|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zmaga -...
11.9.2007 22:11:01   
Anonimen
V isti hiši imamo dva stanovanja, ločeni vhodi, je pa možen prehod znotraj zgradbe, ki ga seveda po moževi želji ne zaklepamo.

Pridem izpod tuša (ob deseti zvečer), naga v spalnico...in kaj vidim... taščo.
Pi*da sm razpizdena..Kaj za hudiča ma za delat od deseti zvečer v moji spalnici. Mater popizdla sem!!!!!!!!!!!!

Bolje da se jutri ne vidimo!! Od danes naprej zaklepam notranja vrata, kur* jo gleda, njo in sineta.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:13:02   
Anonimen
No evo, vsaka stvar je za nekaj dobra. Mogoče bo pa tole odločilo tebi v prid in boste zdaj imeli svoj mir.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:14:40   
Anonimen
Ej, kaj če bi se ti malo primerno izražala. In kaj potem, če te je videla golo, saj je ženska. Previdevam, da je hiša njena, vidva sta pa si tam stanovanje prilastila. Seveda bo šla noter, kadar bo želela. Umiri se malo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:15:00   
Anonimen
Ko bi se vsaj, a malo verjetno. Jo pač poznam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:16:59   
Anonimen
jaz sem imela mir pred njo, ko je vstopila v dnevno sobo in naju ujela pri sexu- sedaj redko  pride gor,če pa že, pa vedno skrbo pozvoniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:19:54   
Pupica
Ej, kaj če bi se ti malo primerno izražala. In kaj potem, če te je videla golo, saj je ženska. Previdevam, da je hiša njena, vidva sta pa si tam stanovanje prilastila. Seveda bo šla noter, kadar bo želela. Umiri se malo


Tebe bi rada videla umirjeno, ko bi ti uletela in te ujela pri sexu, če ti je že malo mar, da bi te vidla nago!
Jaz bi preklinjala kot star cigan, pa čeprav nimam te navade.Kaj se pa to pravi!Tudi če je njena bajta, pa če je dovolila, da sta tam, nima kaj  se sprehajat kot da je na promenadi!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:21:12   
Ronči
pupica se podpišem pod to!!!!

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:22:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

Ej, kaj če bi se ti malo primerno izražala. In kaj potem, če te je videla golo, saj je ženska. Previdevam, da je hiša njena, vidva sta pa si tam stanovanje prilastila. Seveda bo šla noter, kadar bo želela. Umiri se malo.


deklica, zgrešila si bistvo....na kilometre.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:24:50   
Anonimen
Pridem izpod tuša (ob deseti zvečer), naga v spalnico...in kaj vidim... taščo.


In čez 10 minut to razlagaš "celemu" svetu!user posted image

In ko tko grdo kolneš preko njenega sineta, naj ti povem da je to tvoj mož, tvoja izbira!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:29:32   
Anonimen

In ko tko grdo kolneš preko njenega sineta, naj ti povem da je to tvoj mož, tvoja izbira!user posted image



ah, vem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:29:42   
Anonimen
A ti to resno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:30:49   
Anonimen
Whatever...


< Sporočilo je popravil *Malena* -- 11.9.2007 22:44:50 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:32:57   
rija
In
IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

Ej, kaj če bi se ti malo primerno izražala. In kaj potem, če te je videla golo, saj je ženska. Previdevam, da je hiša njena, vidva sta pa si tam stanovanje prilastila. Seveda bo šla noter, kadar bo želela. Umiri se malo.


taščine koordinate niso bile ok......user posted image

kapiš?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:36:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

Ej, kaj če bi se ti malo primerno izražala. In kaj potem, če te je videla golo, saj je ženska. Previdevam, da je hiša njena, vidva sta pa si tam stanovanje prilastila. Seveda bo šla noter, kadar bo želela. Umiri se malo.


deklica, zgrešila si bistvo....na kilometre.....user posted image


KULL! user posted image

< Sporočilo je popravil *Malena* -- 11.9.2007 22:45:31 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:36:58   
Anonimen
Mogoče je bila samo na nepravem kraju napačen trenutek?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:37:30   
Mlada mamica
Pridem izpod tuša (ob deseti zvečer), naga v spalnico...in kaj vidim... taščo.
Pi*da sm razpizdena..Kaj za hudiča ma za delat od deseti zvečer v moji spalnici. Mater popizdla sem!!!!!!!!!!!!

Bolje da se jutri ne vidimo!! Od danes naprej zaklepam notranja vrata, kur* jo gleda, njo in sineta.


