|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 9:44:19   
majaS80
Pozdrav, 
Imam eno vprašanje, mogoče zelo butasto, zato prosim ne me obsojati user posted image
pa vseeno me zanima ali je mogoče katera v nosečnosrti obiskala solarij???

Stvar je namreč sledeča, plačala sem ga že okrog božiča ko so bili  popusti...., namen sem ga imela obiskati samo nekaj  krat pred poroko, da se mi koža malo popravi in izginejo mozoljčki ...   Takrat še nisem bila noseča!!!
Sedaj, ko pa semuser posted image , imam pa ŠE TOLIKO VEČ mozoljev in res grozno kožo, ker pa me skrbi da to ni zdravo, vas prosim za nasvet ali izkušnje.
Seveda je zdravje na 1. mestu, ampak poročne slike so pa za vedno, in če se da, si želim čim manj mozoljev (sploh na obrazu).  Pomagajte.
Hvala za nasvete.



_____________________________

MajaK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 9:51:03   
Una
Če je samo zaradi mozoljev, ti priporočam obisk kozmetičarke. Baje, da zdaj delajo čudeže. user posted image To, kar si plačala za solarij in še nisi koristila, pa daj komu, npr. mami, sestri, prijateljici... 100% ti odsvetujem solarij. Nikoli ne veš!

PS: Tudi otrok je za zmeraj, če se tko vzame, slike se pa lahko tudi retuširajo. Te ne obsojam, to je samo moje mnenje.


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 9:53:31   
taja27
poizkusi zamenjati solarij za nego obraza. bolj zdravo, bolj prijetno in definitivno ne škodi v nosečnosti. jst noseča ne bi šla v solarij.

če pa ni mogoče, pa podari solarij kakšni prijateljici za rd

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 10:01:28   
majaS80
Eh, saj se sploh ne gre za denar, saj pravim da sem plačal ko je bilo s popustom. Kozmetičarke me je pa kar strah, ker mi iz enega mozolja nastanejo drug dan kar trije user posted image ....  vse me že boli.  Prej pa nikoli imela mozoljev.   Kaka nasvet za dobro kozmetičarko v MB? 
Hvala

_____________________________

MajaK

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 10:14:55   
taja27
no super, ker se ne gre za dnar!!

tolko mozoljev imaš pa verjetno zaradi nervoze, ki je lahko običajna pred poroko in se je niti ne zavedaš, ali pač. svetujem ti, da poiščeš kozmetičarko, ki uporablja za nego obraza kozmetiko dermalogica, ki je namenjena takšnemu tipu kože. preverjeno deluje. za MB ti žal ne znam svetovati, katera kozmetičarka jo uporablja.

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 10:26:49   
mika
Seveda je zdravje na 1. mestu, ampak poročne slike so pa za vedno, in če se da, si želim čim manj mozoljev (sploh na obrazu). Pomagajte.


poročne slika fotograf sigurno lahko retušira in mozoljčki ne bodo vidni. solarij se v nosečnosti ne priporoča, tako da ga sama nisem obiskovala. sem se tudi poročila user posted image  in se s pudrom, da lepo vse prekrit .

kdaj se pa poročiš? mogoče bodo mozolji do takrat izginili. jaz sem v začetku user posted image  imela toliko mozoljev, kot v najhujši puberteti ne. takrat sem se tudi pudrala, drugače pa se sploh ne.

pojdi  na poiskusni make up, pa boš videla, da boš lepa nevestauser posted image .

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 11:17:15   
timika
Z vidika tvoje pikice solarij po mnenju mnogih (tudi Pušenjaka) ni škodljiv, tudi naravno sončenje ne.
Da bi pa hodila v solarij zaradi kože, je pa druga. Moja osebna izkušnja je, da solarij celo povzroči kakšen mozoljček več. Solarij, kot tudi sonce, kožo izsuši, samo zato pa mozoljčki, ki ti jih v tem trenutku zagotovo povzročajo hormoni, ne bodo izginili. Zamenjajo solarij za nego obraza, da ti počisti, kar je nastalo, rezultat bo zagotovo boljši.
Pa lepo nosečnost in čimmanj stresne priprave na poroko. Uživaj!

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 12:37:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu timika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 12:40:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 13:39:53   
majaS80
Hvala za mnenja, bom se res mogoče prepustila kozmetičarki ali pa kupila en dober puder user posted image

poroka je že čez 1 mesec. Sem planiranje poroke postavila čisto na stran ko sem izvedela da sem  user posted image , sedaj pa je malo panika z vsem in moram malo pohiteti ( še nimam niti vabil, niti prstanov.... imam pa obleko izbrano, za katero pa upam da mi bo še sploh prav takrat...??)  no bomo videli. Moj bodoči vedno reče " brez panike" "se bo že zgodilo kot ti je namenjeno" user posted image

lep dan vam želim.

_____________________________

MajaK

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 19:52:40   
Taula
Mozolje imaš zaradi hormonov, dvomim da bi solarij pmagal. Kozmetičarka, pa potrpljenje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 22:20:53   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Mozolje imaš zaradi hormonov, dvomim da bi solarij pmagal. Kozmetičarka, pa potrpljenje.user posted image


ja...pusti mozolje zdaj:tako kot so prišli bodo odšli...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
6.2.2008 23:31:34   
* Mateja *
V solarij ti nebi svetovala, ker gre za škodljive žarke tako za tebe kot za detece.
Jaz bi ti svetovala tako, da se vdaj v usodo, če si mozolasta boš pač taka tudi na slikah, razen če ti jih retuširajo. SEm bila na istem mestu kot ti in se zaradi mozoljev nisem tako sekirala. SEm se pa res včasih nastavljala soncu, ker je bilo poletje ko sma se poročila, pa na morju sem bila, mal polti sem torej mela. Mozoli so pač mozoli, dober make up in bo. Na mojih poročnih slikah imam ful mozoljev, še posebej so videt na unih slikah od blizu. pa kaj si čem!!

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
7.2.2008 13:44:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majaS80)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
24.2.2008 21:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Mozolje imaš zaradi hormonov, dvomim da bi solarij pmagal. Kozmetičarka, pa potrpljenje.user posted image


Točno tako. Hormoni, hormoni.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ???
5.3.2008 0:00:15   
arabela*
hoj
kar brez skrbi,tud jaz semuser posted image ,pa hodim v solarij.Samo bodi zmerna,največ 10 minut

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?