|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slano testo - lepljenje
26.11.2007 9:43:39   
lelaval
Z otroci smo se odločili, da bomo naredili okraske za smrekico iz slanega testa. Recept vem, ker smo že delali okraske. Zanima me edino, s čim potem lepite kaj gor - mi smo vedno dali še v mokro testo (klinčke, ...), bi pa naredila angelčke in jim prilepila gor barvne laske pa bleščice. A potem lepim z uho lepilom ali katerim drugim? Da ne bo potem vse odpadalo s smrekice?user posted image
Ribica s čim si ti lepila na tvoje okraske?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.11.2007 9:49:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slano testo - lepljenje
26.11.2007 10:01:17   
lelaval
mokro vem, da lepim le z vodo, zanima me za suho. Kakšen pa je mekol? Gre se mi zato, da bi lepila gor bleščice (saj najlažje je naredit z lepilom z bleščicami - to je za najmlajšo), jaz bi pa z večjima lepila bleščice, ki so v škatlici (kot prah), ker se mi zdi, da so lepše. Pa, da se ne vidi potem spodaj kakšno lepilo ven. user posted image  Kaj pa belo lepilo za ustvarjanje?
A bi bleščive ostale gor, če jih lepim le z vodo na mokro testo?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.11.2007 12:20:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slano testo - lepljenje
26.11.2007 14:37:44   
Anonimen
Jaz sem vedno lepila gor samo slano testo, bi pa uporabila Mekol al pa kar UHU für alles Klebber user posted image  Sej ne vem, kater je, tisti konicasti, ki je pac za vse.

Men je slo se vse od Mekola stran s pranjem user posted image  Ravno zaradi tega ga v vrtcih uporabljajo user posted image  

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.11.2007 14:52:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slano testo - lepljenje
27.11.2007 10:24:47   
Anonimen
Jaz imam tistega za les, papir, stiropor, tekstil .. in s tem tudi v vrtcu delajo, ce se jaz prav spomnim - tamali se je zanc po temno modri majcki napacal z lepilom, pa je slo vse dol user posted image  

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.11.2007 13:07:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slano testo - lepljenje
27.11.2007 14:22:01   
nemrak
user posted image user posted image ,
a mi prosim, lahko napišeš kako narediš slano testo????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slano testo - lepljenje
27.11.2007 21:26:51   
lelaval
2 lončka moke
1 lonček soli
3/4 lončka mlačne vode (po potrebi manj ali več)

To skupaj zmešaš in narediš kar pač želiš. Potem pa daš sušit - jaz dam kar na radiator in pod radiator, da je hitreje. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?