|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:07:14   
pikecpokec
Zadnjič sem na valu202 poslušala eno oddajo, kako grdo delamo z vodo. Baje se povprečen Slovenec tušira....matr, zdej sem pa pozabila...5 al 10 minut na dan! In to je mišljeno samo tisti čas ko voda teče. Priporočjivo in povsem dovolj pa je 2 minuti.
In potem sem malo računala in razmišljala, da sem očitno jaz prava user posted image , ker pri meni pri tuširanju teče voda max. 1 minuto. Vmes ko se žajfam, jo seveda zaprem. Splakujem se pa tudi ne nevemkakodolgo, pa sem vseeno čista ko pridem izpod tuša.

Zdaj me pa zanima, kako dolgo se vi tuširate?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:11:58   
ZARA
Jst sem brzinska. Si upam trdit, da ne več kot 3 minute.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:12:34   
r1ta
Ja, bi rekla da ene 3-4 minute. Pa voda mi neprestano teče. Samo na Nizozemskem se ni za bat, da bo zmanjkalo vodeuser posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:12:45   
Nika v službi
Predolgo. Žal. Mi tako paše polivanje z vodo, pa tudi med miljenjem, šamponiranjem.... si le redko zaprem vodo. Potratnica, ni kaj.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:13:29   
ključek
ponavadi 5 minut, sem pa tudi že pol ure stala pod tušem................user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:13:57   
Volga
Glih ene toliko kot ti, v dveh minutah, je vsega konec. Ampak oni se verjetno sešteli vsa dnevna tuširanja, nekateri manijaki se tudi po 5 x na dan tuširajo. user posted image  Ali pa vsaj 3 x, no. Meni je to absolutno preveč, kakor tudi kopanje novorojencev vsak dan. Ampak to je že druga tema. Je pa res, da nekateri delajo z vodo kot **** z mehom. žalostno.  

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:16:01   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Glih ene toliko kot ti, v dveh minutah, je vsega konec. Ampak oni se verjetno sešteli vsa dnevna tuširanja, nekateri manijaki se tudi po 5 x na dan tuširajo. user posted image  Ali pa vsaj 3 x, no. Meni je to absolutno preveč, kakor tudi kopanje novorojencev vsak dan. Ampak to je že druga tema. Je pa res, da nekateri delajo z vodo kot **** z mehom. žalostno.  


se kar podpišem pod Volgo, sicer pa jaz kakor kdaj, odvisno, če se še brijem, pa lase perem, pa podplate pilim user posted image user posted image , zna trajat tudi po pol urce, drugače pa tisto vsakodnevno tuširanje 5 min. pa sem fertik. user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:17:19   
Lianna
Tuširam se 2x na dan. Torej npr. 6 minut dnevno.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:17:22   
Mijavček
Predolg, včasih tud več kot 10 min; mi pač paše ko name teče topla voda; me sprosti in pomiri. Ne razmišljam, da bi si krajšala ta čas.

Velik bolj me moti nepotrebno zalivanj trav in pranje avtomobilov vsak dan.... s tem se tud porabi preveč vode.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:18:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček


Velik bolj me moti nepotrebno zalivanj trav in pranje avtomobilov vsak dan.... s tem se tud porabi preveč vode.


Tudi to je res. Sam potem se travca posuši, pa ni lepo zelena ampak rjava. To pa bog ne daj.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:21:43   
pikecpokec
Glih ene toliko kot ti, v dveh minutah, je vsega konec. Ampak oni se verjetno sešteli vsa dnevna tuširanja, nekateri manijaki se tudi po 5 x na dan tuširajo. Ali pa vsaj 3 x, no. Meni je to absolutno preveč, kakor tudi kopanje novorojencev vsak dan. Ampak to je že druga tema. Je pa res, da nekateri delajo z vodo kot **** z mehom. žalostno.


Jap, to se tudi meni zdi pretiravanje. Ampak kaj češ, eni so tko naštelani user posted image


Največja potrata vode se pa meni zdi splakovanje sekreta s pitno vodo. A ste vedeli, da je Slovenija ena redkih držav, ki v WC še zlivajo pitno vodo user posted image . No, nekateri (redki primerki) imajo že naštimano kapnico za to. Ampak to je vrejetno najlažje izvesti pri novogradnjah.

Ej, r1ta, kako je to pri vas na Nizozemskem?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:22:08   
pikecpokec

Tudi to je res. Sam potem se travca posuši, pa ni lepo zelena ampak rjava. To pa bog ne daj.


