|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Enolončnice
17.7.2007 16:22:29   
maca24
Ideje prosim (in recepte).user posted image

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Enolončnice
17.7.2007 16:24:42   
Anonimen
Evo, ravnokar jo finiširam, no, bolj dvolončnico user posted image

Iz piksne rjav fižol, potem pa kar imaš, jaz sem dala danes koren, pa zelje pa malo krompirja, vse skupaj kuhaš, dokler ni skuhano, malo soliš, lovor, potem pa ko je skuhano, v drugem loncu segreješ bučno olje, daš noter naseckan česen, da zadiši in čez eno piksno pelatov. Malo podušiš, zzliješ v prvi lonec in to je to. No ja, še kakšno začimbo lahko daš, recimo poper ali kaj drugega, to bom potem, ko bom probala, kakoje izpadlo.

(odgovor članu maca24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Enolončnice
18.7.2007 17:34:38   
nuala
Veliko čebulo razrežeš in počasi dušiš s soljo na olivnem olju.
Ko je mehka dodaš čajno žličko sladkorja, strt česen, konzervo pelatov ( ali 4 zrele zrezane paradižnike ) in začimbo ( baziliko ali majaron ali karkoli imaš rada ).
Kuhaš pol ure.
Jaz omako zmiksam ( da ni koščkov čebule in pelatov ).
Dodaš kuhan bel fižol ( tisti veliki, ki je malo sladek ).
Če sama kuhaš fižol: čez noč ga namočiš, potem pa kuhaš s 1/2 čebule, soljo, poprovimi zrni, lovorom in peteršiljevim korenom.
Po želji lahko narežeš kranjsko klobaso.
Čisto na malo kuhaš 10 min.
Dodaš sesekljan peteršilj in sesekljan koper.

Mi zraven jemo bel kruh ( francosko ), če pa kaj ostane, drugi dan zmešamo z makaroni. Dobro pa je tudi hladno.

Otroci obožujejo.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Enolončnice
20.7.2007 14:20:15   
nuala
Evo še eno enostavno:

v plastični posodi zmešaš:
- na koščke narezana piščančja prsa
- na kolobarje ( 1cm ) narezan olupljen krompir
- veliko čebulo narezano na koščke
- belo zelje narezano na rezance
- sol
- rdeča paprika
- olivno olje ( cca 4 žlice )

Vse skupaj streseš v posodo, daš na štedilnik in priliješ 1/2 dl belega vina in 1/2 dl vode.
Kuhaš 40 min.
Na koncu zliješ noter lonček kisle smetane ( ali tiste za kuhanje, kar ti je ljubše ), odstaviš s štedilnika ter pustiš 10min stat.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Enolončnice
23.7.2007 8:27:08   
Enolla
Ravnokar sem jo dala kuhati: na olčno olje sem dala malo čebule, prepražila in v tem času pripravila zelenjavo, ki sem jo dala pražiti zdraven čebule. Ko je upadla sem zalila z vodo in začinila- sol, malo popra, lovor, mogoče bom dala tudi timijan.. Čez nekaj časa bom dodala še blitvo. Zelenjava: mlado zelje, stročji fižol, korenček, peteršilj, šelena, bučke, krompir. Sicer pa je osnova oz. začetek vedno enak, razlikuje se v tem kaj nudi hladilnik, čeprav bi raje videla, da vrt user posted image . In to je to.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Recept tedna: Šparglji v rižoti iz kuskusa
Šparlji veljajo za nizkokalorično zelenjavo, ki je odlična popestritev družinskega jedilnika, saj z njimi lahko pripravi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?