|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ORBITREK - POPRAVILO
8.3.2006 12:40:52   
katis
Eno vprašanje imam za vas.

Ker ob dieti vsekakor rabim veliko miganja, sem začela malo v fitnes hodit. To pa zato, ker imam doma pokvarjen orbitrek user posted image (en pedal nekam postrani visi) pa smo že spraševali, če ga zna kdo popravt, pa ni blo haska. Preden se je pokvaril, sem kar velik na njem pretekla (pa mal TV zraven gledala)

Zdaj me pa zanima,če katera slučajno kaj ve, kam se obrnit za popravilo?

Hvala!!!
user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ORBITREK - POPRAVILO
8.3.2006 12:47:01   
katarina j.
Mi smo se obrnili na tiste od katerih smo ga kupili, pa bil je še v garanciji. Katera firma je to, pa ne vem, ker je to počel mož. lahko ga vprašam, ko pride.

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ORBITREK - POPRAVILO
8.3.2006 16:53:51   
dulcinea
Od moje kolegice je ravno zadnjič zlomil pedal na orbitreku. SMo ga cel dan zafrkaval, da je še premal na njem ... user posted image

Kaj sm hotla rečt... Oni tud ne vejo kam v popravilo. Če katera ve, naj sporoči. (aja garancije nima več)


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ORBITREK - POPRAVILO
8.3.2006 20:45:32   
katis
Ja, saj to je.
Garancije ni več.
Poleg tega je pa ta orbitrek mami dobila za darilo, pa tudi ne vemo, kje je bil kuplen. Občutek imam (po izgledu) da morda kak top shop. Samo zadeva je sedaj stara že kakih 7 let in se bojim, da tud tam ne bi točno vedli, kaj naredit. Sicer smo enkrat že tja tud klical, če vejo za koga, pa so rekl da bojo preverili. Moram jim še mal težit, da bomo videli, kaj se sploh da - pa seveda za kako ceno (da ne bi bilo poravilo toliko kot cena novega!)

Če katera karkoli ve, bi bilo dobrodošlo.

Če pa bo meni ratalo kaj zvedeti novega, pa tudi objavim.

Čau!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?