|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   četrti otrok??
22.9.2008 22:10:22   
BrankaO.
verjetno ste o tem že govorile vendar ponavadi jaz to prespimuser posted image
zanima me kakšne ugodnosti ima družina s 4mi otroci?
hvala


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: četrti otrok??
22.9.2008 22:22:49   
Anonimen
Žena lahko ostane doma in ji plačuje država socialne prispevke do dopolnjenega 10 leta starosti- zadnji otrok.Dodatek na velike družine, ki se je letos povečal za 40%, otr. dokladi malo večji, subvencije v šolah, vrtec itak...

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: četrti otrok??
22.9.2008 22:37:03   
Anonimen
Wauuu, nekdo razmišlja o četrtem otroku... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: četrti otrok??
22.9.2008 22:51:41   
BrankaO.
mogočeuser posted image user posted image user posted image user posted image ej mala je šele 8mesecev starauser posted image sam glasno razmišljamuser posted image
kako pa je s stanovanjskim kreditom?a ni bilo včasih na podlagi tega lažje in ugodnejše?


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: četrti otrok??
22.9.2008 23:25:30   
lelaval
kako pa je s stanovanjskim kreditom?a ni bilo včasih na podlagi tega lažje in ugodnejše?


Rečejo že, da je ugodnejše, a plačevat moraš vsak kredit - pa to krepko.
Če bi država lepo poskrbela za nas - pa ne do dopolnjenega 10. leta otroka, bi jih jaz imela vsaj 5.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: četrti otrok??
23.9.2008 9:12:39   
karinka
Moje mnenje - otroke se ima zaradi tega ker si jih želiš, ne ker ti država ponuja ugodnosti.

Dokler so majhni še gre, ko pa se enkrat začne šola so pa lahko kar problemi. Sploh ko odidejo v srednjo šolo. Že avtobusna karta lahko stane od 60 do 100 EUR na mesec za enega. Kje je pa še vse ostalo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: četrti otrok??
23.9.2008 9:17:20   
BrankaO.
karinka narobe si me razumela samo zanima me če res imaš ugodnosti!
ženske ne najprej pomislit na najslabše!imam tri punce ki jih nisem imela zaradi ugodnosti.....nasprotno zelo me osrečujejo!
zanimalo me je samo tako , ne pa da bi imela 4.tega zaradi ugodnosti!!!
najlažje pa je obsojat nekoga....zaradi napisanih besed
pa tudi ko so starejši gre! je pa res da malo težje ,vendar vseen gre če hočeš!


< Sporočilo je popravil BrankaO. -- 23.9.2008 9:18:49 >


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: četrti otrok??
23.9.2008 12:00:50   
kristinaj
ne vem če se zaradi ugodnosti splaća imet 4 otroke.... dodatek za veliko družino je ubogi in še to samo 1x letno, z ostalimi dokladami pa ravno uspeš prijahat na eno delavsko plačo.... in kako jih boš potem peljal na pico, morje, smučanje, izlete in še kam bi lahko naštela...... pomisli samo, koliko te stane sladoled poleti :=)))...

sestrična jih ima 5, so socialni problem, ubogi otroci ko pridejo v višje razrede osnovne šole.......

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: četrti otrok??
23.9.2008 12:03:10   
BrankaO.
user posted image vidim da bi bilo bolje da bi držala jezik za zobmi saj ste me narobe razumele!
se opravičujem no če ste to tako vzele!user posted image


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: četrti otrok??
23.9.2008 13:26:29   
poli*
Branka- mah, saj se zmeraj kdo najde, ki ne razume napisanega bistva. Bravo za tako odločitev user posted image
ps: pri 7otrocih greš pa za zmerej v penzijo.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: četrti otrok??
23.9.2008 17:55:02   
Anonimen
Ja, pri 7 greš v penzijon, tisti z minimalno pokojnino.user posted image

