva froceka.........Ah, upam, da bi jih spravla 25 dol, pa sem že dosegla nemogoče. 
No, zdejle dva dni zabušavam pri hrani-jem veliko in nezdravo. Se bom probala spravit na zdrave tirnice in kdaj se tehtamo? Ob četrtkih, ponedeljkih? kateri dan? No, za evidenco...drugače itak vsak dan visim na vagiuser posted image user posted image  ne vem zakaj, ko pa nič ne naredim, da bi blo kaj manj!
Aja, dieta: manj žri, veliko pij!

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.10.2009 15:48:17   
Janjika
Ojla

Sicer je že malo čez 1.10., ampak tudi moj namen je shujšati. Manj žri, zrava prehrana, veliko gibanja, voda ... ampak ... sami izgovori so me ... ob 2 user posted image  jih vedno najdem. Pa zagovor diplome, pa rd-ji, selitev, priprava 1001 stvari ... ampak skupaj nam bo uspelo??? Čeprav sem sedaj nepričakovno shujašala 2 kg ... ampak bi jih rada enih 20 tja do junija ... težka bo, ampak boma dala vse od sebe. Zima prihaja ... začnimo!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.10.2009 22:42:13   
zarja28
ojla!
tudi jaz bi se rada pridružila, ker se že 2 meseca spravljam, da bi malce shujšala,
pa mi nekako ne uspeva najbolje.po porodu mi je šlo vse doluser posted image , ampak sem po pol leta nabila 10 kg goruser posted image !!!diete mi nekak ne gredo najbolje....

tako torej, grem skupaj z vami v boj......user posted image

(odgovor članu Janjika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdo začne s 1.10.?
5.10.2009 11:30:19   
tinkatonka
Jaz sem zmanjšala količino sladkarij in ukinila večerne požrtije in sem šla v roku 3 mesecev, brez posebne diete, dol 5 kg. Danes začnem še z aerobiko (2× tedensko) in upam, da se mi ne bo treba preveč čuvat pri hrani. Ni važno toliko koliko ješ, kot kaj ješ. Jaz sem namesto navadnih makaronov začela jest polnozrnate, pa sama polnozrnat kruh pečt, pa namesto navadnega riža basmati riž. Pa je kr šlo dol. Sladkarijam se nisem upirala preveč, saj sem pojedla sem pa tja kakšno čokolado al pa piškot, ampak sem šla samo na manjše količine sladkarij. Obrokov pa kot rečeno nisem manjšala, samo zamenjala sem "sestavine".

Bom pa navijala za vse nas, da bomo pridne in da se bodo kilogramčki topili. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 5.10.2009 11:31:30 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.10.2009 6:01:31   
GB
Dobro jutro vsem skupaj.

Tudi jaz bi se vam pridruzila pri hujsanju, saj tole moje odlasanje ne pelje nikamor.MORAM shujsati kar veliko ( nekje 30 kg user posted image ) in upam,da nam bo uspelo. Moj plan je zmanjsati sladkarije in kot je tinkatonka napisala zamenjati bele izdelke z bolj zdravimi. Telovadila bom po dvd-ju, ker fitnes ali aerobike trenutno odpadejo . Imam namen tudi cez vikend kdaj iti plavati in upam,da bojo rezultati kaj vidni.
Najbolje bo ,da se zmenimo dan tehtanja in da vidimo kako nam bo slo user posted image user posted image . No sedaj grem spiti kavo ( z eno zlico sladkorja user posted image ) in potem v sluzbo.
Lep dan vsem skupaj

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.10.2009 13:00:43   
jenii
oj. vidim da nas je skos večuser posted image . kakšno je stanje. mene vikendi ubijajo, nedeljsko kosilo pa še ena žurka je bla vmes in se je nemogoče zadrževat. pol jest to uravnavam da mam ponedeljek ali torek dan k popijem kavo drugače pa voda pa mogoče sadje pa še to minimalno. dieta manj žri, migaj in polnozrnati izdelki namest iz bele moke, je fenomenalna. jest vključim še kšn prekršek ker čene se naenkrat nažrem vsega in mi je slabo kuser posted image . vaganje predlagam pa v petek pred vikendom. a vam odgovarja. začela oz. nadaljevala sem oz. bom z 72 kg, če bomo kšno bilanco po tednih vodile. lepo se imejte, fino migajte, pa bomo zmagajeuser posted image

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.10.2009 13:59:41   
n€na
pozdravljene,

a se vam smem tudi jaz pridružitiuser posted image user posted image

Na prejšnji temi v kateri sem sodelovala so vse dosegle magično 10 in so me zapustileuser posted image  Kaj hočemo, jaz sem vmes morala malo prekiniti za kakšen mesec in takrat so vse pridno hujšale, jaz sem se pa redilauser posted image user posted image

Do sedaj sem gledala nekako, da bi hujšala po 90 dnevni dieti saj se trudim ampak je kar dosti skušnjav, ki me premamijo in sem se že nekajkrat pregrešila.
Odločila sem se ,da bi začela na novo in sicer po načelu zdravo jej in dosti se gibaj. Tako sem začela kolesariti in sedaj vsaki dan sedem na kolo in naredim najmanj 6km, odvisno od počutja. Včeraj sem jih naredila 8km.

