|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na pomoč! mozolji!
7.11.2007 14:18:03   
Tajduška
Pozdravljene,

jaz bom počasi znorela,.....stara skoraj 30 let in so me napadli mozolji.
In to takšni!!!! Groza, podkožni, veliki, ogrci,........katastrofa!

Katero kremo naj kupim da bo malo omilila težave???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na pomoč! mozolji!
7.11.2007 14:23:04   
Anonimen
Tudi mene.Spet.In to nenormalno grdi.In ker sm vse postiskala,mam kratice in še nekaj mozoljčkov več.Za delo se pudram,doma se mažem z otroškim mazilom-pa ni nič boljše.

(odgovor članu Tajduška)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na pomoč! mozolji!
7.11.2007 14:23:52   
Naja31
Če je res tako grozno, kot si napisala, bi jaz šla k kozmetičarki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na pomoč! mozolji!
7.11.2007 14:25:28   
Anonimen
Pojdi do dermatologa.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na pomoč! mozolji!
7.11.2007 15:28:50   
fricka
Ne k dermatologu. Meni je predpisal zelo močne antibiotike in dal tonik, ki mi je na koži naredil luskavico. Potem sem šla k kozmetičarki (Zdenki Kahne), ki mi je naredila nego. Vsak večer uporabljam njeno mleko, tonik in kremo. Stanje je znatno bolše. Je pa to edina krema, ki mi mozoljev ne poveča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na pomoč! mozolji!
7.11.2007 17:37:56   
LoCa
to je mela moja sestra. samo 29 let, nikoli v lajfu sploh ni imela mozoljev, ratali pa so ji zaradi stresa, ko se je učila za pravosodni izpit user posted image . pol je začela jemat  kontracepcijske, vrjetno diane 35, pa z ognjičevo kremo se je mazala, in ok, spremenila režim prehrane (večinoma organsko, pa ne je mesa). zdej je videt samo še sledi, ker so pač tile podkožni take barabe da ti pustijo spominke. sam mozoljev pa nima več. ampak ognjičeva krema je super za ful različne kožno tegobe, zgleda user posted image

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na pomoč! mozolji!
7.11.2007 22:23:13   
solatja
sem imela precej težav in mi je samo dermatolog pomagal. 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na pomoč! mozolji!
8.11.2007 0:20:47   
* Mateja *
Men pomagajo samo Diane.
Sem bila pa pri kozmetičarki, dermatologu, provala sem nešteto krem in tonikov, gelov, mil,... Vztrajam pri Diane, škoda ker jih nisem pila že v puberteti, ker zdej nebi imela tolko lukenj na obrazu!

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na pomoč! mozolji!
8.11.2007 8:45:33   
Magi*
na tvojem mestu bi stopila do dermatologa. verjetno ti bo predpisal kak Differin gel ali pa Skinoren, morda predlagal celo kake antibiotike ali kontracepcijske tablete - odvisno od stanja kože in od vzroka. očitno rabiš nekaj, da ti bo akutno stanje popravilo, da boš sploh lahko potem kožo pripeljala na normalo.

hkrati pa moraš kožo začeti negovati po novih pravilih:

1. pravilo: ne nasedaj reklamam in ne kupuj raznih anti-mozolji krem ala Vichy normaderm ipd. te običajno vsebujejo alkohol in še kakšne dražeče snovi in ti kožo samo še bolj razdražijo. posledica je dodatno izločanje loja, dodatno mašenje por, tanjšanje povrhnjice - koža ne opravlja svoje funkcije

2. pravilo: s kožo moraš biti zdaj še posebno nežna.

