|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 10:10:49   
aljuška
Ljubljančanke ( no pa tudi vse ostale ki to vesteuser posted image  ), eno pomoč bi prosila..
Kmalu pridem v Lj na PF ( oziroma Inštitut za javno upravo ) delat izpit iz ZUP-a , še prej pa na usposabljanje pa ne vem točno kje je Pravna fakulteta oz. kako se do nje pride? Imela sem v glavi da je to tista velikanska stavba na trgu, kjer je park ( pri podhodu Ajdovšična ) pa sem se zgleda uštela.user posted image  Kje bi lahko svoj avtek pustila ze kakih 9ur, da mi ne bi bilo treba nekega ogromnega zneska plačat? O brezplačnem parkirišču sredi Lj lahko samo sanjamuser posted image , ampak kje v bližini PF bi bilo lepo, ok če je za plačilo,samo da niso neke cifre..A se sploh da kje v bližini PF parkirat??
Hvala za vsako infouser posted image  ( ko bo pa čas, vas bom prosila še da držite pesti za izpituser posted image  )

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 10:17:08   
gojska
user posted image a si ziher, da morš na Pravno?

Pravni faks je zraven Lj tržnice in zmajskega mosta. Parkiraš lahko ob Ljubljanici, sam je 1€ na uro. Po mojem je ceneje kot v garažni hiši Kapitelj, ki je čisto zraven faksa, pod Sparom. Lahko pa parkiraš zadaj pod gradom, tam okoli ulice stare pravde, pri Poljanski gimnazijo, tam maš pa parkomate, pa greš mal peš.
Povej če kaj ne razumeš? 

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 10:27:11   
aljuška
Poljanski nasip 2, a ni to PF?user posted image user posted image  Na ta naslov moram prit,ker je tam IJU ( inšitut za Ju )user posted image ,kako pa bom do tam prišla, pa je že druga zgodba..A je ceneje na parkomatih za gradom? Samo tam, kjer je 1Eur na uro, pa jaz ne bom mogla vsako uro ven letet pa vplačevat,edino če plačam en znesek za vse ure vnaprej ( če je sploh blagajna )..Lahko bi pa parkirala malo dlje pa šla malo peš,samo spet nimam orientacije kje je kaj..Poljanska gimanzija, kje pa je?user posted image  sorry za mojo nevednost, samo v Lj hodim takoo malo, pa še to bolj po obvoznicah direkt v šoping centre ali ZOOuser posted image Če pa že slučajno gremo v center, pa avtek kar na Žel.postaji pustimo, ampak tokret se mi zdi kar daleč pa še drago jeuser posted image  za toliko časa..

_____________________________





(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 10:43:10   
nana 27
Če si dovolj zgodaj, lahko parkiraš na Petkovškovem nabrežju. To je na drugi strani Ljubljanice, kot je PF. Včasi je en dečko pobiral parkirnino, če se še prav spomnim. Če greš iz smeri Kopra (gledam tvoj avatar user posted image ), zavij za avtoceste na izvozu LJ-Vič in se pelješ naravnost mimo fakultet in šol na Aškerčevi pa mimo Fakultete za arhitekturo, ves čas se pelješ v smeri LJ gradu in nato zaviješ levo v tunel in se pelješ skozi. V križišču s semaforjem se pelješ naravnost (mimo PF na desni) in čez post. takoj čez most ostro desno je parkirišče (Petkovškovo nabrežje).  Da se parkirat tudi v ulici, ki je takoj ostro desno, ko prideš iz tunela, ampak je na listke (lahko prečrtaš več listov, d abo držalo nekaj ur in nato zamenjaš za nove). Dražje parkiranje je recimo v Kapitlju, ki je pod Pravno fakulteto ob Sparu.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 11:10:13   
ledenka
nana, na listke se ne da več parkirat... moraš plačat na parkomatu za max. 2 uri user posted image  edina relativno poceni možnost je še vedno parking pri železniški, ni tako daleč - 10 minut peš. v parkirni hiši je mislim da 1,7 ali 2 EUR na uro, na nabrežju pa ne vem.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 11:14:17   
Lepotica
Aljuška parkiraj v parkirni hiši v Kapitlju, ker je najbolj varna varianta pa še ni tako zelo drago.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 11:23:03   
gojska
na Petkovškovem plačaš te vpraša kolk časa boš, pa rečeš lepo eno uro, kaj pa ti veš kolk časa boš user posted image user posted image user posted image  in ti da listek ti pa njemu euro. Ko greš, mu vrneš listek, če je sploh tam, in mu plačaš razliko. Če ga ni, kar je večkrat, pa se lepo odpelješ, ker ni nobenih ramp in stebričkov.

