|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imam ranjenca
6.2.2005 16:17:03   
malika
Ja, točno. Naš ati, učitelj smučanja :ups: je danes delal neke akrobacije po Pohorju in če ste štajerke slučajno čutile kak potres, oz. vibracije-to je bil moj najdražji, ki je naredil eno veliko luknjo na smučišču.

Tako, pa smo šibali malo na urgenco, pa malo sem in malo tja in dobro v tem slabem--- končno sem prišla do avta, ker ima strogo mirovanje :(( :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Imam ranjenca
6.2.2005 16:21:40   
frutka_
Malika upam, da se bo zlizal...jaz sem tudi smučarski akrobat, ker imam za smučanje dve levo nogi...po natrganih kolenskih vezeh sem se odločila, da na smučke živa več ne stopim!

Želim vam čimprejšnje okrevanje in dosti dobre volje...saj veš kako znajo biti dedci tečni, če so bolni...:love:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Imam ranjenca
6.2.2005 16:26:39   
india
Malika, mi pa smo ravno včeraj govorili o nastanku poseke na Pohorju,kao, da je naš ati za to kriv!!! Kaj je zdaj tvoj:love: hotel narediti še neo poseko???

Naj čimprej okreva,čeprav boš ti sedaj bolj mobilna!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Imam ranjenca
6.2.2005 16:40:00   
Pinja
Upam, da ti bo lahko kaj pomagal, ko ga boš imela doma :bravo:. Men moj ranjenc, ki čaka na amputacijo prsta na nogi :(( (nesreča pri delu 4.1.), nič kaj dost ne more, sem bolj sama za vse :(.

Se boste pa zdej mal več cartal 9nebesa!

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Imam ranjenca
6.2.2005 16:55:41   
Anonimen
Moj je pa prehlajen, se pa obnaša kot bi mu bila zadnja ura.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Imam ranjenca
6.2.2005 17:34:12   
E_jen
Moj ima že drugi dan vročino. Če bi bilo po njegovem jamranju sodeč, bi bil že pod zemljo:(. Ja deci so pa res eni veliki dojenčki...:duda:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Imam ranjenca
6.2.2005 17:37:47   
Anonimen
Ojej.:zmeden:

Še dobro, da ni Vitu nič...:rozica:

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Imam ranjenca
6.2.2005 17:39:20   
ninca
:(:(:(:(:(:(
upam da se meni, uičiteljici smučanja ne zgodi kaj podobnega :zmeden:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Imam ranjenca
6.2.2005 18:16:35   
malika
Ja, preveč samozavesten na smučkah ni za bit :)-:( .

Drugače pa se dobro drži. ga moram bolj jaz spominjat, da ima strogo mirovanje,:)-:)-:)- bomo videli kako dolgo bo to trajalo in kako bo potem ko se bo navadil :)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Imam ranjenca
6.2.2005 19:03:18   
Anonimen
Ja, O.K., saj moj je tudi učitelj smučanja, če smo že pri hvalah, pa mu to nič ne pomaga. Čez prehlad ga res ni...

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Imam ranjenca
6.2.2005 20:26:26   
Anonimen
Ajoj zdej se bo pa crkljal;)

Sam da ni hujšga,pa Pohorje je ostalo celo:)-

Lepo se naj pocajta-drugič naj se pa spomne da ni več v rosnih šesnajstih letih-kosti niso več elastične:)-:)-

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Imam ranjenca
6.2.2005 22:12:21   
kimi
Spet smučanje....ojoj. Jaz sem samo enkrat padal in ga takoj opustila. No le upam da bo vse ok

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?