umij jo z nežnim gelom (toplo priporočam Shcellerjem mineral alge gel, dobi se v DMu in stane okol 7€ - je pa za občutljivo kožo. kože ti ne bo nič skupaj vleklo, le nežno bo očiščena). nežno osuši z brisačo in nanesi tonik, ki ne vsebuje alkohola ali kakih kislin! npr Balea Med Sensitive - brez vonja (zelo pomembno, ker eterična olja in parfumi dodatno dražijo kožo). če imaš kožo mastno, ni treba dati gor nič kreme, ali pa kako zelo lahko. pri pudru moraš biti posebno pozorna, da vsebuje čim manj snovi, ki mašijo pore in dražijo (npr titanijev dioksid - je naveden med sestavinami izdelka). dober puder je Clinique-ov Stay True ali Lancomov Idole Teint (to je edini večji strošek pri nabavi kozmetike). aja, puder lahko naneseš direktno po toniku, če imaš kožo mastno, sicer pa prej kremo. pa nobenih težkih in mastnih krem, ker te mašijo pore in bo samo še slabše!

v lekarni si kupi od Aveneja Diacneal (vsebuje glikolno kislino, ki pomaga pri odluščenju odmrlih celic s kože in zdravi akne). to nanesi na mozoljave predele samo zvečer!!! seveda prej očisti kožo. zjutraj moraš Diacneal umiti dol, ker je občutljiv na svetlobo. - če ti dermatolog predpiše differin, skinoren ali kaj podobnega, potem tega Diacneala ne rabiš.

pa ne misliti, da se bo koža popravila čez noč. če je nastradala samo povrhnjica, potem rabi najmanj 3 tedne, da se obnovi. če imaš poškodbe v globljih plasteh kože, potem lahko računaš na pol leta, da bo koža spet normalno delovala.

jaz sem tudi imela strašne probleme. brez pudra nisem upala ven, zdaj pa imam tako lepo kožo, da ne rabim prav nič gor packat!!!

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Tajduška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na pomoč! mozolji!
8.11.2007 8:46:51   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Men pomagajo samo Diane.
Sem bila pa pri kozmetičarki, dermatologu, provala sem nešteto krem in tonikov, gelov, mil,... Vztrajam pri Diane, škoda ker jih nisem pila že v puberteti, ker zdej nebi imela tolko lukenj na obrazu!



*Mateja*, tvoje nadloge so očitno hormonskega izvora, ker si imela akne že v puberteti. v poznejših letih pa je običajno stres in nepravilna nega tisto, kar nam dela težave.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na pomoč! mozolji!
8.11.2007 10:54:39   
ery
Magi, tudi jaz sem si napisala vse kar si svetovala in bom kupila. Sicer imam jaz že v bistvu skos po bradi drobne mozoljčke in rdečico, ampak sedaj je pa teh mozoljev ful. Je pa res, da ne čistim kože tako kot je treba, prisoten je pa tudi stres.

Tako da bom sprobala tvoje stvari, pa še tolk drage niso. za puder bom pa še počakala. Aja, a je še kakšen cenejše variante?

Drugače imam pa bolj mastni T predel.

Hvala, e.

_____________________________




(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na pomoč! mozolji!
8.11.2007 11:12:29   
Magi*
ery, jaz sem iz mastnega T predela s packanjem razno razne kozmetike prišla na masten cel obraz user posted image  zdaj ma pa res fajn kožo - ne moreš verjet.

verjetno je tudi kak cenejši puder, sam ne vem kateri. jaz sem se "malce izobrazila" na www.planet-lepote.com, kjer imajo tudi kozmetometer - uporabniki ocenjujejo izdelke, na forumu pa jih lahko tudi vprašaš kaj svetujejo. pa še vedno svetujem, da malce svoje pameti zraven uporabiš. saj veš: sto ljudi, sto čudi.

no, za tiste izdelke, ki sem jih navedla, dam pa skoraj roko v ogenj. so pomagali tako meni, kot še enim parim user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na pomoč! mozolji!
8.11.2007 11:29:46   
ery
No dans grem to kupit, potem pa poročam. user posted image  Grem v DM in lekarno. Glede pudra pa res ne vem, zdej imam Revlon in Isa Dora... Ah...user posted image

