|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj hudiča je danes s siolom?
27.6.2006 12:34:09   
KIRA
kličem že 1 uro na tehnično pomoč, ker jih moram nekaj vprašat. hvalabogu da je tel. št. brezplačna. pa ne morem prit skoz.
non stop mi javlja da so vsi operaterji zasedeni, po 10 minutah me pa vrže ven.
je še kera probala? se še komu to dogaja al kaj je to dons??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj hudiča je danes s siolom?
27.6.2006 13:20:18   
Anonimen
To je velikokrat.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj hudiča je danes s siolom?
27.6.2006 18:57:16   
LARIKA
Žal kira je tako. Kaj te pa zanima? jaz sem v njihovi prodaji user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj hudiča je danes s siolom?
27.6.2006 20:13:44   
lelaval
Moj je prejšnji teden klical, ker Siol TV ni delal in se je 3/4 ure pogovarjal z operaterjem. Mu je rekel, da se je nekaj v centrali sesulo in še dobro, da nam je internet delal.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?