|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lahka večerja
8.3.2007 11:31:46   
tažana
a ima kdo kašne predloge za večerjo. večerja naj bo lahko prebavljiva. (brez salam in pomožnosti brez jajc)!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lahka večerja
8.3.2007 11:34:37   
Miška76
Mehiška tortilja z zelenjavno mešanico in sirovim prelivom.Mnjama!!!user posted image user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lahka večerja
8.3.2007 11:50:49   
CUKRČEK
bučke narežeš na kolobarčke in jih popečeš na olju ali pa na žaru. Potem jih potreseš z parmezanom in daš toliko v mikrovalovko, da se le-ta stopi.
mmmmmmmmmm

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lahka večerja
8.3.2007 12:33:04   
srki
Jaz priporočam "krožnik ala njente"user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lahka večerja
8.3.2007 13:20:57   
bamby





IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz priporočam "krožnik ala njente"user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lahka večerja
8.3.2007 13:36:49   
nuala
Uh, veliko!
testenine,
juhe ( zelenjavne, goveja z rezanci, krompirjeva, kremne )
rižote
pire krompir z zelenjavno omako
kaše, polenta, ...


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lahka večerja
8.3.2007 13:38:51   
srki
No, zdaj pa brez heca: Solato s tuno, kos polnozrnatega kruha.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lahka večerja
8.3.2007 13:49:47   
tanikaa


Jaz priporočam "krožnik ala njente"user posted image




user posted image  Jaz prakticiram ta krožnik že ene par večerov. Samo jaz zraven pijem sok dveh limon, zmešan z vodo. In res je fenomenalna večerja. Edina pomanjkljivost oz. stranski učinek je izguba kilogramov. In jaz se ful sekiram...ja seveda.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lahka večerja
8.3.2007 14:49:26   
srki
No, bom še jaz to poskusila, pa da vidimo, kakšen bo rezultat čez 1 mesec.

Ampak po mojem je za moj problem najbolje, da delam intenzivno trebušnjake!

A ima še katera problem, da samo vodo popije, pa je že vsa napihnjena?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lahka večerja
8.3.2007 18:14:35   
majda12
 user posted image LP!Ja,jaz sem en velik nesrečen trebušček,edina srečna stvar vsega tega je moj Luka,ker ga dojim,pač veliko pijem,sem si že naročila mašinco za delanje trebušnjakov.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lahka večerja
9.3.2007 10:29:34   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: srki
A ima še katera problem, da samo vodo popije, pa je že vsa napihnjena?


user posted image user posted image user posted image  če jaz to komu rečem mi noben ne verjame, pravijo da sem čudna. Apak jez dejansko se lahko zredim samo od vode, sem napihnjena in težja. Pa mi vsi pravijo da sem presrana, kaj se afnam...ampak res je tako.
Vesela sem da nisem edina s tem problemom, sem se že spraševala, če si morda res samo domišlam to...ampak vidim da je še ena taka user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lahka večerja
9.3.2007 10:35:24   
tanikaa
Punce, nisem strokovnjak v tem, ampak prva misel, ki se mi je porodila ob tem, ko ste napisale, da vas voda napihne, mi je bila, koliko soli porabite pri hrani. Kajti sol zadržuje vodo  v telesu. Probajte postopoma seveda, sol počasi metat iz kuhinje in namesto soli uporabljajte jabolčni kis. Jaz to prakticiram že nekaj časa, in moram vam povedati, da gre. Da ne bo pomote. Sol še vedno uporabljam, ampak v veliko manjših količinah. Pa tudi kava je ena izmed tistih, ki zadržujejo sol v telesu. Ne vem, če je to vzrok pri vama, ampak napisala sem tisto, kar sem prebrala v knjigi Hujšanje z jabolčnim kisom. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?