Kaj bojo pa sosedi rekli? user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:22:24   
kristinaj
jaz sem hitra.... odprem vodo, večinoma se ne milim, razen intimnih delov, pazduhe in nog..... se splaknem in je ..... cca 2min.....delo opravljeno...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:23:33   
snake
ne vem če je katera hitrejša od meneuser posted image ker se sploh ne tuširamuser posted image

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:23:48   
snake
zato mi smrdijo noge

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:24:31   
Mijavček
pa še kej druzga najbrž user posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:30:22   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Največja potrata vode se pa meni zdi splakovanje sekreta s pitno vodo. A ste vedeli, da je Slovenija ena redkih držav, ki v WC še zlivajo pitno vodo user posted image . No, nekateri (redki primerki) imajo že naštimano kapnico za to. Ampak to je vrejetno najlažje izvesti pri novogradnjah.

Ej, r1ta, kako je to pri vas na Nizozemskem?



Pri nas doma mamo tako narejeno. Gre za to voda iz studenca. Prav tako za pralni stroj in še bolj mehka voda je.

Drugače pa se rada dolgo tuširam. Mi tako paše, da voda teče po meni.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:31:28   
Anonimen
uf...jz čist preveč potrošim vodeuser posted image Ful grem rada pod vroč tuš in se tuširam in grejem, namilim 1x, 2x..in to vse pod tekočo vodo...potem pa tako sladko zaspim..

Edino čez poletje, ko mi je pa pasje vroče, sem z mlačno vodo v minuti ali dveh gotova.

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:32:28   
Freycha
se  ne tuširam.... ko hočem, da umazanija odpade dol z mene, mojega spravim za sabo v doggy položaj, pa garantirano vse dol popade user posted image user posted image  Pa takrat, ko gremo na morje izkoristim priložnost

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:32:33   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Predolgo. Žal. Mi tako paše polivanje z vodo, pa tudi med miljenjem, šamponiranjem.... si le redko zaprem vodo. Potratnica, ni kaj.


Enako user posted image ... Se pa velikokrat spomnim, da je Waris Dirie v eni izmed svojih knjig napisala, da ji ne gre v glavo, kako ljudje delamo z vodo in da jo ona vedno zapira, saj je kot mala vedno zelo iskala vodo. Res se velikokrat spomnim na to, največkrat pod tušem, ker ko sem že zdavnej fertik, še vedno stojim pod tušem in se relaksiramuser posted image

Mislim, da se bomo kmalu tepli po glavi, zaradi našega početja. Sej se zavedamo, da grdo ravnamo z vodo, naravo, ampak v večini zelo malo naredimo za to.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:33:36   
ugi
Jaz tudi porabim kakšne 3 min. Pa vmes k se milim, vodo zaprem.

Za travo zalivat in avte prat imamo pa kapnico. user posted image
Pa za WC sem tudi že študirala, kako bi lahko kapnico uporabljal, al pa za pralni stroj ... mogoče nam kmalu rata to izvest.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:36:05   
ugi
Edin kadar lase perem - tist pa traja ...

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 11:39:04   
Nika v službi
No, v opravičilo - mi vsaj rož in vrta ne zalivamo in avte ne peremo s pitno vodo, ampak za to uporabimo deževnico. No, le avto splaknemo potem pod curkom tekoče (pitne) vode....

Tudi meni je precej hudo, da WC splakujemo s tako dragoceno vodo. Po drugi strani pa kupujemo ustekleničeno vodo...

Jah, samo tuširanju se še vedno težko odpovem. In v mojem primeru ne gre za seštevek večih tuširanj dnevno. Se praviloma tuširam samo zvečer, v redkih primerih, ko je res vroče ali pa športanju tudi dvakrat.

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 12:13:34   
Anonimen
Porabim ful vode. Ko se tuširam se polivam vsaj ene 5-10 minut. Ker zjutraj moram pridit k sebi. Zvečer se pa spravim v banjo, v katero napolnim vodo do polovice - pozimi ful pogosto, poleti malo manj.

Preveč potratna, 100%.user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako dolgo se tuširate?
24.7.2008 12:20:29   
Nasy
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

uf...jz čist preveč potrošim vodeuser posted image Ful grem rada pod vroč tuš in se tuširam in grejem, namilim 1x, 2x..in to vse pod tekočo vodo...potem pa tako sladko zaspim..

Edino čez poletje, ko mi je pa pasje vroče, sem z mlačno vodo v minuti ali dveh gotova.



isto jazuser posted image le da zdaj nimam več toliko časa stat ppod tušem in sem bolj hitra, nisem se pa še nikoli štopala, zato ne znam povedat, koliko minut sem pod tušem. Ja, dokler veliko ljudi svojo travico zaliva pred hišo pa avto pere 3x na teden, kopa psa in vse, ne vem, če bom gledala na porabo vode. Sam je pa res žalostno, mi se polivamo takole z vodo, eni je pa nimajo. Se velikokrat spomnem na to, včasih se zato manj namakam. Vedno pa skrbim, da kje ne curlja po nepotrebnem, ko zobe umivam, pa zaprem pipo vmes. Ampak, ko me zebe, se edino pod vročo vodo ogrejem in zrelaksiram..


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?