|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 18:52:22   
Maleal
A bo že enkrat tista prava pomlad ali bomo imeli do poletja bunde?Pri nas je kr hladno,sicer sonce malo posije,a taki veter piha,da morem malemu še vedno oblečt bundo in kapo.user posted image Dajte me razveselit,da bomo kmalu odvrgli ta težka oblačila.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 19:08:50   
spacey
Jaz imam tudi že polno glavo tega mraza.

Včeraj smo dopoldne bili pred hišo v kr. rokavih, popoldne pa v dveh dolgih rokavih. user posted image

Pa danes je tut tako čudno mraz. Piha in ni prav nič prijetno. user posted image

Upam, da bo ta teden kej lepše in toplejše, ker naslednjo nedeljo praznujemo r.d. od mulčka.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 19:17:29   
Anonimen
Stric Yahoo ni nic kaj optimisticen...srednja zalost, kar se toplote tice...in dez v neskoncno:

Vreme Yahoo

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 19:52:38   
Marogica
To tudi mene zanima.....sicer pa aprila še ne pričakujem ravno neke vročine. Ko pa je april tako muhast, da res ne veš, kako in kaj... Bi si pa toplota že resnično prilegla.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 20:29:48   
Volga
Mah, kaj pa vem, jaz za spomaldi itak nimam kaj oblečt, tako da mi kar paše.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 20:32:44   
Nogavica
To se tudi jas sprašujem.
Danes sem na sprehodu imela največ opravka z odpiranjem in zapiranjem jope in jakne. Ko ni bilo vetra, je bilo vroče za znoret, ko pa je zapihalo, pa ful mraz.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 21:18:30   
BUŠICA
ženske, to je samo aprilili vreme! po prvomajskih počitnicah bo vse ok in nedolgo zatem se bomo spraševali če nas bo zažgalo, kak bo vroče...

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 21:19:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

jaz za spomaldi itak nimam kaj oblečt, tako da mi kar paše.


Ta je dobra...user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 21:20:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

po prvomajskih počitnicah bo vse ok in nedolgo zatem se bomo spraševali če nas bo zažgalo, kak bo vroče...


A mas veze pri Trontlju...user posted image ?

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 22:17:48   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

Jaz imam tudi že polno glavo tega mraza.

Včeraj smo dopoldne bili pred hišo v kr. rokavih, popoldne pa v dveh dolgih rokavih. user posted image

Pa danes je tut tako čudno mraz. Piha in ni prav nič prijetno. user posted image

Upam, da bo ta teden kej lepše in toplejše, ker naslednjo nedeljo praznujemo r.d. od mulčka.



Mi pa v soboto, pa tudi še ne upamo vabil pošiljati user posted image . Ja, april je res muhast. Pa ti naši aprilčki tudi, se ti ne zdi, Spejsi?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
6.4.2008 22:33:10   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: spacey

Jaz imam tudi že polno glavo tega mraza.

Včeraj smo dopoldne bili pred hišo v kr. rokavih, popoldne pa v dveh dolgih rokavih. user posted image

Pa danes je tut tako čudno mraz. Piha in ni prav nič prijetno. user posted image

Upam, da bo ta teden kej lepše in toplejše, ker naslednjo nedeljo praznujemo r.d. od mulčka.



Mi pa v soboto, pa tudi še ne upamo vabil pošiljati user posted image . Ja, april je res muhast. Pa ti naši aprilčki tudi, se ti ne zdi, Spejsi?

Mi smo imeli namen tudi v soboto, pa je par povabljencev odpovedalo, nato pa še nam nekaj prišlo vmes. In smo prestavili na nedeljo.
Jaz sem že vsem povedala, da če bo vremenska napoved slaba, da prestavimo na naslednji vikend. Jah, ni kaj, če smo pa vezani na vrt pred bajto. user posted image

Ja, vreme je že marca bilo aprilsko in sem upala, da bo april malo manj muhast. O naših aprilčkih pa ne bi, muhasti za popenit. user posted image

Molim tudi jaz. Upam, da bodo molitve uslišane.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
7.4.2008 6:48:04   
srki
Saj bo kasneje itak še preveč vroče in suho, zato naj tale april  še kar bo tak, kakršen je. Drugače pa je za vikend tudi pri nas fajn pihalo, da me je kar v ušesih bolelouser posted image . Če ni bilo vetra, je bilo pa OK.

Enim je pa vroče, ko zunaj pred restavracijo  sedijo v majčkah s tankimi naramnicami.

Eni pa še totalno vsi zaviti v dolgih plaščih in šalih.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dolgo še bo letos mrzlo?
7.4.2008 6:49:18   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

jaz za spomaldi itak nimam kaj oblečt, tako da mi kar paše.


Ta je dobra...user posted image


ja no, saj jaz sem tudi ena takih, sploh zdaj, ko trebuh raste. Naj bo že regres, da si grem kaj kupit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?