|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:09:54   
Noel
Kateri pride k vam? Kaj prinese?

Jaz upam, da pridejo k nam kar vsi trije...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:13:38   
facka
Pri nas je načeloma poudarek na Dedku Mrazu, na Božičku nič, Miklavž pa načeloma ne nosi igrač, bolj kaj sladkega, sadje, pa šibe nikol ne pozabiuser posted image

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:15:29   
iva01
Vsi pa še god in rojstni dan ma user posted image  na vmes. Za rojstni dan dobi mal večje darilo za ostale praznike pa kakšno igračko, kaj malega za oblečt, max 5000 sit

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
13.11.2006 22:16:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:22:26   
eva1
ja pri nam nosi miklavž in božiček(miklavž 5.12, božiček 24.12-tako da ni isto)-sploh pa ne vem, kdaj naj bi nosil dedek mrazuser posted image -itak pa ta počasi izumira, vsaj tako se mi zdi!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:23:56   
pravljica
k nam hodita miklavž in božiček (ne moremo čakat do novega leta user posted image  )...dedka mraza pa vidita v kakšnem trgovskem centru, v vrtcu...mah, kaj jaz vem, komaj čakam, da lahko obdarim otroke...meni je to v takšno veselje user posted image

miklavž nosi le otrokom, za božič pa itak...navali narode pod smrečico user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:26:35   
viv_
Miklavž, Božiček, Dedek Mraz, pa še rojstni dan ima ta velika...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:29:00   
Anonimen
miklavž, ki prinese kake sladkarije in sadje, največ kake štunfe zraven, pa božiček ki priese kaj več. božička praznujemo pa zato (včasih smo dedka mraza) ker se za božič pačdobi vsa familija na večerji in potem skupaj odpiramo darila in je bolj zabavno. za silvestra smo ponavadi razkropljeni. nismo pa pobožni, zgolj amerikanizirani user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:40:06   
total
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

miklavž, ki prinese kake sladkarije in sadje, največ kake štunfe zraven, pa božiček ki priese kaj več. božička praznujemo pa zato (včasih smo dedka mraza) ker se za božič pačdobi vsa familija na večerji in potem skupaj odpiramo darila in je bolj zabavno. za silvestra smo ponavadi razkropljeni. nismo pa pobožni, zgolj amerikanizirani user posted image



Pri nas je enkao,kot je napisala LARA.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.11.2006 22:40:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:48:34   
kofetek2010
decembra bo pestro:

1.) Miklavž
2.) user posted image  RD
3.) user posted image  RD
4.) Božiček

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:55:20   
Magi*
Miklavž alias Sveti Nikolaj je spešl, ker je takrat rojena moja sestrica.

kmalu zatem ima RD Zarja

Božička praznuje moževa stran familije

pri nas doma pa čakamo Dedka Mraza in to 2x (prvič za naše novo leto, drugič za pravoslavno)

če nam še to ni dosti, počakamo še Kitajsko novo letouser posted image ...potem je pa itak velka noč tuuser posted image

skratka, pri nas ni diskriminacije.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 22:56:49   
Magi*
pozabla: zadnja leta sta tudi po dva Miklavža in Božičkauser posted image  can you beat that?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
13.11.2006 23:06:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
13.11.2006 23:13:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
13.11.2006 23:22:18   
Anonimen
Miklavz (6.12. zjutraj) in Dedek mraz - na silvestra.

Ker nismo verni, pac bozicu in posledicno skomercializiranemu bozicku ne posvecamo pozornosti user posted image  

Miklavz prinese manjse darilo, DM pa malo vecje. Cepra se meni osebno zdi, da bi za miklavza lahko manj dobile. user posted image  Pa se mami ima 6. RD ...

