|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A jih uporabljate...
16.4.2008 9:42:30   
luka jan
...nakupovalne torbe?
TULE sem našla en dober članek na to temo in sem se odločla da sedaj jo pa res začnem tud jaz uporabljat. Jih imam doma kar en velikm kup, vseh možnih barv in modelov, a ko grem v trgovino kupim vedno ono plastično vrečko, ker itak nakupovalko pozadbim doma. Res sem jezmna sama nase.user posted image

A ste tud druge takšne, al samo jaz?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A jih uporabljate...
16.4.2008 9:46:22   
mert
Joooj, prav nič boljše....
Meni doma predal z verčkami razganja, ampak še vedno vsakič prinesem novo iz trgovine.
Pa še hujš, tudi če jo doma vzamem s seboj, jo največkrat potem pozabim v avtu...
Da o nakupovalnih torbah sploh ne govorim. Imam, vendar nikoli ne uporabljam.

Hm, sem se zamislila...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A jih uporabljate...
16.4.2008 9:48:33   
Anonimen
V trgovini nabašem v tiste male plastične vrečke. V avto zložim v zaboj, ki ga prinesem v stanovanje. Te male plastične vrečke potem porabim za kruh.

(odgovor članu mert)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A jih uporabljate...
16.4.2008 10:06:58   
Maxica
Ne, ne uporabljam je. Pa imam en kup vrečk doma, ki jih seveda skoraj vedno doma pozabim, tako da tiste male vzamem in jih potem porabim za smeti.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A jih uporabljate...
16.4.2008 10:08:11   
solatja
iz vozička vedno v zložljive plastične škatle in v avto, potem pa doma iz škatel  na police. večino preostalih vrečk porabim za smeti (dm je vedno izredno radodaren z njimi) 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A jih uporabljate...
16.4.2008 10:31:18   
urbancek
Jaz pa na vsake toliko časa dam v eno vrečko več vrečk in imam to v avtu. Robo tako pripeljem do avta z vozičkom, potem pa samo preložim v vrečke. Ko mi jih zmanjka jih pa ponovno prinesem v avto.

To me je navadil moj mož

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A jih uporabljate...
16.4.2008 10:54:32   
mala maja
jaz vedno zložim vse v voziček potlej pa v avto. Brez vrečk, vsako stvar prelagamuser posted image  3x.user posted image  No za manjše stvari, če kupim kakšne svinčnike, radirke, mila, no za kakšno drobnarijo... vzamem ponavadi dve uni vrečkici ta mali k so v rolici. Ostalo pa nič v rečke ne dajem.

Smo pa pred leti imel sosede amerikance, ki so isto počel. Niso uporabljali vrečk in vsako stavr so posebaj zložil v avto. Kolk se nam je čuno zdelo, pa kolk smo se zgražaluser posted image . Zdej smo pa prav takiuser posted image


(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A jih uporabljate...
16.4.2008 11:08:31   
snake
jaz imam pa v avtu tako plastično košaro na luknice, podobna unim za perilo, pa ko se pripeljem z vozičkom do avta vse noter zmečem v košaro in pol lepo domov nesem, jo spraznim in nazaj v avto za naslednjo "špežo"

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A jih uporabljate...
17.4.2008 0:11:09   
* Mateja *
ma mi imamo cajno od ribničana  in jo vedno vzamems sabo v trgovino, kar pa ostane v  vrečko zložim!!

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A jih uporabljate...
17.4.2008 6:16:38   
Hope2
Ne, ne uporabljamo nakupovalnih. Ta velike plastične porabimo za smeti. Ta male pa uporabljamo za pasje kakce. Če bi imeli nakupovalne, bi itak mogli posebej kupovat plastične za smeti in za kakece, ki jih vedno pobiramo. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A jih uporabljate...
17.4.2008 7:15:48   
LoCa
js ima 2 nakupovalni, ena napol strgana. itak pa vrečk ne mečekm proč, ampak rabim tko za smeti, v trgovino vedno nesem staro vrečko itd.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A jih uporabljate...
17.4.2008 7:29:38   
Marogica
Ne uporabljamo. Mož ima v avtu vedno tisto veliko vrečo iz Ikee ali pa plastično, zložljivo škatlo. Če pa se zgodi da pozabi, pa vzamemo kakšno kartonasto  v trgovini.

< Sporočilo je popravil Marogica -- 17.4.2008 7:30:07 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A jih uporabljate...
17.4.2008 7:44:07   
lefairyon
jaz sem se pa navadla, da imam vedno v torbici vsaj eno plastčno vrečko in eno platneno, tako da skoraj nikoli ne kupujem...rajši tamalemu še kaj eksta bzamem ko pa za vrečko damuser posted image

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A jih uporabljate...
17.4.2008 8:28:12   
Markova
V avtu imamo zložljivo gajbico, v torbici imam pa vedno eno platneno vrečo. Plastično vrečko v trgovini vzamem res izjemoma.

