|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Superge z lučko
25.4.2008 13:41:19   
Mišni
A kdo ve, kje se dobi otroške superge z lučko na podplatu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 13:53:17   
Margareta
Jaz sem jih videla v Supernovi v Stiefelkonig (ne vem če sem prav napisala)

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 13:54:11   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Margareta

Jaz sem jih videla v Supernovi v Stiefelkonig (ne vem če sem prav napisala)


A res? Hvala.

Še katera kje? Prosim, prosim?

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 14:10:03   
Janya
leclerc

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 14:13:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Janya

leclerc


A res? A čisto res si jih tam videla? Ker bomo šli ponje jutri.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 14:32:28   
srki
Mas

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 14:32:55   
anitaz
Ima jih tudi Geox.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 14:36:19   
CatJa
Naš ima Geox, sam so iz Italije, tako da pri nas ne vem, kje bi jih dobila. V Celju ziher ne, je bolj srotasta izbira.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 15:19:43   
al1*
Za punčke ima zagotovo Geox,  mogoče imajo tudi za fante.

_____________________________

lp


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 15:38:27   
Mišni
Sem jih že dobila, hvala. V Cokli.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 16:48:25   
Čupka
Ej, ej, ej, kaj pa tiste, ki imajo kolešček v peti? Meni je pa tisto tako všeč, ko vidim mulčke, ki imajo obute superge in se peljejo po petahuser posted image . Ne predstavljam si čisto, kako je s tem hodil po stopnicah, ampak po ravnem je pa bomba! A katera ve, kje se to kupi?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 17:22:43   
Mišni
Ne, čupka, ne vem. Vem, katere misliš, meni in mojemu otroku so tudi super. Sem že po netu gledala, pa nisem našla.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 18:25:43   
Čupka
Jooooj, a niso huuuudiuser posted image , še jaz bi jih zase kupila in se kje na skrivaj rolala z njimiuser posted image . Če izvohaš, mi posreduj, OK?user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 19:10:00   
Felicita
čupka, vem da jih je lani imel Clark, samo letos jih še nisem videla, žal. mogoče bojo pa še dobili...

Drugač majo pa tiste z lučko v Deichmannu tudi.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 19:22:00   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

čupka, vem da jih je lani imel Clark, samo letos jih še nisem videla, žal. mogoče bojo pa še dobili...

Drugač majo pa tiste z lučko v Deichmannu tudi.



Hvala, bomo preveriliuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Superge z lučko
25.4.2008 22:23:07   
helloKitty
HEELYS- Imajo jih v Hali A v kleti, po stopnicah na levo, ena trgovina z igračami.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Superge z lučko
26.4.2008 13:13:26   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ej, ej, ej, kaj pa tiste, ki imajo kolešček v peti? Meni je pa tisto tako všeč, ko vidim mulčke, ki imajo obute superge in se peljejo po petahuser posted image . Ne predstavljam si čisto, kako je s tem hodil po stopnicah, ampak po ravnem je pa bomba! A katera ve, kje se to kupi?
[/quot
Dobiš jih v Btc-ju. Ampak te čevlji so zelo nevarni. Ene par otrok si je že glavo razbilo. Če jih nosiš je potrebna čelada. Aja pa glede stopnic- so narejeni tako da se kolešček nekako notri pospravi in normalno hodiš.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Superge z lučko
26.4.2008 19:47:55   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ej, ej, ej, kaj pa tiste, ki imajo kolešček v peti? Meni je pa tisto tako všeč, ko vidim mulčke, ki imajo obute superge in se peljejo po petahuser posted image . Ne predstavljam si čisto, kako je s tem hodil po stopnicah, ampak po ravnem je pa bomba! A katera ve, kje se to kupi?
[/quot
Dobiš jih v Btc-ju. Ampak te čevlji so zelo nevarni. Ene par otrok si je že glavo razbilo. Če jih nosiš je potrebna čelada. Aja pa glede stopnic- so narejeni tako da se kolešček nekako notri pospravi in normalno hodiš.


Hvala, Liana. Saj jaz bi jih zase kupilauser posted image , aja, pa mimogrede....nekaj otrok si je razbilo glave tudi v navadnih supergahuser posted image ...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Superge z lučko
26.4.2008 20:08:48   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Naš ima Geox, sam so iz Italije, tako da pri nas ne vem, kje bi jih dobila. V Celju ziher ne, je bolj srotasta izbira.

