|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 21:18:46   
metuLJchy
Danes ne vem ali se jezit sama nad sabo ali se smejat lasti neumnosti. Verjetno bo še najboljši črn humor na lasten račun. Skratka v pralnem stroju mi je uspelo oprat moj potni list user posted image  Po pomoti seveda. Do zdaj mi še nikoli v kakšnem žepu ni ostalo nič, ko pa mi je ratalo nekaj pozabit v žepu, sem se samo križala. Moja bunda, ki je ob prihajajoči pomladi (??) šla v pranje in naprej poletno spanje ima en napol skrit žepek, kjer se je skrival potni list. Dobesedno skrival in sem pozabila nanj in ga oprava (k sreči le na 30 C). Saj je še cel, samo tako pomečkan da je joj. Resno razmišlajm, da če sem ga že tako lepo oprala da ga še malo zlikam user posted image

Punce, dejte mi povedat kaj vse kar se ne bi smelo oprat ste že oprale v pralnem stroju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 21:24:36   
lelčy
najhuje kar se mi je zgodilo, je da sem oprala v stroju od mojega user posted image  vozniško dovoljenje. je bil ogenj v hišiuser posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 21:30:37   
tanikaa
Jaz sem mojemu možu kar Motorolo oprala. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 21:31:54   
ona
Jaz tud mojemu gsm na 60 user posted image user posted image user posted image user posted image
moja mama pa očetu stalno pere denarnicouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 21:42:56   
metuLJchy
user posted image user posted image user posted image  to je prav zabavno brat, čeprav v trenutku ko ugotoviš da si nekaj opral ni nič zabavno

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 21:48:55   
Anonimen
Naš stroj je pa mojemu user posted image Ericssona opraluser posted image ...jst nisem bla nič krivauser posted image

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 21:54:26   
lotoska
Cel etui z dokumenti sem si oprala in ga potem skupaj z nahrbtnikom tudi posušila na soncu. Pa je bilo v redu, le nekateri žigi so izginili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 21:55:18   
muška
Naš je že opral teden dni star mobitel dlančnik - to je bilo veselja pri hiši, ker je šlo 600 € v kanalizacijo, pa denarnice, ključe, zadnje čase pa se avtomobički od mojih malih dveh na veliko perejo. Tu in tam jih najdem, ko mi jih nastavita v stroj, drugače pa se verjetno skrivajo po žepih user posted image  , ah, če ni hujšega user posted image

< Sporočilo je popravil muška -- 11.4.2008 22:04:47 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 22:03:41   
Anuška79
Bančno kartico - pač, nov način pranja denarja user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 22:13:25   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz sem mojemu možu kar Motorolo oprala. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
zaenkrat nisem še nič oprala-razen cunj...vedno pregledam žepe, ker ima dragi vedno polno papirčkov in € notuser posted image dnar si sevda vzamemuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 22:17:47   
lex
šraufeuser posted image , tamalemu pa poln žep potolčenih orehov, robčki so skoraj vedno zraven, ampak te najbolj klejem ko dam v sušilca, ker je pol vse belo

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 22:18:26   
Anonimen
telefon sem dvakratuser posted image pa redno faracajge, ko sem kadila še, pa denaruser posted image je bla klasika, da sem one bankovce pol raztegjene sušila na strojuuser posted image no zdej se mi to ne dogaja več, ker nč ne nosim po žepih - no, kake žvečilne, labelo pa robčkeuser posted image moj pa itak sam žepe pregleduje, ker ve da ne bo te zgodbe doživu, da bi jih jaz...

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 22:18:34   
cukr07
Jaz sem pa mojmu oprala USB ključ in ga potem še posušila s fenom. Ključ pa po enem letu od pranja in sušenja še vedno deluje. Bravo zame!user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 22:19:24   
metuLJchy
Vidim da bi mobiteli morali imeti nalepko, "tuširanje prepovedano" user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 22:27:08   
Rubin.
Punce, dejte mi povedat kaj vse kar se ne bi smelo oprat ste že oprale v pralnem stroju?


Ja jaz tudi svoj mobitel in ključe od avta, mobitel ni več deloval, daljinsko zaklepanje pa še deluje user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 11.4.2008 22:28:12 >

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
11.4.2008 22:27:25   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy

Vidim da bi mobiteli morali imeti nalepko, "tuširanje prepovedano" user posted image

očitno user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 0:39:30   
Anonimen
ne razumem, a ne pregledate žepov preden date prat mobitele in podobne zadevščine?

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 0:50:05   
benika
eure, vžigalnike, šraufe, glitzi gobice, kamenčke...papirnate robčke....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 1:03:33   
* Mateja *
vse perem, ker se mi res ne da na roke drgnit.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 4:33:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy
Punce, dejte mi povedat kaj vse kar se ne bi smelo oprat ste že oprale v pralnem stroju?

Raje vprašaj, česa še nisem oprala (česar ne bi smela). user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 5:54:09   
muška
ne razumem, a ne pregledate žepov preden date prat mobitele in podobne zadevščine?


ne, nikoli! Svoje žepe vedno spraznim, ko dam kaj v koš za perilo, mož pa jih od zdaj naprej tudi, ko sem ga parkrat presenetila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 7:47:19   
kaj@
user posted image  oprala mobitel samsung,ki je po nekaj dneh ko se je presušil začel čudežno delat in delal potem še kar nekaj časa,drugače vedno pregledam žepe,mobitel je enkrat izjemoma pristal v žepu na kolenih-ne vem zakaj ga je dal v ta žep,in zato je kasneje za kazen šel plavatuser posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 8:36:59   
mojsoncek
Meni je pa uspelo oprati bluetooth slusalko user posted image . Pa se sedaj ne vem ali je bila v zepu kavbojk ali pa je "cudezno" zasla v stroj s pomocjo rok nasega malega moza. Drugace pa imam navado sprazniti zepe preden grejo cunje v pranje.


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 12.4.2008 8:37:35 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 8:49:42   
sončnica24
Jaz osebno žepov ne gledam ker nas je mama navadla da smo si sami žepe praznili, tako da sem bratu oprala vozniško pa tu pa tam kak kovanec. Je bil pa moj posrečen mi da hlače v stroj jaz stroj prikočim in prileti ves histeričen da naj takoj stroj ugansnem ker ma mobitel noter, tako da je imel ta telefon res srečo drugače bi bil deležen tuširanjauser posted image .

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj vse perete v pralnem stroju?
12.4.2008 9:01:58   
Anonimen
Posode valjda ne.

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?