|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Paranoja
13.3.2008 9:46:23   
natasarobi
V roku dobrega leta sem imela dve umetni prekinitivi nosečnosti, puljenje modrostnega zoba, zamenjala službo, sedaj iščem novo službo, pa še kaj bi se našlo.

Problem je v tem, da me sedaj vsaka zdravstvena težavica vrže iz tira (če se zgodi meni ali drugim) - če se urežem, mislim, da se kri kar ne bo ustavlila, če sem rahlo prehlajena imam filing, da bom dobila pljučnico, me je nekaj špikalo v prsih sem mislila, da bom imela infarkt, pa še bi lahko naštevalauser posted image user posted image ,....

Ne samo zdravstvena težava, tudi vremenske razmere so me začele motiti - sneg, veter sploh, dež,....

V vsem vidim, da se bo zgodilo nekaj hudega. Se trudim, da ne bi tako črno mislila - včasih se prepričam, da je vse ok, drugič spet ne.

Kako naj postane spet dobra stara jaz - polna veselja, srečna in zadovoljna v življenju?

hvala, ker ste me brale - moram to dat ven iz sebe


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Paranoja
13.3.2008 10:09:40   
2 Sraki
Pomoje bi ti pomagala kakšna kognitivna terapija. Saj sama v nekritičnih trenutkih dobro veš, da stvari niso noben bavbav, ko pa pride do kritičnega pa je vse scary movie. Sama si lahko napišeš na list vse te stvari ki si jih naštela, da te strašijo zraven pa dopišeš zakaj to sploh ni tako strašno kot se zdi. Pač na to varianto, seveda precej bolj poglobljeno se dela na kognitivni terapiji.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Paranoja
13.3.2008 10:46:44   
mert
Zakaj pa sta bili potrebni umetni prekinitvi nosečnosti?
Si se sama tako odločila ali je bilo zdravstveno stanje krivo?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Paranoja
13.3.2008 11:34:29   
natasarobi
Zakaj pa sta bili potrebni umetni prekinitvi nosečnosti?
Si se sama tako odločila ali je bilo zdravstveno stanje krivo?

Zdravstveni razlogi - nepravilnosti pri plodu.

(odgovor članu mert)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Paranoja
13.3.2008 13:10:37   
anabanana
Te res dobro razumem; to pride po ful stresnih dogodkih, ponavadi povezanih z zdravljem. Po domače bi se reklo, da pridejo stvari za tabo.

Tudi sama sem imela predlani težko leto, 11x v bolnici, 3x operirana...in ko sem bila skozi najhujše in to prev junaško prenesla, je prišel stres za mano in me udaril od odzadajuser posted image  Pri meni se je to pokazalo v obliki paničnih napadov, kar naenkrat slabost, pritisk v glavi, kao ne moreš dihat in si 100% da boš umrl...zdaj zveni smešno je pa grozno za ****.

Drugače sem zelo močna oseba, ampak sem si mogla priznat, da sem samo človek...ni me sram priznat, da sem si poiskala pomoč, v obliki tedenskih pogovorov z psihologinjo in s pomočjo domačih mi je popolnoma uspelouser posted image



_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Paranoja
13.3.2008 13:50:11   
natasarobi
anabanana - čestitam, da ti je uspelo.

Res je mogoče slišati smešno ali pa noro, toda dejansko se mi zdi, da bom kar umrla. Sama se tudi imam oz. sem se imela za zelo močno osebnost, ampak, da me lahko, tako skrivi si pa nisem pričakovala.

Še bom mogla delati na sebi,....


(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Paranoja
13.3.2008 14:01:20   
anabanana
natasarobi - ma sej bo, boš videla, samo to so procesi, ne gre v enem dnevu

Če hočeš me lahko kdaj kontaktiraš na zs, da mi poveš, kako ti gre.

In vedi, da že to, da si ta problem napisala tukaj na rr nekaj pomeni in sicer, da se problema zavedaš in ga poskušaš rešiti in že to jeuser posted image user posted image user posted image

Bo minilo, drugo leto ob tem času se boš temu smejala.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Paranoja
13.3.2008 14:54:51   
natasarobi
Hvala anabanana! Mi je kar majceno lažje, k vidim, da nisem nora.




(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Paranoja
13.3.2008 23:43:49   
* Mateja *
Itak da nisi edina. Sam če se ti bo to nadaljevalo je bolje, da si poiščeš pomoč Govorim iz izkupnje. Imela sem panične napade, anksioznost in posledica vsega je, da še po enem letu nisem prišla k sebi, pijem AD in hodim k psihologu. PO mojem mnenju bi bilo že prej bolj, eč bi me moja zdravnica poslal kam kot pa da minje dala za pit Persene. Zato ti povem, da se lahko ti tvoji strahovi sprevržejo v pravo anksioznost s katere se boš težko skopala sama.



(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Paranoja
17.3.2008 19:31:32   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

junaško prenesla, je prišel stres za mano in me udaril od odzadajuser posted image  Pri meni se je to pokazalo v obliki paničnih napadov, kar naenkrat slabost, pritisk v glavi, kao ne moreš dihat in si 100% da boš umrl...zdaj zveni smešno je pa grozno za ****.




tudi jaz poznam to user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Paranoja
17.3.2008 19:36:38   
Zamima
KLIK

tukaj si preberi, če ti bo kaj koristilo user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Paranoja
18.3.2008 9:22:09   
natasarobi
Zamima - hvala, sem si prebrala.

Ne vem, razmišljam, da bi odšla do psihologa, da se malo pogovorim. Sicer se s svojim partnerjem in domačimi pogovarjamo o teh stvareh, ampak včasih se mi zdi, da me ne razumejo in hočejo biti 'pametni', čeprav so tako rekoč istočasno trpeli z menoj.






(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?