_____________________________




(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: na pomoč! mozolji!
8.11.2007 13:24:42   
gajka
Jaz sem imela vsa najstniška leta probleme z mozolji. Potem sem okrog 20. leta začela jesti Diane 35 in koža ja bila zakon! Pred pol leta sem Diane opustila, ker poskušam zanosit, pa je spet prav obupno! Moram rečt, da se stvari po nekaj mesecih malo popravljajo, ampak vseeno brez pudra ne stopim iz hiše. Se pa že nekaj časa spravljam h kozmetičarki - sem jo že obiskovala konec srednje šole in začetek faksa, sem uporabljala Dermalogico, je zelo izboljšala stanje, ampak so bili takrat stroški malo previsoki za mojo štipendijo. A ima še katera izkušnje z Dermalogico?

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: na pomoč! mozolji!
8.11.2007 14:33:52   
Magi*
po mojem je Dermaogica kar dobra kozmetika, pa tudi malo dražja. preskusila je pa še nisem. če napišeš sestavine, mogoče skupaj ugotovimo, če vsebuje kaj, kar koži škodi.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: na pomoč! mozolji!
9.11.2007 7:49:48   
ery
Magi, no jaz sem včeraj šla kupit tonik in gle v Dm. Zdej bi pa rada še eno pomoč od tebe. Nalimala ti bom sestavine pudrov, ki jih uporabljam nekako. A bi mi prosim pogledala, kateri ne bi bil za mojo kožo?
In ali bi bil še vedno boljš, da bi kupila Clinique ali Lancome puder? res hvala ti. user posted image


REVLON PUDER:
Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Alcohol Denat., Nylon-12, Dimethicone Copolyol, C10-11 Isoparafin, Tribehenin, Dimethicone, Sodium Chloride, Isododecane, Polyisobutene, Glyceryl Rosinate, Cetyl Dimethicone Copolyol, Tocopheryl Acetate, Serica, Oleyl Alcohol, Bisabolol, Sorbitan Sesquioleate, Ethylene Brassylate, Methicone, Propylparaben, Methylparaben, Tetrasodium EDTA, [+/- Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499] 0488

MAYBELLINE PUDER
Ingredients: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Silica, Trimethylsiloxysilicate, Glycerin, Dimethicone Crosspolymer, Titanium Dioxide, PEG-10 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Sodium Chloride, Nylon-12, Phenoxyethanol, Laureth-4, Pentylene Glycol, Nylon-611/Dimethicone Copolymer, Polyacrylamide, Isopropyl Titanium Triisostearate, Methylparaben, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Propylparaben, C13-14 Isoparaffin, Sodium Dehydroacetate, Branched Dimethicone, Laureth-7, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Polyquaternium-51, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate +/- (CI 77492/CI 77491/CI 77499/Iron Oxides, CI 77891/Titanium Dioxide).

OD ISADORE PA NE NAJDEM.

HVALA.

_____________________________




(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: na pomoč! mozolji!
10.11.2007 17:21:19   
Srčekgirll
Moji predlogi:
- obišči kozmetičarko
- redno uporabljaj napr.: clean & clear
- na mozolje nanesi korektor ali puder, saj zdaj po zimi jih bo izsušilo


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: na pomoč! mozolji!
10.11.2007 22:09:29   
Magi*
definitivno agresivne anti-akne kozmetike ala clean&clear ne bi (nikdar več) packala po mojem obrazu. mogoče pri najstniških aknah še kaj pomagauser posted image - ampak vsebujejo čisto preveč alkohola, salicilne kisline in drugih dražečih sestavin, da zagotovo naredijo več škode, kot koristijo.

Sestavine Clean&Clear tonika: Aqua, Alcohol Denat., PPG-5-Ceteth-20, Glycerin, Salicylic Acid, Menthyl LActate, Parfum.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?