In tako tradicijo bom ohranjala tudi pri svojih otrocih, pac bo Miklavz bolj skromen oz. bolj kako sadje + sladkarije pa kaksna malenkost user posted image

(odgovor članu Noel)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 6:22:42   
CUKRČEK
Pri nas od nekdaj nosi samo Miklavž. Gremo pa , odkar imam otroka, tudi na dedka mraza, ker pač firma priredi predstavo in obdarovanje. Drugače pa še vedno rula le Miklavž.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 6:45:47   
srki
Miklavž, prinese tisto, kar tisti moment najbolj rabi-otrok mislim, pa kakšno igračo. Za ostale, malo starejše, pa kakšne čokoladice, kofetek,....

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 7:12:48   
AnBan
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

HJa kaj pa vem, jaz sem bolj za dedka mraza, ampak so pri mojmu bolj mahnjeni na božička in ker je to bolj družinski praznik se bomo držali božička, pri mojmu atiju pa bo dedek mraz. Miklavž je pa itak isto kot je božiček, tako da mi je tole čist mem.


Miklavž in Božiček ni isto. Miklavž izhaja iz krščanstva in je pri nas že od nekdaj. Kdor je bil v prejšnjem režimu komunist, je pač praznoval Dedka mraza, ki je k nam prišel iz ruskega okolja. Božič pa je le novotarija uvožena iz Amerike, tako kot Valentinovo in seveda najnovejša traparija - noč čarovnic.

Pri nas dajemo poudarek na Miklavža, ki tudi hodi po vasi v spremstvu angelčkov in parkeljnov. Ta prinese največje darilo. Dedka Mraza organizirajo pri mojem v službi, gremo si ogledat igrico in potem pride Dedek Mraz. Le ta pride tudi v vrtcu. Božiček nas običajno obišče na športnih uricah in prinese kakšno manjše darilce. 

_____________________________

[



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 7:20:22   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ker nismo verni, pac bozicu in posledicno skomercializiranemu bozicku ne posvecamo pozornosti user posted image   




Božiček ni "veren" oz. ni krščanski. Torej le praznujete krščanskega, če praznujete Miklavžauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 7:48:37   
Felicity
mi ne delamo diskriminacijuser posted image

Vsi so več kot dobrodošli.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 10:17:48   
piščanc
ko sem bila jaz majhna smo imeli dedka mraza, miklavž pa je nosil sadje in čokolado.

tako da bomo zdaj nadaljevali, da miklavž nosi sladkarije, potem nosita pa dedek mraz in božiček, neodvisno od datuma.  enkrat konec decembra, ko se zberemo na večerji. doma dedek mraz, pri babicah pa božiček, ali obratno.

je pa res mala zbrka teh dobrodelnih mož.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 10:24:18   
Katrin
Mi smo pa tako pridni, da nas obiščejo kar vsi trije dobri možje user posted image

Sem pa še od prej navajena, da Miklavž prinese nekaj sladkega, kako malenkost in pomaranče; Dedek Mraz prinese darila v "mamino službo" (ko gre lahko otrok na kako otroško predstavo in potem kličejo in dočakajo Dedka Mraza, ki jim razdeli darila); Božiček pa pusti darilo doma pod novoletno jelko.

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 10:43:10   
san
Pri nas (pa tudi pri mojem dragem) že od nekdaj Miklavž prinese kakšne dobrote kot so mandarine, suho sadje in čokoladico ali piškotke ter zraven kakšne žabice, na božični večer pa imamo božično večerjo (kolikor jaz vem naj bi se praznovalo Jezusovo rojstvo - mali bog, bogec, božič). Odkar imava otroke se obdarujemo s kakšnimi manjšimi darili (oz. jih poberemo pod smrekco). Dedek Mraz nosi darila v službi. V glavnem ne pretiravamo preveč z darili.

LP,s.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Miklavž, Božiček, Dedek Mraz
14.11.2006 12:12:56   
corfu
Miklavž nosi sladkarije
Božiček bogato obdari celotno familijo pod smrekico
Dedek Mraz prinese darilo samo v mestu, ko gremo na prireditev. Domov ne nosi

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?