|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 12:31:46   
de_ja
Katero ime vam ni všeč za user posted image  user posted image ?


Upam, da ta tema ne bo nobenega užalila, ker ima vsak svoje mnenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 12:33:51   
CUKRČEK
meni niso všeč novodobna moderna imena.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu de_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 12:34:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

meni niso všeč novodobna moderna imena.


Enako.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 13:17:00   
A-N-J-A
Enako,jih je preveč za naštetuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 13:23:26   
April
Meni jih kar dosti ni všeč, največ mi je nekak nevtralnih, čist všeč mi pa ni skoraj nobeno.
Bom se še dost namučila, da izberem ime za naslednjega otročka.

(odgovor članu de_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.2.2007 18:22:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 18:32:51   
Anonimen
Razne spacanke iz črk - imena brez pomena(sem pristašica imen ki "nekaj predstavljajo")

Imena z y,x,q,w in dvojnim zapisom črk ala Emma.(ema mi je pa ful lepo)

Pa tudi imena z tremi črkami mi glih ne sedejo razen ana, eva, ema.

No pa razna tuja imena napisana po naše ala jonathan, keli, brandon...


< Sporočilo je popravil karin24 -- 23.2.2007 18:34:35 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 18:35:29   
maša*
user posted image Taša, Maruša, Neža, Eva, Zora, Marija,..pa taka bolj običajna imena
user posted image Jan, Staš, Lan,....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 19:55:37   
Anonimen
Vsakomur, ki je dal določeno imeno otroku, mu je všeč. Zato mu je tudi dal tako ime. Razpredati o tem, katera imana so grda, pa mi je zelo neokusno in nezrelo. Drugo, je da te nekdo vpraša, za svoje mnenje in odgovoriš, če ti je všeč ali ne. Da pa bi razpredal, katera imena so grda, pa mislim, da boste užalili marsikatero mamico in očeta. Ne vem, zakaj bi to počeli.user posted image

(odgovor članu maša*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 19:57:53   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

Vsakomur, ki je dal določeno imeno otroku, mu je všeč. Zato mu je tudi dal tako ime. Razpredati o tem, katera imana so grda, pa mi je zelo neokusno in nezrelo. Drugo, je da te nekdo vpraša, za svoje mnenje in odgovoriš, če ti je všeč ali ne. Da pa bi razpredal, katera imena so grda, pa mislim, da boste užalili marsikatero mamico in očeta. Ne vem, zakaj bi to počeli.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero ime vam ni všeč?
23.2.2007 20:00:02   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

Vsakomur, ki je dal določeno imeno otroku, mu je všeč. Zato mu je tudi dal tako ime. Razpredati o tem, katera imana so grda, pa mi je zelo neokusno in nezrelo. Drugo, je da te nekdo vpraša, za svoje mnenje in odgovoriš, če ti je všeč ali ne. Da pa bi razpredal, katera imena so grda, pa mislim, da boste užalili marsikatero mamico in očeta. Ne vem, zakaj bi to počeli.user posted image


user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image  URŠKO in
 
   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tistega, ki je uspel tak smotan post odpret!
 
 

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero ime vam ni všeč?
24.2.2007 10:41:21   
Kajč
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

Vsakomur, ki je dal določeno imeno otroku, mu je všeč. Zato mu je tudi dal tako ime. Razpredati o tem, katera imana so grda, pa mi je zelo neokusno in nezrelo. Drugo, je da te nekdo vpraša, za svoje mnenje in odgovoriš, če ti je všeč ali ne. Da pa bi razpredal, katera imena so grda, pa mislim, da boste užalili marsikatero mamico in očeta. Ne vem, zakaj bi to počeli.user posted image


Se podpišem user posted image  Vsak starš izbere ime, ki mu je všeč. In vsak ima svoj okus. Saj nam ne morejo biti všeč enake stvari, kar je nekomu všeč, lhko drugim ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero ime vam ni všeč?
24.2.2007 15:29:00   
Tonchka
Se pridružujem Urškinemu mnenju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vsak ima svoj okus in razmišljanje in to pač spoštujem, pa če mi je ime všeč al pa ne.

(odgovor članu Kajč)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero ime vam ni všeč?
24.2.2007 17:33:57   
spacey
Ja, se strinjam s predhodnicami.
Vsako ime je po svoje lepo, ni pa nujno, da je tudi vsakemu všeč.
Vsak ima svoj okus in to je trepa spoštovati!

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero ime vam ni všeč?
24.2.2007 18:46:42   
Anonimen
tocno tko...de gustibus non disputandum est !!

