|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 20:50:13   
Pikica76
Zanima me koliko porabite za hrano na mesec. Mi smo trije in na pika kartico porabimo mesečno okoli 80.000 SIT, potem je pa tu še 10.000 mesečno za mesarja, pa mogoče še 5.000 SIT za na trg. Aja pa še plenice v Muellerju 12.000 SIT.

= ČE ZAOKROŽIMO 110.000 sit/mesečno. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 20:52:37   
rainbow
mi preveč.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 20:54:43   
Anonimen
ja v  merkatorju zagonim okol 100 jurjev na mesec s tem da kupujem tam tudi večino čistil in osebne higiene sem pa ke kako igračko al pa oblačilo. poleg tega pa še kake plenice v mullerju pa adaptirano mleko plus kaki frutki bebivita

(odgovor članu Pikica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 21:11:05   
Primoza
500 EUR.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 21:22:20   
sončnica14
Za hrano cca 40.000 sit, za kozmetiko, čistila, plenice ... pa še dodatnih 30.000.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 21:27:08   
eya
Mi zapravimo v trgovinah na mesec blizu 400 evrov (no, okol 90 tisoč tolarjev), pa sva dva odrasla + user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 21:33:50   
BLAŽIKA
Mi smo trije pa tudi tam nekje 500 eurov.user posted image Vsekakor PREVEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!1

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 21:42:46   
CatJa
Uf, pol se pa moj repenči, ko okol 50, 60 jurjev.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 22:16:03   
Maxica
Mi sedaj kupujemo samo v Mercatorju in damo za vse - hrana, plenice za dva, kozmetika in ostale gospodinjske nujne stvari - tam okrog 100000 tolarjev (ne vem, koliko evrov bi bilo touser posted image )na mesec. Preveč, po moje.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 22:20:27   
Anonimen
Koliko v denarju, ne vem.

Gledam na to, da jem čim bolj zdravo in tisto, kar mi paše. Hrane ne mečem v smeti in ne kupujem raznih ekzotičnih in oh in sploh jedi. V trgovini redko gledam na ceno.

Dokler sem zdrava in dokler si meni ljubo hrano lahko privoščim, mi denar ni pomemben. Raje dam vase kot nase.

(odgovor članu Pikica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.1.2007 22:33:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko porabite za hrano?
3.1.2007 23:18:47   
DOLAR
 Približno okrog 150,000 sit.Absolutno preveč.Smo štiričlanska družina.

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko porabite za hrano?
4.1.2007 7:37:16   
Anonimen
midva pa okoli 40.000... očitno ful malo, glede na to, kar pišete.. user posted image je pa res, da greva tud velikokrat v restavracijo in se doma sploh ne kuha... user posted image

ampak ni mi jasno, kakšne plače imate potem, če toliko zapravite samo za hrano in ostale potrebne stvari.. kaj pa položnice, oblačila, nepredvideni stroški??? midva očitno zapraviva malo za hrano, ampak veliko za razne druge stvari (okoli 200.000).. user posted image