Lep dan še naprejuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil n€na -- 6.10.2009 14:00:21 >

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.10.2009 19:25:17   
GB
Dobr vecer

JOj sedaj imam ful lakoto oz. me mika da bi neki jedla. A mislite,ce bi zdej spila en kakav ,da bi bilo ful narobe user posted image .
Grem kej nardit in se probat zamotiti



_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.10.2009 8:15:41   
tojeto1
Ooooo, super! Nas je že fuluser posted image . Ste mi kr motivacijo dvignileuser posted image . Tehtanje bo ob ponedeljkih zjutraj na tešče. Tko, da se bomo mogle čez vikend mal nazaj držat. Predlagam, da vsaka napiše podatke kot so spodaj na moj ZS jaz pa bom vse skupaj dala na forum. Napišite stanje od 1.10. tko da bomo vse začele z nulo. Evo primer:

ime:                - kg do sedaj       začetni kg:      trenutni kg:         željeni kg
tojeto1          - 1 kg                    76 kg                75 kg                    61 kg
anabanana
luka jan
jenii
bibyzan
janjika
zarja28
tinkatonka
GB
nena








Katera bo najbolj pridna?

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.10.2009 9:40:57   
jenii
oj. evo začetni kg so 72, trenutni kg 71,3, željeni 62, idealno bi blo 55-58 ampak če vsaj na 62 pridem bo vriskala. uživajte pri dietkanju.user posted image  čao

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.10.2009 9:45:53   
Pat74
Se vam pridružim naslednji mesec, ko bo mulček star 6 mesecev in ne bomo več polno dojili. Moram pa kar precej dol dat, ampak dvakrat smo že šli skozi to, zato bo šlo tud tretjič!

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdo začne s 1.10.?
8.10.2009 19:12:07   
GB
Zdravo vsem skupaj .

No naj na brzino napisem podatke in povem,da se kar drzim diete samo telovadim bl malo user posted image . Moram se malo bolj potruditi.

Trenutna teza : sorry me je tok sram ,da res nemorem povedati user posted image

Zelim shujsati : 30 kg ( no potem podatku lahko sklepate ,da sam ko slon )

V ponedeljek javim koliko sem zgubila v tem tednu . user posted image

No upam,da vam gre dieta dobro od rok in da kilce letijo dol user posted image .

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdo začne s 1.10.?
8.10.2009 21:19:06   
zarja28
čer!
stanje pred bojemuser posted image začetno in trenutno stanje je 70 kg, željeni kilogrami 58-60 kg!

ta teden nisem bila ravno vzornauser posted image , ampak jutri gre pa za resuser posted image user posted image user posted image !
se slišimo v ponedeljek..
...do takrat pa čim manj skušnjavuser posted image


papa




(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 11:56:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zarja28)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 11:59:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdo začne s 1.10.?
9.10.2009 12:12:09   
jenii
oj.
rabim brce v rit, sej telovadim, pa pridno pazim kaj jem čez dan zvečer, ma pa prime pa sladoled pa čokolada pa vse po vrsti, sej ne morem ne vem kolk pojest ker se mi j evalda želodec skrčil, sam vseen. manjka mi dobro kilco do teže pred drugo nosečnostjo in itak mi grejo kavbojke že z lahkoto na rit in nimam več take motivacije, škoda k nimam več cunj iz pred prve nosečnosti- bi blo mogoče več motivacije. do tja mi manjka skor desetka to bi blo 62kg, idealnokakor sem pa že napisala pa tam od55-58 kg. sem sicer do zdej že 11 kg dol dala sam zdej kr stoji pa še rajš mal več pokaže k se res težko kontroliram. trenutno delam pico za kosilo- ni najbolš, samo itak jem vse v mejah normaleuser posted image . nč punce lepo se imejte, pa upam da bomo čez vikend pridne da bojo dobri rezultati v ponedeljek. user posted image  čao

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdo začne s 1.10.?
12.10.2009 13:31:44   
GB
Dobr dan vsem skupaj


No evo ponedeljek je prisel in sem se stehtala in rezultat : -1kg user posted image no lahko bi bilo se malo vec - , ampak sem bila v soboto malo prevec pozresna user posted image .
Upam,da vam kile letijo dol in da vse pridno zgubljate user posted image . No lep dan vsem skupaj

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?