|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
3.12.2007 22:53:41   
solatja
evo, ravnokar sem izbrala recepte za letošnje decembrske kekse in v vseh je treba noter dat arancine oz. citronat. že lani, ko sem pekla, sem mela težave to dobit (no ja, pretegnila se ravno nisem user posted image ), zato sem dala namesto tega kar mešano kandirano sadje, ki so ga imeli v Intersparu. zanima me, ali bi lahko vsaj del tega kandiranega sadja nadomestila z žele bonboni? mogoče neumno vprašanje, ampak meni žele bonboni tako pašejo npt. tudi v tisto "salamo", ker mi suho sadje in kandirano ni všeč. a se sploh da nadomestit s čim?

pa ne se preveč user posted image , prosim user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
3.12.2007 22:57:22   
Anonimen
Men žele bomboni nekako ne potegnejo. Pomoje se stopijo, ko pečeš kekse. Poiskusi s čokolado. Sam matr- tud ta se stopi. Kaj zdaj?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
3.12.2007 23:06:56   
solatja
ne, čokolade ne pride v poštev, je je že tako v vseh receptih polno.

vidim, aspirinčica, da si se res zadržala pri količini smeha. res hvala.










user posted image user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
3.12.2007 23:12:38   
solatja
pa še eno vprašanje: kje kupim kardamon in koriander? mislim, da se oba nahajata v mešanici za medenjake, ampak jaz bi imela vsakega posebej, če se da. 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
4.12.2007 9:08:02   
Enolla
Jaz bi poskusila z žele bomboni če se ti luštajo - itak, da je v kuhinji potrebno veliko eksperimentiranja. Sicer pa bi mogoče zaradi okusa nadomestila z limoninim oz. pomarančnim sladkorjem (v tistih 10g vrečkah). Začimbe pa dobiš vsako posebej - tam kjer so začimbe v kozarčkih. Mislim,da jih ima celo Droga Kolinska od linije Maestro ampak nisem 100% ali  Kotany. 

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
4.12.2007 9:39:36   
solatja
hvala, Enolla. bom poskusila z bonboni. sem že lani iskala vsakega posebej, pa jih nisem našla. bom šla spet v lov. user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
4.12.2007 21:26:40   
luka jan
Včeraj sem ravno v Lidlu vidla da imajo to kar iščeš. Če ti ni predaleč pojdi iskat.
Pa fajn speci in dober tek ti želim.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
7.12.2007 13:04:56   
Enolla
Solatka, včeraj sem zasledila v reklami od Hoferja, da imajo arancine. Poglej če imaš kakšen Hofer v bližini.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj namesto kandiranega sadja v kekse?
7.12.2007 14:00:02   
solatja
torej, keksi so pečeni in so zelo dobri, ampak enostavno nisem upala noter dat žele bonbonov user posted image je bilo preveč dela, da bi tvegala. arancine sem dobila v tušu (firme Schwatzau al kako se reče), cintronata pa sploh nisem noter dajala. na žalost sem prepozno videla te vaše predloge za Hofer, ker sem že prej vse nakupila.

šla sem pa tukaj v eno trgovino, kjer imajo tudi slaščičarno n ko sem spraševala trgovko, če to imajo, mi je povedala, da imajo baje v Tušu več različnih vrst kandiranega sadja (za v piškote je rekla) in da si lahko sam natehtaš. in ko pridem v Tuš, vidim, da je ona govorila o SUHEM sadju... a si lahko prodajalka, ki dela tudi v slaščičarni privošči, da ne ve, kaj je to kandirano sadje? da zameša kandirano in suho sadje? mi je res zeloo čudno.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?