|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr dnevniku
2.6.2006 15:14:13   
aljča
Ojla!!!user posted image




No pa mi je nekako le uspelo priti do računalnika. Naš Val je priden kot hrček user posted image .Spi in papka. No tudi malo čuje ampak nič ne joče takrat.

Naj prvo čestitam vsem tistim majčicam ko so rodile v mojem času in pa za mano, ker sem sedaj nekako izgubila nitko tle gor kaj se dogaja...za nazaj pa je kar veliko za prebrat in ne utegnem.
Sama moram dosti počivat ker sem še kar zelo slabokrvna in se kmalu utrudim. Še k sreči, da je moj možek doma in mi veliko pomaga. Naš Val je takoj po porodu naslednjega dne dobil zlatenko tako da smo bili kar 48 ur pod lučko. V tem času je doživljal traumo in se je odločil, da ne bo zizal, tako si moram sedaj mleko stiskati in mu ga dajati po steklenički. Sem pa bolj trmaste narave tako da bom probala tako čim dlje zdržati in v mes tudi probati,če se odloči za moje zizike.

Moja porodna zgodba pa je taka:
23.05.2006 sem imela rok ampak sem še kar veselo hodila po domačem kraju polna energije in nasmejana.Čez noč se je stanje malo spremenilo, ker me je začelo šraufati na 5 do 10 minut...ampak sem lepo zdržala do zjutraj ko me je mojuser posted image moral itak peljati v bolnico na kontrolo.Po CTG-ju, ki je kazal ravno črto.......zopet sem imela še amnioskopijo, ki je pokazala da se moja plodovna voda že barva in da bo čas da grem proti porodni sobi. Dobila sem v nožnico tabletko za odpiranje, ker sem bila odprta samo 3 cm in maternično ustje je bilo še nepripravljeno...po mnenju g bi morala do naslednjega jutra roditi. Halooo mene pa je že vse bolelo in krčkalo že zjutraj. Po eni uri ležanja sem šla na trim stezo po bolnišnici. In popadki moji so se začeli ob 15 uri na 3 do 5 min. Po viziti ki sem jo že prepihala mi je g rekel da me bo ob 19 uri ponovno pregledal z amnio in pa s CTG-jem....ampak jaz nisem več zdržala ob 18 uri so mi dali eno inekcijo user posted image ki pa mi je povzročila popadke že na 3 minute.Ob 19 uri mi je odtekla voda in takrat mi je babica poklicala moža da pride ker se je porod pričel. Hvala bogu da je prišel kmalu, ker sem po novi porodni sobi trimčkala in pult skoraj odlomila ko me je popadek zagrabil...mož mi je od takrat naprej dajal roko,ki sem mu jo potem noro zvijala.Kolk ga je bolelo nimam pojma ker mi je spomin malo zastal takrat user posted image .
Ob 21 in 30min meni na Ctg-ju še kar ne kaže popadkov, ki so bili že na 2 min.Utrip našga sončka je začel padati tako da se je g odločil za novo inekcijo ki me je totalno sprostila in pa po njej postala totalno zaspana..pa še kisikovo masko sem dobila.V dobri uri sem iz 5cm prišla na 10 in ob 22 in 55 minut sva z možem na svet spravila prečudovitega korenjaka Vala, ki ni zajokal niti malo ko sem ga dobila na prsa. Zvedavo me je gledal v tem času je mož prerezal pokovino in nato je sonček le končno lepo zajokal...čisto nežno. Rodila sem s svojimi popadki mogoče par minut pred koncem sem dobila malo umetnih za pospešitev...pa rezana in šivana tudi nisem bila kar sem se prav na velko začudila ko so mi povedali za mere in težo( 4020g in pa 57cm velik, glavca 38).Kar sledi po tem pa itak veste...tehtanje, čiščenje, oblačenje in cartanje v troje.....v porodni sobi smo bili do 2 zjutraj ko vsa že oba s sončkom bila pošteno utrujena.
Noč je bila kratka in  skoraj brez spanja. Ampak se je splačalo. Čeprav smo potem preboleli še zlatenko in pa sončenje pod lučko smo sedaj doma pridni in zadovoljni ter srečni.

Tko pa imate še mojo zgodbo. user posted image

Lep pozdrav Aljča....pa hvala za vse čestitke na rr.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
2.6.2006 15:18:05   
total
Lepo se cartajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
2.6.2006 16:35:00   
ona
ČESTITKE user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

       user posted image    

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
2.6.2006 16:43:44   
Anonimen
Lepa zgodba. user posted image Sem imela kar solzne oči zraven.

Veliko prespanih noči in veliko ljubezni vam želim.user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
2.6.2006 16:58:20   
pikicaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
2.6.2006 20:48:36   
sjug
Bravo mami, bravo Val. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
2.6.2006 21:38:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image , pa velikoooo cartanja vsem skupaj...

(odgovor članu sjug)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
2.6.2006 22:46:18   
bombonček
Čestitke!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
2.6.2006 23:21:39   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
3.6.2006 8:47:32   
turbo
user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
3.6.2006 14:58:49   
Eviii
čestitamo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
3.6.2006 22:00:53   
lenika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
4.6.2006 11:47:39   
vampirka
Aljča, še enkrat user posted image user posted image user posted image ! Vaš Val je pa res pravi korenjak user posted image ! Lepo se cartajte (vsi štirje)!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa naj bo še moja porodna zgodbica v rr d...
4.6.2006 19:04:17   
Felicity
Čestitke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?