|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero...
23.7.2008 15:01:06   
Polona31
....od naseldnjih naprav bi uporabile, če bi se želele znebiti obročev okrog trebuha. Me že prav jezi ko me kdo vpraša, če sem noseča. bila bi vesela če bi bil moj trebuh posledica ljubezni. Ker imam takšno službo da sem ves čas v sedečem položaju, malo so zraven še geni in potem je rezultat takšen kot je. Kaj svetujete, kako do malo bolj skladne postave?

http://www.fit-on.net/ab_rocket-44727-4493-pc.html
 
http://www.fit-on.net/fitnes_ab_trainer-7921-4493-pc.html
 
http://www.fit-on.net/trebusne_misice-26366-4493-pc.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero...
23.7.2008 15:07:16   
Dream
Jaz osebno bi se odločila za 1., ker potrebujem  tudi malce masaže za hrbtenico. V bistvu sem si jo hotela kupit, vendar sem potem zaradi čudnih izgovorov v trgovini obupala, potem smo pa tako ali tako zanosili in se mi sedaj ni treba ukvarjat s tem user posted image  

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero...
23.7.2008 15:11:27   
Anonimen
nobeno, ker se ti bo itak po enem mesecu valjala pod posteljo, za omaro, v kleti,...stran vržen denar.

vsako jutro in vsak večer delaj trebušnjake, preko e-mule si posnemi vaje za Pilates in jih delaj 3-4 tedensko po 20 minut. Po enem mesecu boš že opazila spremembo in prihranila nekaj evrov.

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero...
23.7.2008 15:17:59   
puncica
Nobeno, bi delala kr trebušnjake na hrbtu 30 naravnost, 20 na vsako stran, pa še za spodnje trebušne mišice po 40 , pa laufala vsake 3 dni po pol ure. Garantiram da se znebiš šlaufov, ja pa še hrano je treba spremenit in si na konju

Ja pa še najbolje vse tole je zastojn user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero...
23.7.2008 15:18:48   
Polona31
Ja caffe to bi bilo najbolje in najceneje, vendar doma nimam dostopa do interneta, v službi pa si ne smem nič vleči dol. Ali je možno da bi mi katera vaje za pilates poslala po mailu?

Dream, v kateri trgovini pa se gledala te zadeve, ker če bi se odločila z anakup ne bi nakupovala preko interneta, ker jaz hočem stvar prej videti in šele potem se odločiti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero...
23.7.2008 15:58:56   
amaya
Jaz trebušnjake delam, kar pred TV al pa ko tamalemu pravljico berem user posted image user posted image user posted image ...pa ni več ne duha ne sluha o trebuhu...je pa rit ostala user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero...
23.7.2008 16:01:47   
Polona31
Proti trebuhu trebušnjaki, proti riti pa...user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero...
23.7.2008 16:15:45   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Proti trebuhu trebušnjaki, proti riti pa...user posted image


Izpadni korak v x ponovitvah, pa vaje z dvigovanjem nog, pa dvigovanje bokov, ....

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero...
23.7.2008 17:02:31   
Zamima
liposukcijo









user posted image user posted image





_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero...
23.7.2008 17:14:32   
LoCa
nobeno, ker je metanja dnarja proč. osebno sicer z obroči nisem nikoli imela težav, 2 dni zapored nrdim trebušne in trebuh zgine . če se mi da. če se mi ne da mi pa niti naprava ne bi pomagala user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero...
23.7.2008 17:17:35   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Proti trebuhu trebušnjaki, proti riti pa...user posted image


js mam ene take super vajice, k trajajo 20 minutk, 4x na teden in targetirajo vse. načeloma pa za rit poleg počepov (navadni in ozki) so super izpadni koraki, pa una k ležiš na hrbtu in dviguješ boke.js pol to vse delam še t utežmi :)

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero...
23.7.2008 17:22:54   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Proti trebuhu trebušnjaki, proti riti pa...user posted image

Ko sediš, stojiš ipd. (v avtu, v službi, ko kuhaš...) lahko stiskaš trebušne in ritne mišice kadarkoli se spomniš.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero...
23.7.2008 18:36:15   
Volga
Tek je za vse.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero...
23.7.2008 19:43:49   
kjava
Tud za kolena uničt.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero...
23.7.2008 20:04:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Tud za kolena uničt.


Odvisno, kje tečeš, pa kakšno obutev imaš . Pri slednji ne gre šparat.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero...
23.7.2008 20:49:08   
valentina2006
Polona31: Za prvo ...

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero...
23.7.2008 23:48:40   
lelaval
Nobeno, bi delala kr trebušnjake na hrbtu 30 naravnost, 20 na vsako stran, pa še za spodnje trebušne mišice po 40 , pa laufala vsake 3 dni po pol ure. Garantiram da se znebiš šlaufov, ja pa še hrano je treba spremenit in si na konju

Ja pa še najbolje vse tole je zastojn


Pa še nekaj - resno se moraš zraven spravit, ne pa se opravičevat sama sebi: danes mi ni - bom jutri - ta jutri pa nikoli ne pride.
Vaje za pilates si lahko sposodiš tudi v knjižnici - od knjig, kjer piše, za kaj sploh se uporabljajo vaje pilates, do cd-jev, kjer imaš vaje predstavljene. Pa tudi knjižice za boke, zadnjico, noge, prsa,... najdeš v knjižnici.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero...
24.7.2008 7:27:33   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Tek je za vse.

user posted image ampak jaz delam po teku zraven še vaje trebušne mišice, rit in stegna, ker se mi zdi da je tek le spodbuda, na mišicah je treba delat posebej. Je pa res odvisno kje laufaš in kakšno obutev imaš, zato jaz večinoma tekam po travi in gozdnih poteh zelo malo pa po asfaltu in mam primerne superge.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero...
24.7.2008 8:30:15   
BarbaraE
Pa dobro no, dajte ve meni povedat, kje najdete disciplino, da telovadite doma. Jaz že od nekdaj tega nisem zmogla. Kakšen teden mi je ratalo, da sem se disciplinirala in telovadila, potem ... A se da to kje kupit? Mislim na disciplino. user posted image

Če sem pa na kakšni skupni vadbi v kakšnem fit centru, takrat pa telovadim - no, vsaj dokler imam plačano, ker se mi sicer škoda denarja zdi. user posted image  

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero...
24.7.2008 9:07:36   
Dream
Top Shop v Zagorju.

In meni se to ne bi valjalo pod posteljo - žal se na nesramen način izgubila eno svojih najljubših napravic in vem, da bi mi Pilatesovi CD bolj stali nekje zaprašeni kot kakršnakoli napravica. Tudi orbitrek ni bil obešalnik, temveč prej obešalnik zame, ker sem se ga vsak dan spomnila in dirkala z njim...

< Sporočilo je popravil Dream -- 24.7.2008 9:08:21 >

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero...
24.7.2008 9:54:36   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Pa dobro no, dajte ve meni povedat, kje najdete disciplino, da telovadite doma. Jaz že od nekdaj tega nisem zmogla. Kakšen teden mi je ratalo, da sem se disciplinirala in telovadila, potem ... A se da to kje kupit? Mislim na disciplino. user posted image


Ne bi vedla, jaz sem mela srečo pa jo našla user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?