|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem že poročena
17.12.2006 19:09:53   
lu155
evole punce se javljam po dovgem času!(so me te priprave na poroko tko zmučle de me ni blo en mesec skori na ringaraji)skratka poroka uspela blo je špica..
moja poroka mi je bla ena najlepših na vseh kar sm jih kdaj bla..vreme krasno toplo za nort skratka zabava odlična in skratka tut jst sm se prfektno počutila
rajal smo do pol 6 tko da re 1a!

dobite slikice

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem že poročena
17.12.2006 19:12:49   
total
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . pa prosim kakšno slikicouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem že poročena
17.12.2006 19:23:08   
Sonrisa
Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem že poročena
17.12.2006 19:23:45   
Maxica
Čestitke, pa da bi večno trajalo.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem že poročena
17.12.2006 19:25:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Čestitke obema ter srečen zakon,poln medsebojnega razumevanja!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem že poročena
17.12.2006 19:44:59   
Marogica
Čestitkeuser posted image user posted image in dobrodošla v klubu poročenih....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sem že poročena
17.12.2006 20:03:02   
bodoča
Živjo lu155!

Tudi jaz sem bolj na frišno poročena, zato se še čisto poisvetim s tvojimi občutki, res je "noro" doživet kaj takega, sama ljubezen. Smo pa mi bli tud do jutra, tam do 7.00 h, saj pravijo, da pošteni ljudje hodijo po svetlem domov, ne user posted image .

Za vajino poroko pa čestitke iz srca in naj vama življenje šteje samo lepe urice. 

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sem že poročena
17.12.2006 20:08:44   
lelaval
user posted image user posted image  Čestike user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sem že poročena
17.12.2006 20:48:31   
Katrin
user posted image user posted image  Iskrene čestitke in vse lepo!

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sem že poročena
17.12.2006 20:58:31   
Anonimen
Čestitam!!!!

(odgovor članu lu155)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sem že poročena
17.12.2006 22:38:22   
BLAŽIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sem že poročena
18.12.2006 6:42:21   
srki
Čestitke za porokouser posted image .

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sem že poročena
18.12.2006 10:20:53   
Pingvinčica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se pridružujem vsem lepim željam.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sem že poročena
19.12.2006 7:19:31   
Eviii
jaz tudi čestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sem že poročena
4.3.2007 18:57:29   
lu155
če bo ktera rabila kakršno pomoč pri izbiri nevem kirga al oblek,čevlov,prstanov,gostiln,pevcov..samega obreda bom z veseljem pomagala ter vam svetovala,saj vem kako je saj če hočeš da je to nepozaben dan morš marsikaj vložiti v to...

tko da punce kr pište vam bom svetovala!

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sem že poročena
5.3.2007 8:36:26   
_andreja_
user posted image user posted image user posted image  jaz tudi čestitam....jaz bi bla tudi poročena, mah sej mogoče pa kdaj bom a nede user posted image user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sem že poročena
5.3.2007 20:34:08   
ammra
Čestitke obema. Z obilo ljubezni se popeljita se dolgo, srečno in uspešno življenjsko pot user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?