< Sporočilo je popravil biba12 -- 4.1.2007 7:38:36 >

(odgovor članu DOLAR)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko porabite za hrano?
4.1.2007 9:31:10   
srki
Jaz tudi bolj malo, okoli 40.000 tolarjev, pa sem je všeta tudi kaka kozmetika ali čistila. Prišparam lahko, ker živim pri starših, jemo pa večinoma domače pridelke, meso imamo tudi doma, tako da se da na hrani prišparat. Da bi morala dat 120.000 za hranouser posted image . Pa tudi če bi sami živeli, ne vem, če bi mi samo hrana nanesla 120.000. Tudi jaz ne kupujem nekih finih, dragih stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko porabite za hrano?
4.1.2007 9:55:18   
Anonimen
Midva dava okoli 40.000 za hrano in čistila doma. S tem da oba jeva kosilo v službi in še za to dava okoli 40.000. Jaz malice nimam plačane ker sem študentka. Torej vse skupaj 80.000. Meni se zdi to za dva ful preveč sam mi res ni jasno kaj naj zmanjšamuser posted image  Je pa res da živiva sama in vse kar imava domačega  je krompir, ki nama ga da moja mami. Tako da tiste ki dobite meso zastojn že ful s tem prišparate, da o zelenjavi ipd. ne govorim. Je ful drago vse in če imaš doma vrt lahko res dosti prišparaš. Jaz nimam te sreče. No edin peteršilj gojim na balkonuuser posted image .
Aja pa čez vikend dostikrat(približno 2x mesečno) kuham za štiri, ker pride njegov brat z punco na kosilo. Ali pa kolegica z družino.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko porabite za hrano?
4.1.2007 15:33:19   
Felicity
Zagotovo preveč. Okrog 100.000 SIT (+ plenice in kozmetika za otroka).
Zdaj z evri, bo pa še več, ko tako lepo zaokrožujejo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko porabite za hrano?
4.1.2007 18:07:51   
hariba
Za hrano kakih 120 000 sit, od tega plačam 40 000 sit za šolsko prehrano za 3 otroke. Ja pa tudi jaz ne kupujemkakšnih extra dragih živil, pomembna mi je pa kvaliteta.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko porabite za hrano?
4.1.2007 18:10:52   
hariba
Aja  5 nas je.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko porabite za hrano?
7.1.2007 8:27:33   
Strawberrie Cherrie
Za nas 3 (ljudiuser posted image ) + user posted image -> okoli 80tisoč, s tem da tamali pije moje mlekouser posted image , od tega je za psa okoli 12tisoč (briketi 10kg 10tisoč + 10konzerv)
Večinoma stvari kupujem kar na M Pika kartico, pa imam potem konec meseca približno natančno koliko zapravimo na hrani...

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko porabite za hrano?
7.1.2007 11:07:30   
VERONICA
Ah izgleda da je 100 000sit kar realna svota za hrano/kozmetiko/čistila/plenice ker mi tudi približno toliko porabimo. Smo pa 4-članska družina z dvemi majhnimi otroci. Pa kakih 50 000 gre za račune. Kar nam ostane ni dosti, ampak živimo skromno pa kar gre.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko porabite za hrano?
13.1.2007 22:45:52   
tajtaja
Vidim, da vas kar nekaj kupuje v Mercatorju. Pred leti sem tudi jaz kupovala tam, zdaj pa se mi zdi veliko dražji od Interspara. Jaz nabavljam vso hrano tam, pa plenice tudi. Potem pa še kozmetiko in kašiče za user posted image user posted image v DM in Mullerju.
Nas je sedem, radi dobro jemo in pod 150.000 nisem niti en mesec, največkrat kaj več.
Ja, hrana je res absolutno predraga.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko porabite za hrano?
13.1.2007 22:47:40   
tajtaja
Kupujem pa vse z gotovinsko kartico ali kar najraje z gotovino. Glede na to, da delam na banki, precej konzervativno, a ne? Pa limit-pozabi. Ni šans!!!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko porabite za hrano?
14.1.2007 8:40:31   
mmijau
Mami, ati + user posted image , okoli 100.000.
Pa preveč za sladkarije. Oba jih obožujeva. Dete je najbolj poceni, še zaenkrat. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko porabite za hrano?
14.1.2007 14:37:14   
Anonimen
pri nas zapravimo približno 40.000,00 sit, plus položnice, tako da pride okrog...... vsa plača ker imava oba premajhno, kako sploh si nekatere lahko še privoščite, dodatke, jaz si jih ne moremuser posted image user posted image user posted image

smo trije s 200.000,00 sit na mesec

(odgovor članu mmijau)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko porabite za hrano?
16.1.2007 11:33:23   
Pajaca
biba12 pa si v teh 40.000 vštela tudi to koliko daš v restavraciji???? A veš ker eno je računati aja dam 40.000 sit na mesec, pa 3x na teden jem pri starših, kjer ne plačam nič pa pol še jem v službi pa v restavracijah pa če še to ne uračunaš pol mi ni smisla dat podatkov. Pač računaj ves strošek ki ga daš za hrano pa ti garantiram, da z 40.000 ne prideš skoz. Če pa mi povej kako ti znese.

Sploh pa več al manj pravjo punce da so not všteti še kozmetika, čistila, plenice....

Nas strošek za hrano + kozmetiko + čistila je sigurno nad 100.000 sit. Kaj češ pri 2 malih mulcih se to pozna.

Pa ja kupujemo v merkatorju, ker preprosto v kr dost večje izbire že nimaš.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?