|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A pretiravam?
18.2.2006 11:40:37   
Anonimen
Ravno sem pospravljala otroško sobico in po omari urejala stvari od hčerke. Stara je eno leto. In sem za hec preštela njene puloverčke, srajčke, ...torej zgornje dele. In sem jih naštela 40. So od št. 74 do 86. In vse lahko bolj ali manj nosi. Nekaj je novih, nekaj rabljenih. Meni se zdi to ogromno. 40 zgornjih delov? Sama jih niti v sanjah nimam toliko. Zgleda, da ful pretiravam pr nakupu oblačil za malo.
Sem čudna?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 11:58:20   
Anonimen
Nisi čudna, imaš pa verjetno to "slabost", da rada nakupuješ za malo in da se ne moreš upreti lepim oblekicam v trgovini.

Če bi šla jaz štet, se ti ne bi verjetno tudi do polovice približalauser posted image , je pa res, da imamo pridnega fanta, ki se skorajda ne umaže.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 12:02:04   
*maja
Pretiravaš? NO ja mogoče malo user posted image . Moja pupa ima mogoče v omari 10 puloverčkov, mislim teh zgornjih, pa se mi že to zdi veliko...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 12:03:09   
polona2
No, ja. V treh velikostih se mi 40 kom niti ne zdi veliko. Jaz sicer nisem  štela, ampak je tudi polna omara. Pač, če vidim nekaj luštnega za hčerko, kupim.
Meni se ne zdi, da pretiravaš. Sicer je pa najbolj važno to, če ti znese. Če nimaš finančnih težav in si to lahko privoščiš, ni s tem nič narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 12:18:05   
Ani 2
Jah to je res veliko puloverčkov,ampak boljše je več kot pa premalo.Iz radovednosti sem šla štet puloverčkov z zg. delom trenirk in sem jih naštela 31 +3 srajčke user posted image .Je pa res da jih je veliko dobil sedaj za roj.dan.Star pa je tudi 1leto in pa 1dan,št.pa ima tam od 76 ene par ,pol pa 80in pa 86.
Joj joj se je res nabralo, niti pomislila nisem da jih je tolko.

Čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 12:21:07   
April
če jo to edini problem, go for it.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 12:22:05   
Ani 2
Popravljam tam sem mislila napisati št.74 ne pa 76 saj te sploh ni user posted image .

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 12:57:10   
Dejča
Po svoje je pretiravanje, a smo pri nas še slabši user posted image . Moj mož pravi, da sam v celem svojem življenju do sedaj ni imel toliko cotk, kot jih ima user posted image v 7 mesecih in pol user posted image  user posted image . A vsaj prati ni treba vsak dan!!

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 13:17:34   
Anonimen
Jaz sem ista koza!

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 13:19:58   
lin
Te popolnoma razumem če bi jaz šla štet bi bilo št.verjetno enako ali še večjeuser posted image ampak kaj morem ko se nemore upret tem lepim majhnim cotkam,me pa boli glava ko delam čistko in dajam stvari ki so ji že premajhne proč-(mislim pospravim v škatle)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 13:44:31   
Tricia
Tud jst sem tak model kot ti....no moja lih nima toliko, ampak vseeno ful. Enostavno se ne morem upret, da ne bi kaj kupila. Če grem po štacunah, ji vedno kaj kupim in tudi ko si grem kaj zase pogledat in ne dobim nič, vedno kupim zanjo.
Ajajaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 14:13:11   
india
To sem jaz počela pri prvih dveh hčerah in prvem sinu. Sedaj pa smo nekje omejili na cca. 20 kosov, pa še to mešano, od debelih, do tankih stvari.
Le pri spodnjem perilu se ne morem ustaviti, tam pa bašem in bašem v omareuser posted image user posted image

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 14:53:29   
Marogica
Meni se pač zdi, da pretiravaš, ker otrok pač ne potrebuje toliko oblačil, saj imate najbrž pralni stroj, ki pere in to vsak teden. Torej ne vem, kam in za kašne priložnosti tvoj otrok obleče vsa ta oblačila.
Me zanima, zakaj mamice to delajo pri dojenčkih in malih otrokih? Kako pa bo čez 10 let? Se grem stavit, da otrok ne bo imel takšnega števila oblek. Vendar bi jih po tvoji logiki moral imeti.
Pretiravanje pač

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 16:07:35   
urši*
mi mamo tud tolk stvari, da mi gre že na kozlanje, pa še kr kupujemo, pa kdo še kaj prinese.tako, da pomoje sploh ne nosi vseh teh stvari.
mame pa pač rade kupujemouser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 17:03:33   
KIRA
po mojem ja. pretiravaš kar se da. če vsak dan na novo oblečeš tamalo, pa konc tedna daš prat in v sušilec, pa je spet cel teden čista in lepo oblečena.
že samo za št. 74 in 80 praviš da imaš 40 kom. zgornjih delov kaj šele spodnjih, pa bodijev in žabic itd... in vse kar je prerasla???
jaz nimam niti približno  toko cotk, pa imam 2 otroka. ne bi jih imela niti, če bi si jih lahko privoščila, ker jih itak prerase v najkrajšem času. po mojem metanje denarja stran. bi ga lahko namesto v cotke nalagala na bančno knjižico za tamalo.  bi imela več od tega. a ne??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A pretiravam?
18.2.2006 22:02:36   
FRAČAFELA
Raje ne grem štetuser posted image
Ampak mene skrbi, da bo treba vsak dan prat...nič drugegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A pretiravam?
19.2.2006 12:40:27   
Anonimen
JA user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A pretiravam?
19.2.2006 13:16:41   
Anonimen
Meni se zdi to ogromno. Moji vse trije skupaj nimajo 40 puloverčkov. Pa so vseeno vedno čisti. Če imaš veselje in denar, go for it. Pa še potem boš lahko komu podarila tako rekoč nove cunjice in s tem naredila dobro delo.
Pri nas gre bolj v tej smeri, da imajo dovolj za preoblečt in da cotke niso res povsem znucane. Ko bodo pa večji in bodo sami izrazili željo, da bi imeli to in ono, potem pa bo treba kupit kaj več.
je pa res, da stroja laufata skoraj neprestanouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A pretiravam?
19.2.2006 14:08:32   
Anonimen
Jah, tolk mas najbrz bombaznih majck, puloverjev in srajck, ce sem prav razumela.

Jst mam sigurno ene 20-25, ce ne vec, samo bombaznih majc z dolgimi rokavi, pa ene 8, al pa se ksnga vec, puloverjev, pa nimam nic prevec. Pa se vsi so ena stevilkauser posted image  Pa mi ucasih zmanjka majc (ce mati ne lika kej prevec pogosto).


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?