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A jih uporabljate...
17.4.2008 8:29:54   
caillou
Ne, uporabljam tiste ta švoh vrečke, ki se jih dobi pri blagajni, zvite v rolco. Jah, gorenjka, kaj češ.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A jih uporabljate...
17.4.2008 22:53:44   
luka jan
Sem mal upoštevala vaše navade in si danes nesla v avto par nakupovalnih vrečk, pa da vidim če bo vžgal to pri meni. Po moje bom spet prišla iz trgovine z njihovimi vrečkami, ker bom itak pozabla da jih imam v avtu.user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A jih uporabljate...
18.4.2008 0:08:05   
trixi
Ja, jaz jo uporabljam. Sem jo pa prinesla s Korzike in je  neuničljiva, tam smo jo pač plačali v marketu kot eno navadno vrečko, tako kot  jo plačaš tudi pri nas, samo da je super močna, ne zmoreš nest toliko teže kot drži. Kar mi je pa pri tej vrečki najbolj zanimivo- v vseh marketih na Korziki dobiš povsod enake vrečke, brez imena trgovine, gor pa je na eni strani fotografija ene vasice in verz, da je treba spoštovat naravo in jo čuvat, na drugi strani pa mislim da so  tisti klifi pri Bonifaciu. En tak zelo upraben spominek. Večje nakupe pa z vozičkom do avta, tam pa direkt v prtljažnik.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A jih uporabljate...
18.4.2008 6:42:47   
Putka
Kolk ste pridni! Jaz se vsakič po glavi tepem, ker kupujem vrečke, če se le da pa vsaj papirnate (bravo Hofer!). Imam pa ful lepo pisano nakupovalno košaro, ampak je tako velika...

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A jih uporabljate...
18.4.2008 6:43:36   
srki
Včasih sploh teh plastičnih vreč ni bilo, smo uporabljali torbe, take in drugačen, pa cekarje in košare, zdaj pa po pravici povedano, samo še to plastiko.

(odgovor članu mert)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A jih uporabljate...
18.4.2008 6:44:44   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ne, uporabljam tiste ta švoh vrečke, ki se jih dobi pri blagajni, zvite v rolco. Jah, gorenjka, kaj češ.


ja saj, jaz tudi, vendar od avta do hiše pogubim vse, kar je bilo notri. Pa še to slabo navado imam, da je doma kup vrečk, vendar ne, da bi vzela te stare, vedno nove v trgovini.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A jih uporabljate...
19.4.2008 0:34:24   
Freeda
Tudi jaz sodim med tiste ki vedno kupijo vrečko v trgovini, že iz navade. Pa jih imam doma toliko, da bi jih lahko prodajala.user posted image
Sem si danes enih par nesla v avto, mogoče pa bom le spremenila malo svoje navade.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A jih uporabljate...
19.4.2008 0:47:33   
rija
Nikoli ne kupim vrečke! Iz principa, ker si enostavno računam, kako potem kar nekaj denarja zmečem v smeti......imam pa za 1 eur recimo ogromno vrečko od Lidla, ki jo lahko uporabljaš ohoho časa.....in ko vem, da grem v nakup, jo pač vzamem s seboj.

Če kupim kaj malega, vzamem tisto tanko na blagajni in jo potem porabim še za plenice.

In veste kaj še najbolj sovražim? Če vzamem recimo iz šparove restavracije kakšno hrano za domov, da mi za eno brezvezno posodo, ki jo itak vržem v smeti, računajo 30 cento user posted image  Tako tudi v primeru, da vem, da bom vzela kaj za domov, vzamem plastične posode od doma.

Pa še okolje varujem, ker ne proizvajam brezglavo nepotrebnih smeti user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A jih uporabljate...
19.4.2008 11:02:34   
Naja30
Sam je res, če greš računat ful enga dnarja zmečeš stran za te glupe vrečke!
Jaz se ponavadi spomnim in vzamem doma vrečko s sabo tak da jih čim manj kupujem. Tiste tamale pa uporabim za smeti, tak da mi prav pridejo.
Imamo tud nakupovalno vrečo, sam kaj ko nisem navajena na njo in jo pozabim s sabo vzet user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A jih uporabljate...
19.4.2008 11:40:19   
TIA22
Jaz imam kar cekar za v trgovino!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A jih uporabljate...
19.4.2008 11:41:35   
Ancy
Jaz itak kupujem več ali manj samo zase, tko da nikoli ne nakupim zelo veliko stvari naenkrat.... zato vzamem tiste majhne prozorne vrečke v trgovini, ki jih doma porabim za kakšne smeti ali pa da si dam malco notr, ko grem na prakso.... bi blo pa mogoče zdravo si umislit eno tako tobro sam za v trgovino.....
Moja mami je dolgo imela cekar, zdej ma pa eno tako plastično in z njo hod v knjižćnico pa trgovino itd.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?