|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje na 60
30.1.2006 18:45:20   
fusia
Pred kratkim je bila tu ena tema, v kateri vas je veliko reklo, da tudi belo perilo perete na 60 stopin in ne na 95. Včeraj sem tudi jaz oprala tako, pa se mi zdi, da perilo ni bilo tako belo. Ne vem... nekatere stvari so se mi zdele kar sivkaste. A ve dodate belilo ali nekateri praški niso dovolj dobri ali kaj? Jaz imam trenutno Avo in se mi drugače zdi v redu. V glavnem - kaj narediti, da bo tudi po pranju na 60 perilo čisto belo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pranje na 60
30.1.2006 19:15:50   
SašaR
Jaz perem na 60 belo perilo in je vedno čisto. Samo pa je res da perem na programu, ki ni skrajšan ampak normalno dolg.
Prašek je pa persil ali ariel.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pranje na 60
30.1.2006 20:43:00   
Anonimen
Fusia, jaz sem se tudi tega bala, ampak sem poskusila prati na 60, pa je bilo v redu. Tudi moja mati, nekdaj velika zagovornica kuhanja belega perila (prav zaradi te beline), sedaj pere na 60 in pravi, da je res vse enako snežno belo. Kateri prašek ona uporablja ne vem, je pa rekla, da dodaja belilo. Jaz pa perem s Persil gelom in zaenkrat nisem dodala perila, prala sem pa na 60 belo perilo do zdaj samo enkrat. Samo ne mislim dodajat belila, potem bom raje kuhala, če ne bo belo.

(odgovor članu SašaR)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pranje na 60
31.1.2006 9:20:14   
Anonimen
Jaz sem pred kratkim načela to temo.
Od kar se spomnim že moja mama me je bombardirala,da naj ne perem perila pri zelo visokih temperaturah,ker s uniči,Posebno moževe bele srajce.
Perem na 60 z sedaj že nekaj mesecev z AVA marsilija.Perilo lepo
diši,odkrila pa sem še posebno tekočino za pobelit,ki ni na bazi varekine.
OMINO BIANCO_BIANCO VIVO.Sicer ne vem,če je že v naših trgovinah,ker kupujem praške in čistila vedno čez mejo.
Izplačalo se je.Belo perilo je res iz pralnega stroja prišlo belo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?