|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "pogovor" oz. oglaševanje Herbalifa...
6.12.2007 19:08:55   
Anonimen
Dober dan, spoštovani moderatorji.

A kdo prebira tisti forum Hujšanje? In če , zakaj dopuščate tako zelo odkrito reklamo za zvarke Herbalife? Vemo, da so merila reklam pri vas zelooooooooo različna, samo tisto je pa več kot očitno, pa je tema kar gor že lep čas.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
6.12.2007 20:00:01   
Jerneja_
Hvala za obvestilo. Bom vzeli krpo v roke in počistili.

Jerneja RR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
6.12.2007 20:01:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Hvala za obvestilo. Bom vzeli krpo v roke in počistili.

Jerneja RR


Pa steleks pod pazduho. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
6.12.2007 23:11:48   
gaya24
herbalife je zakon!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
6.12.2007 23:16:51   
baguSka
upam da ne ciljas name.. ker jaz ne delam reklame za to zadevo user posted image jo pa pac uporabljam in lahko recem da je to zdej edina stvar, ki mi je pomagala user posted image ne vem zakaj, ampak tko je.. user posted image nobenmu je pa ne vsiljujem ali prodajam.. samo povedala sem svoje mnenje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
7.12.2007 7:14:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

upam da ne ciljas name.. ker jaz ne delam reklame za to zadevo user posted image jo pa pac uporabljam in lahko recem da je to zdej edina stvar, ki mi je pomagala user posted image ne vem zakaj, ampak tko je.. user posted image nobenmu je pa ne vsiljujem ali prodajam.. samo povedala sem svoje mnenje..


Ne nate, na ostalih pet, ki so se registrirali samo zto, da oglašujejo HL. Na tiste, ki imajo tri objave in to samo na tej temi, drugje pa jih ni.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
7.12.2007 7:58:10   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jo pa pac uporabljam in lahko recem da je to zdej edina stvar, ki mi je pomagala user posted image ne vem zakaj, ampak tko je.. user posted image


Placebo efekt ......

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
7.12.2007 8:09:09   
puncica
jst take zadeve kr privat prijavim Jerneji RR, tako bi lahko storili tud ostali uporabniki, ker moderatorju tudi včasih kej zgrešijo, očitno sem pa tole oglaševanje tudi sama zgrešila drugače se sigurno ne bi več pojavljalo na hujšanju, ja pa nisem moderatorkauser posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
7.12.2007 8:16:42   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

jst take zadeve kr privat prijavim Jerneji RR, tako bi lahko storili tud ostali uporabniki, ker moderatorju tudi včasih kej zgrešijo, očitno sem pa tole


Al pa moderatorju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sam, to si pač ti ( pa večina drugih uporabnikov tudi )user posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
7.12.2007 19:03:54   
Anonimen
No, kdo moderira Hujšanje? Ena punči, sem gledala, ima konec novembra zadnjo objavo, ta že ne more kaj prida, pa RR team. Kdo bo torej urgiral na omenjeni temi? Hvala.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
7.12.2007 19:44:11   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

No, kdo moderira Hujšanje? Ena punči, sem gledala, ima konec novembra zadnjo objavo, ta že ne more kaj prida, pa RR team. Kdo bo torej urgiral na omenjeni temi? Hvala.



user posted image user posted image user posted image najbolj zanesliva je JernejaRR, ker ona je vedno gor, no vsaj enkrat na dan a pol praviš da moderator Hujšanja ni bil gor že 14 dni al kajuser posted image Mah pa taka resnostuser posted image Sem vidla petka je moderator, no če ima pa preveč dela še jaz javim za komoderatorja, če me seveda hočete.

Pa sej je bila punca danes gor ob štirih, kaj ti albina govoriš o novembruuser posted image , pač ne piše vsak dan tem in to ni kriterij da pa ni pogledala svojega foruma. Tako da pomoje če bi njej javila bi bilo čist ok.


< Sporočilo je popravil puncica -- 7.12.2007 19:45:49 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
8.12.2007 8:00:58   
Anonimen
Pa sej je bila punca danes gor ob štirih, kaj ti albina govoriš o novembru


Aha, lahko da je bila včeraj ob štirih, prej pa je imela zadnjo objavo nekje novembra. Pa četudi ne, si ji pa opravičujem.

Rada bi še vedno samo to, da mi nekdo torej že končno pove ali OGLAŠEVANJE IN REKLAMIRANJE HERBALIFA na Hujšanju ni REKLAMA, ki se ponavadi briše?
Ker če ne, grem jaz zlahka Marogičino picerijo hvalit, čeprav še nisem bla tam.

Vpijem ja, ker me nihče ne j.......

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
8.12.2007 8:35:54   
Anonimen
Ja, je reklamiranje, in jaz bi tiste objave, ki so očitno gor zaradi reklame, zbrisala. Take, ki res kaj povejo o tem, recimo baguskine, ne bi, ker tu skozi pogovor res lahko kaj izveš, ne samo preko katerega ZS se to kupi.
Drugače pa jaz tudi ne pišem moderatorjem, ker ne vem, kdo so. Saj se lahko odpre tema, moderator reagira, zbriše ali/in pošlje meil ali da odgovor na temi, nato temo z lahkoto zbriše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
8.12.2007 9:37:57   
daddy
    Vsak forum ima vidno označeno, kdo je ( poleg RR teama ) moderator ( opis foruma / teme / objave / zadnja objava / moderator ).
    Če ima kateri moderator na forumu, ki ga moderira, zadnjo objavo novembra ali kadarkoli, to seveda še zdaleč ne pomeni, da ne čekira vsak dan, tudi večkrat dnevno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
8.12.2007 10:39:52   
Wahoo RR
Tema je počiščena, uporabniki opozorjeni.



_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
8.12.2007 12:53:24   
Anonimen
Hvala.

(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "pogovor" oz. oglaševanje Herba...
8.12.2007 21:00:57   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Vpijem ja, ker me nihče ne j.......


A ja, jst sem pa luft al kaj user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?