|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 11:33:40   
Anonimen
Kako se pripravi jajčevce v lazanji z mletim mesom?

A lahko prosim hitrouser posted image  odgovorite?

Hvalauser posted image


< Sporočilo je popravil URSKA -- 13.3.2007 11:34:23 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 11:36:16   
Anonimen
Jaz jo sicer nisem še nikoli delala sam pomoje isto k navadno mesno sam da daš jajčevce vmes. Pa pomoje je dobro da jajčevce prvo malo popečeš na obeh straneh.
No jaz bi tako naredila.user posted image

Pa hvala k si mi dala idejo za kosilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 11:42:05   
Anonimen
Saj za mesno vem, samo ne vem kako jajčevce pripraviš? user posted image  A jih moram na koščke narezati, olupati, prepražiti verjetno???? A potem lahko jajčevce zraven k mesu primešam ali kako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 11:44:13   
Anonimen
Lahko jih na kocke daš in prepražiš skupaj z mesom(tako jaz naredim z bučkami) ali pa jih narežeš na rezine in mal popečeš v ponvi in pol polagaš čez meso. Meni osebno se zdi boljše da daš koščke med meso. Jaz bom tko nardila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 11:46:51   
Anonimen
Jaz delam tako,da jajčevce narežem na tanke kolobarje ali kockice,jih nič ne lupim.Prepražim jih na olivnem olju,da spustijo tekočino.Potem jih dodam k mletemu mesu,ki sem ga prepražila na čebuli,česnu in peteršilju.
Lahko dodaš še malo vegete in mezge po okusu.Dober tek!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 11:58:55   
Anonimen
Jaz sme včeraj tako lazanjo naredila:
Meso sem naredila po običajnem receptu za lazanjo
Jajčevce sem narezala na tanke rezine (manj kot 1cm najbolje pol cm) in jih mal posolila
Skuhala polento, vanjo vrgla kar nekaj parmezana

V pekač sem najprej dala polento na pol cm debelo, potem meso, nato jajčevci, pa nariban sir, pa meso, pa jajčevci pa na debelo sir.
Moj del lazanje seveda ni vseboval sira, zato sem na vrhu na zgornjo plast posula sezamova in lanena semena.
Moj dragi ne mara ne polente in ne lazanje, ampak jo je včeri zmazal z užitkom in kar je najpomemnejše dobila sem dovoljenje, da še lahko skuham touser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 12:02:04   
Anonimen
Sis a si dala kar surove jajčece na meso?


Dalija a daš na koncu, ko zlagaš lazanjo popečene koščke jajčevca na meso ali jih kar skupaj z mesom zmešaš med kuhanjem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 12:02:37   
Anonimen
Skupaj z mesom jih pomešam.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 12:03:30   
Anonimen
ja, zato pa morajo biti lepo tanki. men s eje tak bolj fajn zdelo,ker če jih popečeš, pol ratajo taki sluzasti, to pa mi ni apetitlih, razen, če bi jih na žaru spekel (ali pa v toasterju, sma je kup dela in pacanja

aja pa jaz nisme vmes dajala testenin, zato so mogli bit malancani kompaktni (kar ob pečenju ne bi bili) da so vse držali in da so lepe plasti bile

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 13.3.2007 12:06:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 12:08:53   
Putka
Lahko jajčevce na koncke narežeš in malo pokuhaš v slani vodi. Take je moj fort zadnjič naredil, pa na koncu jih na hitro na česnu in olju prepražil, zalil z sojino omako - in dobil kitajske jajčevce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 12:14:53   
Anonimen
Zdaj se pa ne morem odločiti user posted image . A po Dalijino ali po Mišekovo. Malo se bojim, da bodo kje surovi, če jih dam suroveuser posted image  kar gor, samo lepše bi pa ziher zgledalo. Eh, jim bom kar noter, zmešala, da moj ne bo vedel, kaj je, ker bo še drugače kaj kompliciral, glede na to, da ni njihov fan.user posted image  A se fejst občutijo v lazanji?

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 12:21:15   
Anonimen
ne nič se ne občutijo, če so pečeni ali kuhani in če jih še na majhne koščeke narežeš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 13:10:54   
Anonimen
Narejeno, hvala vsem. Upam, da moj ne bo težil , malo vitaminov, mu ne bo škodilo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
13.3.2007 23:24:17   
saving
In, URSKA, kako je ratalo?

Jajčevci radi neprijetno zagrenijo in so potem zanič. Da jih razgreniš, jih narežeš na šnite (če jih pohaš / ocvreš bolj debele, za v lazanjo pa na tanko), daš na papirnate brisaše in nasoliš po obeh straneh. Pokriješ spet z brisačko in počakaš par minut, da izpustijo tekočino. Jaz jih še malo potapkam, da se "ožmejo". Potem jih uporabiš, kakor hočeš; niti soliti jih ni več treba user posted image .
Ja saj vem, če so čisto sveži, nič ne grenijo - pa dopovej jim to v lokalni štacuni user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lazanja z jajčevci in mletega mesa, KAKO?
14.3.2007 12:19:59   
Anonimen
Še mož je rekel, da so full dobri, čeprav se je na začetku zmrdnil, ko sem rekla kaj je noter. V glavnem zmazali smo cel pleh.

(odgovor članu saving)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?