|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako okrasiti clip okvirje?
19.12.2006 18:57:27   
MIRNA30
navadne "clip" okvirje za fotografije?

Zamislila sem si, da bi jih nekako okrasila, seveda le ob robovih, in potem namesto fotografije vložila list z napisanim voščilom. Zdaj je pa problem s čim in kako okrasiti. Nisem ravno ustvarjalne sorte, tako da mi bo vsaka ideja resnično prav prišla.

Edino, kar se sama spomnim, so lepljive barve za steklo, vendar ne vem, ali bi to delovalo preveč otročje, saj gre za darilo sodelavcem.

Hvala za pomoč in lep večer vsem.


< Sporočilo je popravil Mič -- 19.12.2006 22:36:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO OKRASITI...
19.12.2006 19:37:15   
al1*
V en kot nalepiš cimetove palčke, par klinčkov in kakšno janeževo zvezdo. 

_____________________________

lp


(odgovor članu MIRNA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO OKRASITI...
19.12.2006 20:01:18   
MIRNA30
Hvala za predlog. Kakšno lepilo pa naj uporabim, da to prilepim na steklo?

Lp, Mirna

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO OKRASITI...
19.12.2006 20:03:54   
al1*
Eno Uho lepilo je zelo močno - namenjeno lepljenju lesa, plastike, stekla.
Tako okrašen okvir sem enkrat dobila za darilo in je res lepo.


_____________________________

lp


(odgovor članu MIRNA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO OKRASITI...
19.12.2006 20:47:41   
Anonimen
Servietna tehnika. Pol gor pa lahko prilepis kar hoces. Ali pa barvni pesek .. jaz sem sicer delala oba poleti za darilo, ampak saj lahko prilagodis. Pescenega (se) nimam poslikanega, s servietno tehniko pa imam.

Evo ga:
user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKO OKRASITI...
19.12.2006 20:49:17   
Anonimen
Aja, meni je na steklo prijel Mekol (tudi servietno tehniko z njim delam). Navaden pac, za papir in les. (in vse kar mi pride pod rokeuser posted image )

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako okrasiti clip okvirje?
20.12.2006 7:01:55   
MIRNA30
Ribica, a mi lahko malo bolj razložiš servietno tehniko. Enkrat smo pri Tii v vrtcu na tak način delali čestitke, vendar sem že pozabila, kako in kaj.

Hvala.

(odgovor članu MIRNA30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako okrasiti clip okvirje?
20.12.2006 7:25:39   
al1*
Servietna tehika: vzameš servieto in izrežeš želeno obliko. Potem odstraniš spodnji dve beli plasti, zgornjo, tisto z vzorcem pa daš na okvir. Vzameš lepilo (mekol ali pa lepilo za servietno tehniko) in premažeš po servieti. Pustiš, da se posuši in to je to.
Upam, da ti bodo okvirji lepo uspeli.


_____________________________

lp


(odgovor članu MIRNA30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako okrasiti clip okvirje?
21.12.2006 14:28:10   
Anonimen
Jaz namazem najprej povrsino, prilepim gor prticek in potem premazem. Je pa baje mekol treba malo razredcit, jaz sem delala z nerazredcenim, ker sem itak papircek ''zmeckala'' na steklu, da ni samo ena plast in je bilo vseeno, ce se malo strga.

LP, Ribica

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako okrasiti clip okvirje?
12.1.2007 16:21:26   
tonja
Če imaš velik kos prtička, pa najprej namažeš podlago in potem hočeš dat gor prtiček se rad zmečka (vsaj men) ali pa pride postrani.

Če pa ga položiš na podlago, pa potem čez mažeš z mekolom (razredčen ali nerazredčen) je postavljen tako kot želiš.

Men je to lažje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?