|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Karikatura za darilo
31.8.2006 12:11:27   
sašaš
Poznate mogoče koga, ki riše karikature? user posted image

Tast bo imel kmalu 50 let pa bi mu rada podarila res dobro karikaturo njega samega. Mogoče pa je kdo kje, ki ti jo nariše na podlagi fotke? Kakršnakoli inf. dobrodošla. user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Karikatura za darilo
31.8.2006 12:40:41   
LUNA06
Najprej ti moram povedat, da je to odlična ideja!
Moj fotr jo je dobiu za 50 let in je biu presrečen.
Obstaja en gospod v Mengšu (bi mogla povprašat za naslov oz. telefon), ki to nariše zlo dobr.Neseš mu par fotk, poveš s čim se ukvarja in on to vse vključi.

Lej ti povem primer mojega fotra.On je navdušen kolesar, dela na banki, je aktiven gasilec, ima psa, piše pa se tako kot je ime eni slovenski gori.
Gospod ga je narisal na kolesu (v bančnem kolesarskem dresu-ki ga res ima), iz žepov na riti mu ven gledajo bančne kartice, na prtljažniku ima gasilsko čelado, za njim teče kuža (na vratu ima obešeno tablico z imenom), v ozadju pa je omenjena slovenska gora.Perfektno res!Zdaj slika visi v kuhinji, je sploh noče umaknit, hoče da jo usi vidjo.

Za ceno se ne spomnim (fotr je namreč potem naročil isto stvar za kolega), lahko ap ti zrihtam naslov in telefon, če hočeš.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Karikatura za darilo
1.9.2006 13:43:26   
sašaš
Luna, res bi ti bila hvaležna, če bi mi priskrbela vsaj tel. št. od tega gospoda! Prosim, prosim! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Karikatura za darilo
1.9.2006 14:40:11   
LUNA06
Dobiš seveda, sam ne vem na pamet.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Karikatura za darilo
2.9.2006 10:32:56   
sašaš
user posted image  HVALA! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?