To se ne sekiraj. Tko pejd k so ti razložili lepo skoz tunel. Kdaj maš to ? Zjutraj ?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 12:13:22   
aljuška
hm, jaz moram bit tam za 12 uro in sem predvidoma do 20h.kar dolgo,no. it to 3 dni zapored. do kdaj pa sploh pobirajo parkirnino? a mislite, da študentje in profesorji na PF imajo kje cenejšo varianto ( kakšni popoust, kartice,..)user posted image
na dan izpita pa moram bit že ob 9h tam in ne ven kako se bom prigurala čez jutranjo konico okoli in v Ljubljaniuser posted image . a če grem do trnovega, a je daleč? tam poznam približno, nimam pa ideje koliko je to od tam oddaljeno.

_____________________________





(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 12:14:56   
aljuška
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

na Petkovškovem plačaš te vpraša kolk časa boš, pa rečeš lepo eno uro, kaj pa ti veš kolk časa boš user posted image user posted image user posted image  in ti da listek ti pa njemu euro. Ko greš, mu vrneš listek, če je sploh tam, in mu plačaš razliko. Če ga ni, kar je večkrat, pa se lepo odpelješ, ker ni nobenih ramp in stebričkov.



ma da ti ne dajo pol kakšne lisice gor?user posted image

_____________________________





(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 12:18:52   
Anonimen
Od Trnovega do PF je cez celo mesto user posted image Kapitelj je pa zelooooo draga parkirna hisa, nekaj takega kot tista pri KC, tako da za 9 ur bo kar lepa vsota user posted image Ce parkiras pod gradom, je na parkomat, pa zaparkirano je vecinoma, za pes pa nimas veliko. 

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 12:22:56   
srki
Lahko pa parkiraš brez listka, imaš srečo in ne dobiš obvestila redarstva. Ena varianta, če si dovolj zgodaj, je pa parkirišče pred DIC-om, zastonj. Samo moraš biti pa res že pred pol sedmo uro zjutraj tam, da dobiš še plac. Od tam do PF imaš še dobrih 5 minut oz. 10 minut hoje. To parkirišče je ob Roški cesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 12:32:34   
Lepotica
Aljuška študentje nimamo nobenega popusta tam user posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 12:45:15   
aljuška
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Od Trnovega do PF je cez celo mesto user posted image



no, dobro da sem vprašalauser posted image ,ker nisem imela predstave.



_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 12:49:20   
aljuška
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Aljuška študentje nimamo nobenega popusta tam user posted image


sem upalauser posted image .uh,že vidim da bo težka.user posted image ni šans, da priden takoo zeloo zgodaj v Lj, itak me čaka na dan izpita ''jutranja smena'' iskanja parkplacauser posted image , tako da..mah, mogoče bo kar Železniškka, ali pa Petkovškovo nab. če pa boste videli rumeno ibizo s koprskimi registracijami kako kroži okoli, to sem jaz ki iščem fraj parkplacuser posted image  ( pa dejte pomahat user posted image ).

_____________________________





(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 12:59:10   
srki
Daj še uro povej, mogoče te pa res vidim.

