|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plača bruto 540 eur
22.5.2008 17:37:44   
frka
user posted image Sem se zaposlila in imam bruto plačo 540 eur in nek dodatek ker imam premajhno osnovo 30 eur. Vendar imam neto 365 eur. Ker vem da je najnižja plača 566 eur bruto sem šla vprašat na inšpektorat za delo ,pa mi je odgovorila da imajo nekateri še manjše plače in da moram imeti na plačilni listi več kot 566, bruto skupaj . to je ena sama frka . ker sem diplomiran ing. konfekcijske tehnologije in sem zaposlena kot šivilja . se pravi da sem plačana za IV stopno oz kot da imam nedokončano osnovno šolo groza pa strah ta naš tekstil.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plača bruto 540 eur
22.5.2008 18:13:02   
Rožica I
user posted image  Nimam normalnega komentarja glede plačilne politike naše ljube države user posted image !

FRKA- upam, da se tvoja situacija kmalu obrne na bolje!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plača bruto 540 eur
22.5.2008 18:18:39   
želva
svaštauser posted image sramota user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plača bruto 540 eur
22.5.2008 18:28:29   
piamaria
frka...katastrofa joj, kar zbodlo me je....ma preusmiri se na drug poklic...madona Slovenija našauser posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plača bruto 540 eur
22.5.2008 21:13:31   
Naja30
Frka, to je res sramota. Če ne gre drugače, zdrži nekaj časa in intenzivno išči drugo službo.user posted image user posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plača bruto 540 eur
22.5.2008 21:41:47   
karmy
jaz bi se pozanimala še kje drugje. Če je v sloveniji nespoštovan poklic tekstila, sigurno drugje pa ni. Pozanimaj se

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plača bruto 540 eur
22.5.2008 21:41:53   
sani1
Da te malo nasmejim.
Moj dragi je danes prišel domov in je rekel, da ni vedel, da smo Slovenci tako fotogenični. Jaz pa kako to misliš. Je rekel, da ker se lahko s temi svojimi plačami samo slikamo. user posted image user posted image user posted image

Sej bo....


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plača bruto 540 eur
22.5.2008 21:48:31   
jakaracman
Boga, upam, da se kmalu obrne na bolje.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plača bruto 540 eur
22.5.2008 22:50:20   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: frka

user posted image Sem se zaposlila in imam bruto plačo 540 eur in nek dodatek ker imam premajhno osnovo 30 eur. Vendar imam neto 365 eur. Ker vem da je najnižja plača 566 eur bruto sem šla vprašat na inšpektorat za delo ,pa mi je odgovorila da imajo nekateri še manjše plače in da moram imeti na plačilni listi več kot 566, bruto skupaj . to je ena sama frka . ker sem diplomiran ing. konfekcijske tehnologije in sem zaposlena kot šivilja . se pravi da sem plačana za IV stopno oz kot da imam nedokončano osnovno šolo groza pa strah ta naš tekstil.user posted image


Pa saj ne morem verjet,ta naša Slovenija je čisto.......Svetujem ti,da se obrneš na borzo,kjer ti bodo svetovali prekvalifikacijo..
Pa saj iz borze oziroma od sociale ljudje,ki so brezposelni dobijo več(če seveda odbiješ potne stroške in malico).user posted image

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plača bruto 540 eur
23.5.2008 4:56:29   
Anonimen
Diplomirana inženirka, plače pa 365€ netto?! user posted image

Samo naj še kdo reče, kako pomembna je izobrazba za to, da dobiš dobro plačano službo...

(odgovor članu frka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plača bruto 540 eur
23.5.2008 8:32:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frka

user posted image Sem se zaposlila in imam bruto plačo 540 eur in nek dodatek ker imam premajhno osnovo 30 eur. Vendar imam neto 365 eur. Ker vem da je najnižja plača 566 eur bruto sem šla vprašat na inšpektorat za delo ,pa mi je odgovorila da imajo nekateri še manjše plače in da moram imeti na plačilni listi več kot 566, bruto skupaj . to je ena sama frka . ker sem diplomiran ing. konfekcijske tehnologije in sem zaposlena kot šivilja . se pravi da sem plačana za IV stopno oz kot da imam nedokončano osnovno šolo groza pa strah ta naš tekstil.user posted image


S to šolo res težko službo dobiš pri nas. Ena moja znanka dela v hm-ju s to šolo. So jo takoj zaposlili ko je dala prošnjo. Plačo ima pa skor še enkrat višjo kot ti. Si kdaj premišljala da bi šla delat v tekstilno trgovino?

(odgovor članu frka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plača bruto 540 eur
23.5.2008 9:50:03   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Diplomirana inženirka, plače pa 365€ netto?! user posted image

Samo naj še kdo reče, kako pomembna je izobrazba za to, da dobiš dobro plačano službo...



user posted image user posted image user posted image user posted image se popolnoma strinjam s teboj


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plača bruto 540 eur
23.5.2008 10:42:39   
kovač
Plemenita, kar drži se svojega taxi joba.

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plača bruto 540 eur
23.5.2008 10:43:28   
kovač
frka, od kod pa si, a si iz lj?

