|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Govedina iz juhe
22.7.2007 13:06:05   
Nasy
Kaj naredite z njo? Nekje sem brala, da jo eni narežejo in pripravijo kot zrezke, popečejo in omaka ali kajuser posted image ? Meni je sicer dobra kr tko narezana, sem navajena še od stare mame, smo vedno tako jedli ali pa mrzlo narezano na kocke, zraven čebula in zabeljeno-solata. Več pa mi ne pade na pametuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Govedina iz juhe
22.7.2007 13:26:24   
Anonimen
Če je topla, jo jemo kar tako z hrenom (kisla smetana, kis, sol) in praženim krompirjem in zeleno solato. Če je hladna jo narežem na tanke rezine, čim bolj tanke, čebula in domače bučno olje, kis, pa sol.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Govedina iz juhe
22.7.2007 13:31:22   
Erdbeere
jaz naredim polpete, zmeljem in dodam mlet kruh (star) začinim, peteršilj, jajce, česen naredim zmes in naredim polpete. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Govedina iz juhe
22.7.2007 13:38:33   
pikica*13*
Kaj pa špinača, pire krompir in govedina?


Lp


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Govedina iz juhe
22.7.2007 14:00:43   
Barči78
Jaz jo najraje narežem na kocke, kot praviš, pa čebula, žlica senfa, pa obvezno kakšen kuhan jajček vmes. Ali pa jo pojemo ob pire krompirju, ko je še topla, takoj iz juhe, včasih pa jo tudi popečem na malo olja, če je hladna.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu pikica*13*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Govedina iz juhe
22.7.2007 15:17:02   
jade1
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6614

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Govedina iz juhe
22.7.2007 16:41:37   
Anonimen
Narezano s hrenovo omako ki je lahko ali topla (v 2dl juhe vržeš narezano žemljo, mešaš dokler ne razpade in je gosto, sol, poper, odstaviš in vmešaš hren) ali hladna (hren, bučno olje, nariban trdo kuhan jajček, kis, sol), tenstan krompir in solata. Jami.
Pa tudi s špinačo in pirejem gre super skupaj.

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Govedina iz juhe
22.7.2007 19:14:35   
qwasy
Meni se je govedina iz juhe vedno valjala nekaj dni po hladilniku, pol sem jo pa stran vrgla (nimam psa...). Nakar sem odkrila tale recept za prazolio s kulinarike, ki ga je zgoraj jade1 navedla user posted image . Od takrat se grebem za meso, prej smo pa samo juhco jedli. Super stvar, sprobaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Govedina iz juhe
23.7.2007 13:49:34   
dana
Jaz nardim žlinkrofe (ne vem če so res tisti ta pravi?). Testo: moka, jajce, voda, olje, sol. Meso zmiksam, dodam mleti česen, eno jajce, praženo čebulo, mal vegete. Pa še fajn je ker dam lahko zmrzniti.

Ko so kuhani, naribam še sir nanje. Njami, pa solata zraven...

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Govedina iz juhe
25.7.2007 8:04:29   
mojsoncek
Ponavadi imamo meso s hrenom kar za kosilo skupaj s prazenim krompirjem. Ce kaj ostane pa naredim solato: na kocke narezano meso, fizol (rjavi ali rdeci) in cebula. Ali pa ga malo popecem in pripravim v omaki (lahko uporabis tudi zelenjavo iz juhe, ce vam ne gre drugace v promet) za naslednji dan ali za v zmrzovalnik.

Iz otrostva pa imam se v spominu, da je mami vcasi zvecer pripravila oblozene kruhke: kruh, gorcica, meso in cebula.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?