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: četrti otrok??
24.9.2008 7:59:46   
BrankaO.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako daleč ne bomo šli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma se še odločamo.....bi....pa me je mal strah!user posted image mogoče se pa kmal opogumim user posted image ja vedn se najde ena da name naletiuser posted image pol me pa pol leta ni gor.....pa se spet najdeuser posted image ma kaj čmo bo že user posted image

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: četrti otrok??
25.9.2008 9:32:23   
Anonimen
Naj povem, da imam jaz tri otroke, imava vsak svojo službo s plači pod povprečjem, mož dela še honorarno.
Jaz se samo križam draginji, stroškom. Jaz osebno se za četrtega ne bi odločila, je pa odvisno, kje živiš kako živiš. Će živiš na kmetiji, kjer si pridelaš zelenjavo, imaš tudi kakšno kokoš, govedo, hodiš v službo za minimalca, pa bi imela četrtega. Ostala bi doma. Sem pa že mislila odpreti temo in čestitati tistim, ki se odločijo za četrtega.

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: četrti otrok??
25.9.2008 13:44:46   
zupancdam
Kaj pa, če ima oče 4 otroke, 2 z menoj, 2 pa z drugo, a je on opravičen do česa, kdaj ni treba več preživnine plačevati, 5 otrok mora biti, ane? A katera kaj ve o tem?
HAVALA!

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: četrti otrok??
25.9.2008 13:52:46   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: zupancdam

Kaj pa, če ima oče 4 otroke, 2 z menoj, 2 pa z drugo, a je on opravičen do česa, kdaj ni treba več preživnine plačevati, 5 otrok mora biti, ane? A katera kaj ve o tem?
HAVALA!


user posted image

Saj sta njegova otroka!!! A je kaj pomembno, a jih ima s tabo ali s Pepco - njegova sta in zanju mora plačevati preživnino.

Srčno upam, da ni res kakšnega takega zakona, na katerega namiguješ ... đizususer posted image


(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: četrti otrok??
25.9.2008 13:55:27   
natasaom
ne vem,če drži,da ni treba preživnine plačevat..pa tud fer ni do otrok se ti ne  zdi?

jaz bi imela takoj 4 otroke,če bi imela pogoje..sej ni treba,da imajo otroci vse najnaj..

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: četrti otrok??
25.9.2008 14:52:50   
zupancdam
samo vprašala sem, joj kok ste nekatere občutljive. To je napisala ena na forumu pod drugo temo, pa so ji napisal da center za socialno plačuje preživnino potem, če je 5 otrok. Drugač imamo pa mi eno punčko, enega pa pričakujemo. Nejcko, naj te razočaram, je ta zakon, kar tudi meni ni najbolj všeč, pa lep pozdrav!

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: četrti otrok??
7.10.2008 9:53:42   
tojeto1
Še odgovor BrankiO.
Glede tistih, ki te obsojajo glede ugodnosti, ji jaz povem, da so prsmuknjeneuser posted image - tko na kratko.
Hvala bogu, da se pozanimaš kakšne ugodnosti imaš, itak te država povsod nategneuser posted image , stroški pa so visoki.
Aja, če imaš več kot 3 otroke, si pri nakupu novega avtomobila oproščen davka-torej ga dobiš 20 % cenejeuser posted image . Baje plačaš celo ceno, potem pa izpolniš nek obrazec in ti država vrne 20%. Ampak se prej pozanimaj, da se mogoče v tem času ni kaj spremenilo.
Pa čestitke za četrto zvezdicouser posted image user posted image user posted image user posted image . Edino otroci nekaj štejejo v tem podivjanem svetu

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: četrti otrok??
7.10.2008 10:38:36   
sazi
Aja, če imaš več kot 3 otroke, si pri nakupu novega avtomobila oproščen davka-torej ga dobiš 20 % ceneje

