|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je danes in?-darilo za prvoobhajanko
14.5.2006 19:33:39   
Anonimen
Ojla ženske ste polne idej...vaši otroci pa tudi.

Kaj je trenutno in med prvoobhajanci? Potrebujem ideje za darilo.
Punčka stara 8 let. Suhceno, drobceno, luštkano, trenira gimnastiko (rolerji, kolo in podobno odpade).

Če ima ktera kako idejo...bom zlo hvaležna.

Aja sem vprašala, kaj naj kupim, pa je mama rekla niiiiiiiiiiiiič, ma dej no. Vi sam pridte, bo to čist dovolj.user posted image .
Ampak praznih rok pa tud ne moreš pridet, ane?

< Sporočilo je popravil puncica -- 15.5.2006 10:22:10 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je danes in?
14.5.2006 19:40:54   
mia-2
Kaj pa kakšen srebrn prstan-tak mali lepši.Pri nas smo vse skoraj dobile zlatnino, pa denarnice, torbice.Al pa kakšen bon da si kupi kakšno oblačilce (npr. H&M).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je danes in?
14.5.2006 19:43:26   
tjaga
Mi gremo tudi naslednji teden na prvo obhajilo. Kupila sem ji ene take luštkane uhančke iz belega zlata. Mislim, da bo dekliški "nečimrnosti" zadovoljeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je danes in?
14.5.2006 20:02:38   
paris
Ja, uhančki so zakon!user posted image Jaz sem jih kupila prijateljičini punčki za Prvo obhajilo. Bile so ene take luštne rožice iz rumenega zlata- zelo cort, se mi zdi, da je bila cena okoli 8k.
In bistvo je, da so ji bili ful všeč- takoj si jih je nadela!user posted image

Eni drugi deklici pa sem enkrat podarila hranilnik in v njem denar. Odvisno je, kako blizu ste si in kakšne so razmere in tako....


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je danes in?
14.5.2006 20:32:12   
Anonimen
če hočeš, da bo res vesela, bone od trgovino z igračami. saj tam imajo tudi vse raznorazne dekliške IN stvari.

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je danes in?
14.5.2006 20:42:24   
Anonimen
No sej mi smo ji hotli kupit kako res lepo otroško/dekliško uro. Ker za uhane ne vemo ali je mama za ali proti nošenju. Pa smo jo mislili vzet v kaki zlatarni, kjer bo lahko zamenjala, če ji ne bo všeč, za uhane ali kaj podobnega.

Kaj se vam zdi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je danes in?
14.5.2006 20:56:03   
al1*
Moja je stara 7 let in ure bi bila zelo vesela. Kake z rožicami ali kaj takega. Uhanov moja nima in tudi želje po njih ne. 

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je danes in?
14.5.2006 20:56:13   
paris
Ja, tudi ura bo po moje super!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je danes in?
14.5.2006 22:31:01   
SLAMlCA
že pred časom sem videla ko so eni prinesli šopek narejen iz zelenja namesto cvetov pa denar v obliki rožic je bil šopek kar veliko pozornosti deležen

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?