O moj bog!....
Tega pa res nebi rada doživela!Se pa seveda imaš pravico,da se zakleneš!Al kak mate z stanovanjem?user posted image

Ti *Malena* brez zamere,ampak si za moje pojme malo čudno odgovorila....
res da živita v taščinem stanovanju,ampak še to ne pomeni,da lahko kar vdira v sinčkovo stanovanje....verjetno je slišala tuš..!Jaz bi se raje drek pisala,kot pa da moja tašča mene golo vidi!Pa ne glede če je ženska!me zanima,kaj bi blo,če bi ona taščo nago vidla,pa da jo bi tak čakala v stanovanju???????


_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:49:28   
Anonimen
Čudno odgovorila, ali ni, ni važno. Pač vsak bo povedal drugače, če pa že čudno odgovorim, pa le spregledajte. Ve se znate ob vsako besedo spotaknit. user posted image

(odgovor članu Mlada mamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:51:40   
Maxica
Ojoj, hudo. Ma ne vem, njena hiša gor ali dol, stanovanje je pa menda privat al kako?!user posted image  To ji pač ne daje pravice, da hodi po vsej hiši kadarkoli in kjerkoli pa brska po tujih stvareh. Brrrr...user posted image  Po moje je dobila svojo lekcijo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 22:58:54   
Mlada mamica
Ne me narobe razumet(prosim)!
Ampak se ne strinjam s tabo,...da ti razložim....user posted image
Jaz in moj partner živima poleg njegovih staršev,imava svoj prizidek...svoj vhod...svoje gospodinjstvo!Pa čeprav se zavedam,da je to taščino stanovanje,si ne bom dovolila,da bo ona meni hodla v stanovanje brez tega,da bom rekla naj gre naprej...potem takem že nekaj takega delam,da ne odprem:če pa že,bom pa rekla samo malo prosim!Glede tega sem si pošlihtala!Konec koncev je pa bla ura deset zvečer in bi me zadela kap,da najdem nekoga v svojem stanovanju...pa še naga sem.....
Je pa prav,da ji pove kaj ji gre,ker če ji ne bo,potem bo to delala vedno!

Tudi,če izključiš bistvo,da je bila nagauser posted image ,te bi malo zaustavlo ko nekoga samo zagledaš!


_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 23:07:58   
polona2
Jaz bi tudi znorela, pa ni toliko važno, da je bila tašča tam, kdorkoli bi že bil, nima kaj iskati v spalnici nekoga drugega.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 23:15:52   
Marogica
Tudi jaz mislim, da tašča ne bi smela kar tako vdirati v stanovanje in predvsem zasebnost svojega sina in njegove družine. Jaz potrkam na vrata otroške sobe, ko vstopim, pa je bajta tudi "moja". Vendar gre tu za spoštovanje neke intime in predvsem človeka kot osebnosti.

ANonimna, zakleni ta vmesna vrata ali pa jih zazidaj. Jih ne potrebujete. Na obisk se pride pri vhodnih vratih.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 23:20:21   
karmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a je bla ona tud tko presenečena nad tabo kot ti nad njo?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 23:21:56   
Anonimen
No...verjetno ne bo več hodila k vamuser posted image .

No mene bi kap da se mi to zgodi. Drugač pa ja zazidejte vrata oz. jih zaklenite za vedno. Na obiske se hodi pri vhodnih vratih. Se spomnim k sm bla majhna k smo prišli k teti na obisk pa je zazidovala stopnišče z unmi steklenimi cegli. Samauser posted image .
No ampak poročena je pa še vedno, pa tašča ji da še po 20ih letih miruser posted image .

Malena, če kot starš odstopiš štuk "tamladim", če plačujejo račune in vse, so si ga sami uštimali,.... nimaš nobene pravice hodit po "njihovem", sploh pa ne v spalnico halo.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 23:22:23   
Anonimen
Pač imamo vse različne poglede na stvari!


(odgovor članu Mlada mamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Stokrat prežvečeno, ampak moja zgodba zma...
11.9.2007 23:22:31   
Anonimen
no... moja tašča se je čudla, ko sem izrazla željo, da se pač potrka ko se vstopi v najino sobo... zelo čudla. Pa sem ji ful lepo razložla da bi mi bilo do skrajnosti neprijetno, če me vidi nago, al pa da bi naju zalotila usred akcije.... hja no, potrkala je samo takrat, ko za to res ni bilo potrebe.... ampak njej to ni bilo mar! user posted image  za ostalo pa si lahko mislite... user posted image ampak, ni ga gnarja, da jst ne bi imela vsaj 5 minut zasebnosti in intimnosti, pa sem popakala kuferčke in šla na svoje... prvo kar sem nardila je bilo to, da sem šla pod tuš in se nekaj minut sprehajala po stanovanjuuser posted image

Sej ne mislim da vidva pejta na svoje... sam te razumem popolnoma! Sem sam mogla še mojo zgodbico napisat, ke me je že dolg mučla...user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?