V tem primeru gre za obdavčitev prometa z motornimi vozili, ta davek je pa precej manjši od 20% - ampak nekaj je pa vseeno (odvisno od avtomobila) ampak okoli 5%.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: četrti otrok??
7.10.2008 18:24:11   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: BrankaO.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako daleč ne bomo šli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma se še odločamo.....bi....pa me je mal strah!user posted image mogoče se pa kmal opogumim user posted image ja vedn se najde ena da name naletiuser posted image pol me pa pol leta ni gor.....pa se spet najdeuser posted image ma kaj čmo bo že user posted image



user posted image Bravo Brankauser posted image  Go, bom še poslala kaj za otročke sam da najdem čas. Ko bi se na mene tkole lepo spravlale  bi še pisala kej, tko pa raj ne. Ampak mogoče res včasih napišemo nekaj, pa mislimo mal drugače, določene pa tle ne znajo dobr brat in jih briga za vse druge sam za sebe ne, a veš. Sej me bojo vsak čas napadleuser posted image  boš vidla. Mah kaj me briga, men je važn, da sama vem, kako se imamo mi finouser posted image .

Jaz bi jih pa imela ene 3 ali pa 4 ampak ni financ ministra, tko da bomo kr pri dveh ostali. Pa vse smo že dali skoz od dojenja, previjanja, da sta shodila, začela govort,....  no ne bom rekla nikoli-kdo ve. Vedeževalka mi je napovedala nekajuser posted image  lepšega, boljšega,...nič druga ne povem

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: četrti otrok??
7.10.2008 21:39:25   
M_mojca
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Še odgovor BrankiO.
Glede tistih, ki te obsojajo glede ugodnosti, ji jaz povem, da so prsmuknjeneuser posted image - tko na kratko.
Hvala bogu, da se pozanimaš kakšne ugodnosti imaš, itak te država povsod nategneuser posted image , stroški pa so visoki.
Aja, če imaš več kot 3 otroke, si pri nakupu novega avtomobila oproščen davka-torej ga dobiš 20 % cenejeuser posted image . Baje plačaš celo ceno, potem pa izpolniš nek obrazec in ti država vrne 20%. Ampak se prej pozanimaj, da se mogoče v tem času ni kaj spremenilo.
Pa čestitke za četrto zvezdicouser posted image user posted image user posted image user posted image . Edino otroci nekaj štejejo v tem podivjanem svetu


user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO!!!


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: četrti otrok??
7.10.2008 22:51:16   
Anonimen
Aja, če imaš več kot 3 otroke, si pri nakupu novega avtomobila oproščen davka-torej ga dobiš 20 % ceneje

V tem primeru gre za obdavčitev prometa z motornimi vozili, ta davek je pa precej manjši od 20% - ampak nekaj je pa vseeno (odvisno od avtomobila) ampak okoli 5%.


Ja, gre za DMV, ki je za manjse avte se manjsi od teh 5%.
Ga je pa potrebno placati in naknadno zahtevati refundacijo.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: četrti otrok??
7.10.2008 22:57:22   
Anonimen
Pri nas smo bli štirje. Pa razen tega da sta oba predčasno osivela pa živce si skurla ne vem če sta mela glih kkšno ugodnost. Niti štipendij nismo dobival. Tko da ne vem no če je glih kkšna huda ugodnost.
Kar se pa tega prihranka pri nakupu avta tiče......pomoje nekdo ki o ugodnostih sprašuje ravno ne načrtuje nakup novga avta a neuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: četrti otrok??
7.10.2008 22:58:58   
Anonimen
......pomoje nekdo ki o ugodnostih sprašuje ravno ne načrtuje nakup novga avta a ne


Pri cetrtem ja, ker ne gredo v vsak avto user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: četrti otrok??
7.10.2008 23:03:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

......pomoje nekdo ki o ugodnostih sprašuje ravno ne načrtuje nakup novga avta a ne


Pri cetrtem ja, ker ne gredo v vsak avto user posted image .


No ja če ma pa za novga enoprostorca recimo pa glih ne rab kkšnih hudih ugodnosti a neuser posted image
Morem rečt da poznam kar nekaj družin s tremi ali več otroki pa si nikjer ne morjo prvoščit novga avta. Poudarek je na novem. Saj sam za novga vrnejo. Al neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?