A varianta, da se tam, na Poljanskem nasipu prešvercaš, pa ti ne dišiuser posted image . Se bojiš redarjev, a user posted image . No, saj je prav. Jaz sem pač parkrat srečo preizkušala in je bila na moji strani.

Aja, sem se spomnila, da je zdaj tudi na glavni tržnici nekaj placa za parkirat, koliko je za plačat, pa ne vem.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 13:13:35   
aljuška
ja, saj bi se poskusila prešvercat, pa malo ''prpam''user posted image .ma itak da če bo kje okoli fraj plac,da se tam uštulim. bom se pa delala mono in bom se ''igrala'' turistko iz Primorske,ki nima pojma o parkiranju v Lj.user posted image Bom poskusila, kar rata ratauser posted image .tam bom okoli 11.30-11.45 pa vse tja do 20h ( mogoče še kaj prej šibnem venuser posted image  )

_____________________________





(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 13:26:13   
srki
U, ravno takrat imam čas malice, bom šla malo na Poljanski nasip pošpegatuser posted image .

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 13:31:32   
aljuška
to pridem 21.,22.in 23.majauser posted image

_____________________________





(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 13:42:44   
gojska
na Petkovšku pobirajo parkirnino do 20h. Pol jih pa ni več, tko da ti ne bodo mogli obračunatuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Glede lisic je pa tko, da ne smeš parkirat na rumeno porisanih placih, kar ti un parkirmen lepo pove.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 13:45:10   
gojska
aja pa še to. Jaz skoz razlagam za Petkovškovo nabrežje k je desno če tunelu hrbet kažeš. Pod Rogom pač.
Ej Aljuška najboljš, da me takrat pokličeš, pa ti bom po telefonu navodila dajala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 13:47:00   
aljuška
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

na Petkovšku pobirajo parkirnino do 20h. Pol jih pa ni več, tko da ti ne bodo mogli obračunatuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Glede lisic je pa tko, da ne smeš parkirat na rumeno porisanih placih, kar ti un parkirmen lepo pove.



lahko pa mi zaračunajo za naprej.ali pa če sploh ne povem kako dolgo bom in rečem samo 1 uro, pol me pa ni do 20huser posted image user posted image user posted image .na tarumenih placih pa vem da ni dovoljeno,tej so za invalide, a ne,če je to to.thanx.

_____________________________





(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 13:59:54   
gojska
plačaš za eno uro.
Ko prideš nazaj ti obračunajo razliko.
Če jih ni, je njihov problem.

Na točno tem parkingu se to da, ker ni nobene elektronike, da bi te ven spuščala, ampak so samo delavci. Delavci pa ob 20h zaključijo, ker od osmih naprej tudi ni več za plačat.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 15:45:24   
aljuška
hvala Gojskauser posted image  ( in druge za info ),se zna tudi zgodit da bom po telefonu iskala info za cestouser posted image
srki, ti pa le vrži eno uč do Poljanskega ko boš mela malicouser posted image

_____________________________





(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 16:06:38   
solatja
IZVIRNO SPOROČILO: aljuška

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Od Trnovega do PF je cez celo mesto user posted image



no, dobro da sem vprašalauser posted image ,ker nisem imela predstave.




razen če greš čez tunel user posted image user posted image no ja, sej tako dolg sprehod spet ni. kakih 20 min (če greš na Roško in potem na Streliško in od zadaj na Poljansko, lahko tudi čez grad) oz. ob Ljubljanici še nekoliko dlje, kakih 30 min prijetnega sprehoda


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pravna fakulteta - pomoč!
5.5.2008 22:38:38   
ninataja
Aljuška, živim v bližini Pravne fakultete. Lahko ti jaz kje parkiram kjer je brezplačno in ti potli odparkiram in ti zaparkiraš to mesto user posted image  Kompliciram, kaj. user posted image   Lahko bi pa tudi kje pred našim blokom parkirala ... Sam kaj ko majo ti user posted image  odvetniki vedno tok strank da je vse čist zafilan že ob 7ih ...

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?