|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krk-njivice kam it jest
21.7.2008 14:41:02   
miška1
Grmo v njivice in nimamo nekega namena kuhat, pa me zanima kje se da kaj fino pojest in poceni. je mogoče kaaka menza ali gostilna z kosili?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krk-njivice kam it jest
21.7.2008 15:02:35   
kristinaj
zakaj pa ne greste v hotel oz. se tam abonirate na polpenzionu???????


če se ne motim je tam beli kamik...enkrat, dolgo nazaj sem bila tam za 1.maj in je bilo ok....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krk-njivice kam it jest
21.7.2008 15:41:41   
brigitaa
Greš dol za plažo mimo pošte, skor do konca ulice so dve doobri gostilni, sam ne vem kak se imenujeta...priporočamuser posted image

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krk-njivice kam it jest
21.7.2008 22:20:01   
ales*
Ena ala cart restavracija je v hotelu Miramare za mojim hrbtom pravkar (se svercam na free wirelessu), na drugi strani od poste je konoba Rivica, za drugo pa lahko pogledam imena, jemo pa ne zunaj, si kar kuhamo vsak dan v apartmatju. Trenutno je itak svinjsko mrzlo in se komaj tipkam tule sredi rive user posted image  

Lp, Ribica RR

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krk-njivice kam it jest
21.7.2008 22:21:32   
Mala_princeska
Včeraj bili za en dan v Njivicah na Krku,

gneča je totalna - ne vem kam se ves ta folk razporedi.

Zvečer smo večerjali v eni preprosti restavraciji - piceriji ob morju, v bližini kampa. Pizze so bile odlične, priporočam user posted image .

Drugače se pa folk kar razporedi po plaži.

Edino parkiranje je problem - ok če si v kampu plačaš tud za avto, drugače te olisičijo če kje drugje brez parkirnega listka parkiraš.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krk-njivice kam it jest
21.7.2008 22:23:44   
ales*
Hm, mi smo prejsnji teden dvakrat parkirali brez listka, ampak od vikenda dalje pa kar srecujemo olisicene avte. Danes je bila sele guzva, v Krku sploh nismo mogli parkirat, ker je slabo vreme in vsi naokoli.

Sicer je pa gneca na urejenih plazah ja .. ampak kdor ima psa, se naj ne sekira, ker pes itak ne sme skor na nobeno plazo - tu v Njivicah na celo eno - je prav "pasja". GRoza. Na Pagu v Novalji gres lahko na vse urejene plaze, razen na dve.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krk-njivice kam it jest
24.7.2008 21:25:53   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: alesRR

Hm, mi smo prejsnji teden dvakrat parkirali brez listka, ampak od vikenda dalje pa kar srecujemo olisicene avte. Danes je bila sele guzva, v Krku sploh nismo mogli parkirat, ker je slabo vreme in vsi naokoli.

Sicer je pa gneca na urejenih plazah ja .. ampak kdor ima psa, se naj ne sekira, ker pes itak ne sme skor na nobeno plazo - tu v Njivicah na celo eno - je prav "pasja". GRoza. Na Pagu v Novalji gres lahko na vse urejene plaze, razen na dve.


Kako pa veš na katero plažo greš lahko s psom???





(odgovor članu ales*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krk-njivice kam it jest
24.7.2008 23:15:23   
ales*
Mogoce zato, ker so povsod table s precrtanim psom? Ne vem, vsaj mi se drzimo teh prepovedi, ce nekam ne smemo, pac ne smemo. Obstajajo pa plaze, kjer je pa oznaceno, da je to plaza za kopalce s psmi in tam ti nima nihce kaj tezit, zlasti pa ne tisti, ki nimajo psov. V Njicivah je ena, eno smo nasli v mestu Krk, v kempu v Silu so psi dovoljeni - na plazah v kempu in na tisti ob kempu.

Ribica RR

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?