----------------------
Nič čudnega, če brata Šrot harata tam okrog user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Superge z lučko
27.4.2008 18:01:32   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ej, ej, ej, kaj pa tiste, ki imajo kolešček v peti? Meni je pa tisto tako všeč, ko vidim mulčke, ki imajo obute superge in se peljejo po petahuser posted image . Ne predstavljam si čisto, kako je s tem hodil po stopnicah, ampak po ravnem je pa bomba! A katera ve, kje se to kupi?
[/quot
Dobiš jih v Btc-ju. Ampak te čevlji so zelo nevarni. Ene par otrok si je že glavo razbilo. Če jih nosiš je potrebna čelada. Aja pa glede stopnic- so narejeni tako da se kolešček nekako notri pospravi in normalno hodiš.


Hvala, Liana. Saj jaz bi jih zase kupilauser posted image , aja, pa mimogrede....nekaj otrok si je razbilo glave tudi v navadnih supergahuser posted image ...



Ja sej vem, da si lahko tut z navadnimi supergami razbiješ glavo. Ampak s temi je večja verjetnost, ker se hitro ko hodiš pozabi da je kolešček zunaj.
Sem jih že videla v živo, tako da vem kako so narejeni. Sicer niso slabi, ampak vseeno se mi zdi da je ob nošenju potrebna tudi čelada. No sej ti povejo da za poškodbe niso odgovorni.

Poročaj kakšne se ti zdijo, če si jih boš kupila.

Lp

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Superge z lučko
27.4.2008 23:02:36   
Čupka
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ej, ej, ej, kaj pa tiste, ki imajo kolešček v peti? Meni je pa tisto tako všeč, ko vidim mulčke, ki imajo obute superge in se peljejo po petahuser posted image . Ne predstavljam si čisto, kako je s tem hodil po stopnicah, ampak po ravnem je pa bomba! A katera ve, kje se to kupi?
[/quot
Dobiš jih v Btc-ju. Ampak te čevlji so zelo nevarni. Ene par otrok si je že glavo razbilo. Če jih nosiš je potrebna čelada. Aja pa glede stopnic- so narejeni tako da se kolešček nekako notri pospravi in normalno hodiš.


Hvala, Liana. Saj jaz bi jih zase kupilauser posted image , aja, pa mimogrede....nekaj otrok si je razbilo glave tudi v navadnih supergahuser posted image ...



Ja sej vem, da si lahko tut z navadnimi supergami razbiješ glavo. Ampak s temi je večja verjetnost, ker se hitro ko hodiš pozabi da je kolešček zunaj.
Sem jih že videla v živo, tako da vem kako so narejeni. Sicer niso slabi, ampak vseeno se mi zdi da je ob nošenju potrebna tudi čelada. No sej ti povejo da za poškodbe niso odgovorni.

Poročaj kakšne se ti zdijo, če si jih boš kupila.

Lp


Hej, saj malo sem se pohecala, veš, s tistim razbijanjem glave. Jaz vztrajam pri svojih otrocih, da nosijo čelado pri rolanju, vožnji s kolesom, vožnji s skirojem, drsanju, smučanju, "skejtanju",...skratka tako rekoč povsod. Sploh fanta sta pravi kamikaziuser posted image . K sreči so izredno stabilni z izrednim ravnotežjem, ampak vem, da ko bo pa enkrat kateri odletel, pa zagotovo ne bo nedolžen padec, glede na vragolije, ki jih počnejo.
Verjetno jih, sploh starejšega, ne bi mogla pripravit, da imajo superge (pa čeprav s koleščkom) in čelado. Tako da, če imajo mojo številko, jih bom res kupila zase...potem bom pa poročala...upam da ne iz traumeuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Superge z lučko
4.5.2008 20:13:36   
pocka



Naš ima Geox, sam so iz Italije, tako da pri nas ne vem, kje bi jih dobila. V Celju ziher ne, je bolj srotasta izbira.

----------------------



mi smo jih pa ravno tukaj kupiliuser posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Superge z lučko
5.5.2008 10:13:08   
mojsoncek
Jaz sem v soboto na pikniku videla enega fantka, ki je imel lucke na supergah pri strani. Bile so pa Cicibanove.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?