|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 13:42:08   
vaney
Ta teden sem šla zrihtat zavarovanje za avto in me je skoraj kapuser posted image  imam Laguno karavan 1,5dci s 120 konji, staro 3 leta in 50% popusta in sem dala samo za zavarovanje 1.043€ (maxi komb. brez 1% odb.franšize)+114€ za cestnino. Da te kapuser posted image  Ampak kaj, hudiča, ko se sr...najraje zgodi glih, ko nimaš zavarovanja pravegauser posted image  Prej sem imela Seata Leona, tudi precej močnega, pa je bilo 300€ manj...groza, kam grejo te cifre. Kakšna zavarovanja imate pa vi za avte in koliko se splača?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 13:54:17   
KIKI****
Ojejuser posted image

Jaz imam 12 let staro lantro ki ima 85 KW (po kilovatih se gre) imam 20% popusta in sem plačala januarja seveda brez kaska, ampak samo sonovno in AO plus + potnike 645 €.

Ti maš pa res ogromno. Ampak moj brat ima za 2 leti staro sonato 1.469 €user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 14:01:57   
pikica*
Ni pomembna starost avtomobila. Za občutek tale link....
http://www.amzs.si/?podrocje=5
Je pa tale izračun samo za obvezno zavarovanje. Kasko je seveda še dodaten strošek.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 14:05:17   
.ču
Pižo 307 cc, star 4 leta...polni kasko nekej čez 700 evrov...pa sm najprej kr oklevala al kasko ja al ne...poj, ko sm ga vzela sm mela še vedno precej mešane občutkeuser posted image ..zakaj kasko,če je avto že 4 leta star...no čez 14 dni po obnovitvi zavarovanja mi pa v vetrobransko steklo prileti kamenček in mi šipa poči....
Poj se mi je pa kr oddahnik, da sm se odločila tako...
So pa res precej oz. kr pretirano drage te zadeve, oberejo nas tm kjer nas lahkouser posted image povsod, pravzaprav...

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 14:06:55   
Lunc_a
Mi imamo full kasmko in vse mogoče zavarovanje audija pa nas stane cca 1200 evrov

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 14:19:06   
lotoska
Mi tudi, se nam splača.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 14:19:36   
vaney
u, hudiča, potem je to res tako drago...nas kar vse lepo obirajo, jaz sem pa mislila, da samo meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 14:26:29   
Mandek
Mi2 sva dala prejšnji teden za nov avto R Scenic 680€-polni kasko (50%popusta, ker je nov). Lani je dal moj za laguno karavan, staro 5 let, 1300€ z nekaj popusta, za golfa V pa 1000€ tudi z nekaj popustauser posted image . Vsepovsod je šlo za polni kasko, z vsemi možnimi opcijami. Ko zdaj gledam nazaj, me trese še bolj kot me je takrat. Hb, da je mimo. Da o rednih napakah na avtomobilih in stroških sploh ne govorim...brrrrrrrrrrrrrr.

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 18:23:46   
Anonimen
Kakšna zavarovanja imate pa vi za avte in koliko se splača?


Takega kot mi ga zrihtajo user posted image .

Kako to mislis, koliko se splaca?

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 18:55:04   
Anonimen
Čudne ste veuser posted image  user posted image
Mazda 6, 1,8i, stara 5 let, zavarovane šipe, sovoznik in divjad, zelena karta, cestnina in 35 % popusta= 400€

P.S. Za kamenček ne rabiš kasko. Nama je isto cca. 14 dni po zavarovanju počila šipa. Sva dobila novo originalno brez problemov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 18:59:48   
amaya
ja jaz sem tudi oklevala za kasko, pa hvala bogu, da sva ga vzela, ker nam ga je srnjak koristil user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 19:59:33   
vaney
nataša, kako ne rabiš kaskega za kamenčekuser posted image itak, da ga rabiš, kdo ti bo pa kril menjavo šipe? Pišeš, da imaš zavarovana stekla, to je delni kasko in sem se pozanimala. Če bi zavarovala vsa stekla+divjad+toča+parkirišče, bi dala 30€ manj. Za to razliko se pa ne splača bit brez vsega ostalega.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 20:03:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

nataša, kako ne rabiš kaskega za kamenčekuser posted image itak, da ga rabiš, kdo ti bo pa kril menjavo šipe?

Nimava kaska, niti delnega kaska, pa niso komlicirali. Celo na izbiro sva imela ali neoriginalno šipo za 200€ ali originalno za 400€. Itak, da sva vzela originalno. Vse je plačala zavarovalnica.


(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 20:16:34   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

nataša, kako ne rabiš kaskega za kamenčekuser posted image itak, da ga rabiš, kdo ti bo pa kril menjavo šipe?

Nimava kaska, niti delnega kaska, pa niso komlicirali. Celo na izbiro sva imela ali neoriginalno šipo za 200€ ali originalno za 400€. Itak, da sva vzela originalno. Vse je plačala zavarovalnica.




Da ti priznajo šipo ne rabiš nujno imeti kasko. Šipe spadajo v tisto kategorijo kot zavarovanje za divjad - vsaj tako je meni rekel moj zavarovalni agent.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zavarovanje za avto-koliko
8.7.2008 21:44:53   
Olivija
Za Cliota sem plačala vsega skupaj ca. 280 EUR - točno se niti ne spomnim, ker se mi je zdelo tako zelo poceni. user posted image



< Sporočilo je popravil Olivija -- 8.7.2008 21:49:30 >

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?