|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   leteče mravlje
2.7.2008 17:57:53   
pajčolanka
al kaj so tile žužki podobni mravljam s krilci.
se mi zdi da so letos še posebej nadležne...kako se tega hudiča znebit? ker mi letajo pri vsaki odprtini v hišo in lezejo v vsako luknouser posted image user posted image
kaj lahko naredim, kako nj se jih znebim?

< Sporočilo je popravil pajčolanka -- 2.7.2008 17:58:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: leteče mravlje
2.7.2008 22:10:02   
mojsoncek
pojma nimam... imam pa podoben problem, s to razliko, da so te nadlezne zuzelke obadi user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: leteče mravlje
3.7.2008 7:12:16   
pajčolanka
uf  še bolj zoprno, ker ubadi grejo tud na človeka in prav boleče pajsnejo. user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: leteče mravlje
3.7.2008 9:11:22   
mojsoncek
niti ne govorit... zaenkrat so se kar "mirni" user posted image in se zadrzujejo samo na oknih

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: leteče mravlje
3.7.2008 19:32:30   
pajčolanka
a mate kmetijo? ker vem da na kmetijah jih je vedno ful...
so pa grozni ja, ful boli ko pajsnejo pa po izgledu so ogabni...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: leteče mravlje
3.7.2008 21:26:41   
mojsoncek
Nimamo kmetije, jih je pa nekaj relativno blizu nas (no, nasi sosedje ravno niso). Jaz vem, da so ponavadi zraven vode (vsaj vcasih, ko smo hodili k Soci jih je bilo polno), ampak tudi vode nimamo blizu. 

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: leteče mravlje
4.7.2008 20:14:31   
robinzon
Sem vedela, da je nekaj v zvezi z ženitvijo, tole sem najdla na netu:

Poleti se iz nekaterih bub razvijejo tudi krilati samci in krilate samice in poletijo na svatovski let. Samci oplodijo samice in nato kmalu poginejo.
Oplojene mlade samice odvržejo krila, odložijo jajca, vzgojijo iz njih prve delavke in tako osnujejo novo mravIjišče.

Ja, ko se bojo sparili, bo mir user posted image .

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?