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plača bruto 540 eur
23.5.2008 10:47:26   
tanikaa
Tisti dodatek ki ga dobiš je razlika do minimalne plače. In minimalno plačo ti morajo dati na plačilni. In ja, ni pravice na tem svetu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plača bruto 540 eur
23.5.2008 10:48:59   
Volga
Ja, ljubice, cel Labod, pa Beti, da o Muri sploh ne govorim so na minimalki. Pa večina lesarjev tudi, pa gradbincev-fizikalcev tudi. 566,53 je minimalna bruto plača, neto pa to, kar pač pride ven. In tako nekateri  že 30 let. Ti pa, ki si še mlada, res malo razmisli in se kam obrni, mislim, skušaj poiskati novo službo. Nenazadnje, lahko odpreš s.p. šiviljstvo. Da imam jaz to posobnost, bi zagotovo jo, mislim, odprla šiviljstvo. Po moje je dobrih šivilj vse premalo, mislim tako, na privat.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plača bruto 540 eur
23.5.2008 13:20:26   
sinnerka
aaaa mura tu je delala moja mama 20let in ji je prekipelo naredila izpit za varnostnico  in zdaj se 8ur šeta po trgovii za boljšo plačo

jah šola naj bi bila merilo za plačo višja šola višja plača samo očitno to ne drži
moja mama ima samo oš in izpit za varnostnico pa ma plačo cca 800€
moj pa ma tud oš in izpit za c+e pa ma plačo 1600€ ali pa več
jaz pa še vedno knjige žulim in premišljujem kolko zapravim za šolanje če se mi bo kdaj obrestovala

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plača bruto 540 eur
24.5.2008 12:17:59   
ejša1
Seveda je izobrazba zelo pomembna za plačo, vendar žal ne vsaka. Imam kolega z univerzitetno izobrazbo (geolog), ki je blestel na faksu, sedaj pa neke pametne zaposlitve, razen v Lj, ne dobi. In s tekstilno industrijo je podobno-žal. Tudi jaz bi predlagala kakšno prekvalifikacijo...


(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plača bruto 540 eur
25.5.2008 16:01:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač
Plemenita, kar drži se svojega taxi joba.

Bom. Bolj, ko berem RR, bolj sem prepričana, da ne grem od tukaj... še nekaj časa... Dokler ne naredim vsega, kar je potrebno, da bom lahko opravljala poklic, ki me VESELI (ne glede na plačo - manjša kakor minimalec ne more biti, za tak denar sem pa že delala - in preživela).

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plača bruto 540 eur
28.5.2008 10:21:39   
frka
Na zavodu financirajo samo V.stopno ali nižje sem hotla naredit prekvalifikacijo za pomočnico vzgojiteljice pa mi ne plačajo V stopnja . Delam sicer v pisarni vendar za plačo šivilje ker nimajo odprtega delovnega mesta za ing. je pa okolica Slovenj Gradec

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plača bruto 540 eur
28.5.2008 10:46:45   
Volga
Frka, tole si prebrala?

Nenazadnje, lahko odpreš s.p. šiviljstvo. Da imam jaz to posobnost, bi zagotovo jo, mislim, odprla šiviljstvo. Po moje je dobrih šivilj vse premalo, mislim tako, na privat.

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plača bruto 540 eur
28.5.2008 12:29:50   
arsha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Frka, tole si prebrala?

Nenazadnje, lahko odpreš s.p. šiviljstvo. Da imam jaz to posobnost, bi zagotovo jo, mislim, odprla šiviljstvo. Po moje je dobrih šivilj vse premalo, mislim tako, na privat.



Moja super super šivilja dela v tovarni + na črno in to za golo preživetje. Postavila sem ji to isto vprašanje z s.p., pa je rekla da je tekstil tako drag, da ne bi preživela. Vsa roba, ki prihaja iz veletrgovin kot h&m, zara ipd. pa je šivana za đabe na vzhodu...

Učinki globalizacije...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plača bruto 540 eur
28.5.2008 14:37:13   
pokica_
Jaz ti čisto verjamem, da niti nimaš volje it delat za minimalcauser posted image .
Nevem, mogoče če imaš kak začetni denar bi bilo super, ampak lahko je govorit, težje je tole ustvarit. Pa bi res morda prvo začela delat ob delu, popoldan, da sprva vidiš, če bi šlo skos z financami in z poslom, pa se pol šele odločiš za morebiten s.p.user posted image

Pa mogoče če koga poznaš, da bi ti ceneje blago dostavljal, ker je blago v Sloveniji res precej drago in se ti nebi izšlouser posted image

Lep pozdrav



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plača bruto 540 eur
28.5.2008 17:48:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Nevem, mogoče če imaš kak začetni denar bi bilo super, ampak lahko je govorit, težje je tole ustvarit. Pa bi res morda prvo začela delat ob delu, popoldan, da sprva vidiš, če bi šlo skos z financami in z poslom, pa se pol šele odločiš za morebiten s.p.

Se strinjam. Nikar ne odpiraj s.p.-ja iz nule. Že res, da ga odpreš za 20€, ampak potem... no, tako sem ga pred leti odprla jaz... in ga zaprla čez tri mesece, kajti drugače bi zaprli mene. user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: plača bruto 540 eur
28.5.2008 18:33:25   
Skratek46
Ker vem da je najnižja plača 566 eur bruto sem šla vprašat na inšpektorat za delo ,pa mi je odgovorila da imajo nekateri še manjše plače


Zakaj nje nisi vprašala koliko ima plače in če bi menjala s tvojo-bi ji eno primazala ej...sigurno ma jurja pa pol plače in se dela pametna...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?