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero ime vam ni všeč?
28.2.2007 16:26:04   
kaycha
meni pa se tema ne zdi slaba. ni rekla da je katero ime grdo, samo pac vsako ne potegne vsakemu. mislim da nihce ne bi smel bit uzaljen, ce pa to kdo vzame kot zalitev mu pa pac ni pomoci.
ne vem zakaj bi govorile le o imenih ki so nam usec, ko pa ze tako govorimo o svobodnem izrazanju mnenj.
men za fantka ni bil nikoli usec Aleš, pa ne vem zakaj, pac ni mi potegnil. pa kaksen Primož, Matjaž...
za puncko pa Neža, Maja... izpeta imena, ki so pogosto slisana. lepse se mi slisijo nove pogruntavscine in ne vem zakaj jih nekateri se slisati ne marajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero ime vam ni všeč?
28.2.2007 16:47:07   
Zojaaa
IZVIRNO SPOROČILO: kaycha

meni pa se tema ne zdi slaba. ni rekla da je katero ime grdo, samo pac vsako ne potegne vsakemu. mislim da nihce ne bi smel bit uzaljen, ce pa to kdo vzame kot zalitev mu pa pac ni pomoci.
ne vem zakaj bi govorile le o imenih ki so nam usec, ko pa ze tako govorimo o svobodnem izrazanju mnenj.
men za fantka ni bil nikoli usec Aleš, pa ne vem zakaj, pac ni mi potegnil. pa kaksen Primož, Matjaž...
za puncko pa Neža, Maja... izpeta imena, ki so pogosto slisana. lepse se mi slisijo nove pogruntavscine in ne vem zakaj jih nekateri se slisati ne marajo


Se strinjam.

Meni niso všeč imena, ki so jih imele že naše babice in so zelo pogosta, starinska,...(Neža, Marija,Angela, jožica) user posted image
So mi bolj všeč redkejša imena, ki imajo lep pomen. user posted image

(odgovor članu kaycha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero ime vam ni všeč?
28.2.2007 16:51:12   
Marogica
Ni res, da je vsako ime lepo, kakor tudi ni vsak človek vizualno lep. TO je vedno stvar okusa. Okus pa je lahko dober ali slab. Odvisno kakšnega imate.

In ob branju določenih imen mi gre resnično na bruhanje, predvsem pa se mi smili otrok, katerega starši resnično nimajo okusa.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Zojaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero ime vam ni všeč?
28.2.2007 17:04:52   
kaycha
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ni res, da je vsako ime lepo, kakor tudi ni vsak človek vizualno lep. TO je vedno stvar okusa. Okus pa je lahko dober ali slab. Odvisno kakšnega imate.

In ob branju določenih imen mi gre resnično na bruhanje, predvsem pa se mi smili otrok, katerega starši resnično nimajo okusa.



ne, vsako ime ni VSAKEMU lepo. mislim ne vem kako si sploh kdo od nas upa rect, da mu gre na bruhanje ob otrokovem imenu. ime tebi osebno ni usec, mogoce ni usec nikomur razen starsem, ampak gre za spostovanje do tega, da vsak lahko poimenuje otroka kot zeli. sigurno vsak ve za ime ki mu ne potegne in se mu sploh ne slisi lepo, ampak tako izrazaje se mi zdi pa dobesedno bolano pa mi je popolnoma vseeno kaj si kdorkoli misli

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero ime vam ni všeč?
28.2.2007 17:09:48   
brigitaa
Vse v mejah normale, ampak kakršna imena podeljujejo te čase, imam pa že raje Jakoba ipd.
Naprimer jaz osebno imam Sandro in Simona
Kolikor ljudi, tolikor čudiuser posted image

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu kaycha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero ime vam ni všeč?
1.3.2007 12:21:49   
Pajaca
Nikoli mi ni bilo všeč ime Roman.... najbrž zato ker sem že kot majhna spoznala 3 Romane in vsi trije so bili tako zelo čudni. Ko sem prišla v prvo službo sem imela sodelavca Romana. Pa se je izkazal za čist ok fanta. Ampak uni trije mi še vedno pridejo na misel ko mi kdo omeni ime Roman.

Drgač pa mi niso všeč ta imena ki so trenutno moderna.... pač če kdo da to ime, naj da. Meni pač niso všeč. Pa saj je prav tako. Drgač bi bilo vsem otrokom isto ime.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katero ime vam ni všeč?
2.3.2007 10:40:47   
mišk
Ja, sej. Jst se tud strinjam s tem, da se ni nikoli za norčevat iz tujih imen in razglašat katera so grda, ampak jst mam na tem forumu čist drugačne izkušnje. Recimo, sem napisala, da mi je všeč Aron ( tako bo po vsej verjetnosti mogoče mojemu otroku tudi ime), pa je ena modelka napisala, da je to ime za psa!! Pa napisala sem, da mi je zanimivo ime Morana (tako mojemu otroku sicer nikoli ne bo ime), pa so ble spet pripombe. Ok, vem da je to boginja smrti, ampak lahk bi bli mal manj vraževerni al karkoli že!
Pa še več primerov je, ne samo pri meni.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?