|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pena iz mleka
5.1.2008 19:23:18   
*lenc@*
zdravo, mam doma lonček za delat peno zauser posted image , zdaj pa ne vem zakaj ni tako kot sem pričakovala. saj se nardi pena, ampak ne tok full. Dam v lonček mal mleka in pritisnem gor dol parkrat s tistim pokrovčkom. Tud če velikokrta, je učinek enak.Mam pa alpsko 1,6, je to krivo? Kaj pa temparatura? Kakšna mora bit , mleka mislim?Rada bi mela bolj trdo peno.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pena iz mleka
5.1.2008 19:26:59   
frutka_
Mislim, da bi s polnomastnim mlekom šlo lepše. Jaz imam ročnega in je boljši kot tisti baterijski.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pena iz mleka
5.1.2008 19:43:35   
pikapolona2
jst mleko malo pogrejem in ga dam čisto malo v posodico.....pa po mojih izkušnjah je pena boljša iz ponmomastnega mlekauser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pena iz mleka
5.1.2008 20:27:56   
2 Sraki
Mora biti malo mlačno mleko. Sicer pa se baje da naredit tudi z paličnim mešalcem, vendar mora biti mleko mrzlo. Ja pa polnomastno mleko definitno boljša penca.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pena iz mleka
5.1.2008 22:19:50   
Anonimen
Ta lonček je en velik larifari.
Jaz imam doma za peno delat: ta lonček, shaker, tisto mašinco iz Ikee za 1€, mašino za kapučino, pa je od tega narbolš tista stvar za 1€.
Mašine za kapučino se mi ponavadi ne da čakat, da se zagreje.

Je pa res najboljše polnomastno in malo toplo mleko. Ampak za lonček pa še nisem pogruntala, ker mi nikdar ni uspelo in še vse sem popackala, tako da leži na polici.

Pravijo, pa da je narbolši tisti shaker, ki so jih kakih 10 let nazaj prodajali, ki ima, kot nekakšen ventilatorček notri (za smetano stepat brez mikserja).

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pena iz mleka
5.1.2008 22:33:09   
sneguljčica
Jaz imam keramični lonček, noter nalijem mrzlo mleko iz hladilnika, ponavadi manj mastno in hitro stepam (ne vem koliko časa, ampak zagotovo ne več kot 30 sekund). Potem malo počakam, da se pena dvigne, tako dobim pribl. 3 cm zelo trde pene v lončku, dovolj za dva kapučina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pena iz mleka
5.1.2008 23:31:56   
Eva*
Lepo se naredi, če je mleko 3,5 in mrzlo.

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pena iz mleka
6.1.2008 6:33:22   
MARTINŠČICA
Jaz sem ga dobila za roj. dan in sicer od firme Bodum. Mleko pogrejem in dodam pol žličke sladkorja. Ob stepanju (cca 20x gor in dol) držim pokrov s servetom, sicer je vse polito. Počakam kakšno minuto, da se ustali. Penice pa mi naredi za 4 kapučine v tavelikih šalčkah.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pena iz mleka
6.1.2008 12:37:16   
saraja
Kakšne pa imate to za penice delat? Jaz imam tisti capucino maker iz Merkurja, pa ne vem kake firme je. Delaš pa ročno!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pena iz mleka
6.1.2008 18:40:07   
Eva*
Pri nas imam mami od Tuperware in je zadovoljna.


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?