|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POREC 1. MAJ
16.4.2008 8:35:51   
PAJO


ali gre katera mogoce v porec za 1 maj??kam?

lep dan,papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POREC 1. MAJ
16.4.2008 9:05:47   
kristinaj
jaz sem bila....... ene par let nazaj, dve leti zaporedoma v hotelu diamant..... zdej morem pej počakat, da otroci malo zrastejo..

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POREC 1. MAJ
16.4.2008 9:26:25   
thor
Lani smo bili v Delfinu. Hotel je sicer star in zelooo velik, ampak nam je bilo všeč. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POREC 1. MAJ
16.4.2008 10:01:08   
total
Mi smo bili lani v naselju brulo v zelo lepih app,kopat smo se pa hodili v Diamant hotel.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu thor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POREC 1. MAJ
16.4.2008 10:02:46   
PAJO
mi gremo tudi v hotel delfin upam da bo dober user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu thor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POREC 1. MAJ
16.4.2008 14:01:50   
muki1
Mi gremo v Rubin. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POREC 1. MAJ
17.4.2008 11:40:36   
amy
Mi gremo v Poreč, apartmaji Lanterna, še nismo bili upam da bomo zadovoljni.


_____________________________

"Prijatelj" senci tvoji je enak, ki zvesto za teboj se vije, dokler ti sreče sonce sije; a ko se pripodi oblak, ko sonce ti zagrne mrak, se tudi "senca" tvoja skrije!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POREC 1. MAJ
18.4.2008 11:06:47   
nky 23
mi gremo tudi v rubin!!!! Je res fajn tam!!!

(odgovor članu amy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POREC 1. MAJ
18.4.2008 11:48:38   
Kamejka
Nasvet za vse, ki greste v app: obvezno kalolifer zraven vzemite. Noči in jutra so zelo hladne, ker ne ogrevajo te app-je pozimi. Smo bili lani v lanterni..mrzlo ko hudič, čeprav je bilo svetovno vreme.
Lepo se imejte!user posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POREC 1. MAJ
22.4.2008 15:43:19   
LIA2006
MI SMO BLI 2 leti nazaj v hotelu delfin. ful gužva pri večerji, res norišnica. smo preživel.

(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POREC 1. MAJ
22.4.2008 22:22:51   
Natty5284
Če ima katera namen it v Poreč za 1. maj in še nima rezervirano se mi naj javi na zs...Ker se s partnerjem razhajava in ne bova šla, vam prodam apartma za tri osebe v Lanterni...Termin sva imela rezerviran od 30.4.08 - 5.5.08...Cena je bila 110 eur, vendar se bomo za ceno dogovorili. Apartmaji so pa prenovljeni...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?