|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:31:17   
M1987
Zdravo, včeraj sem doživela pravi šok! user posted image  Z user posted image  delava na user posted image  okoli 8 mesecev in nič... In včeraj pridem domov zvečer in sem si želela, da se malo user posted image  in on nič.. Sploh ne vem kdaj je on dal nazadnje podbudo za slončkanje user posted image  No potem je rekel, da se je samo hecal in da ni mislil resno. No danes zjutraj pa še en šok, ko sem mu rekla, da si želim, da me bi kdaj pričakal z polno strastjo, vne mo in se ljubil z menoj, on mi pa čisto hladno reče, da ni več strasti in kaj naj on user posted image user posted image  Mene je skori kap. In kaj naj to pomeni? user posted image user posted image


_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:41:21   
mojamura
preobremenjem je s tem, da misli, da tebi ni sex samo sex....ampak v bistvu delanje otroka

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:42:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
preobremenjem je s tem, da misli, da tebi ni sex samo sex....ampak v bistvu delanje otroka


Jap, mislim, da je to to.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:43:18   
Katey
Po določenem času se stvari umirijo in se strast nekako 'izgubi', mogoče je pri vama trenutno tako, da jo bosta morala ponovno poiskati, pogovorita se ugotovita kaj vama manjka. Verjamem da se da in da ni nič izgubljenega. Mogoče tvojega user posted image , mori oz. obremenjuje tudi želja po otroku, pogovorita se.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:46:01   
sakuL
ja res je tako, ti mogoče sexas sedaj samo se z željo, da bi zanosila, in mogoče tudi ti ne pokažeš te strasti do sexa, kot sexsa samegauser posted image

ne se obremenjevat z user posted image , bo že ko bo čas, telo že ve, prisluhni mu.

za tvojega dragega pa tko: mau mu zapleš, mal skač po nemu, ne bo se ti mogle upreti. bo prislo do strastiuser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:48:39   
Volga
Žalostna zgodba pač.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:53:56   
jernejav
Pripravi mu kakšen romantični večer, z dobro večerjo, svečke, glasbo.....erotično perilo in nobenega govora o user posted image .
Ali p ga povabi v kakšno savno in jacuzzi....


_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:55:04   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Žalostna zgodba pač.


Uf ne se tolk trudit komu, kakšno lepo besedo namenit, zna biti da te kaj zadane.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:56:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Žalostna zgodba pač.


Uf ne se tolk trudit komu, kakšno lepo besedo namenit, zna biti da te kaj zadane.


Kaj?

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:58:01   
uwaga
Se strinjam s predhodnicami. Verjetno ima tvoj dragi občutek, da tebi ni več do "slončkanja" ampak samo še do "delanja" otrok.
Moški včasih čudno reagirajo. Rečejo stvari ,ki nas prizadanejo, pa se izkaže da jih je skrbelo da te bo drugače razjezil ali užalil, potem pa zine prvo stvar ki mu pade na pametuser posted image .
Verjamem, da potrebujeta le temeljit in odkrit pogovor, kjer bosta lahko ugotovila kaj koga moti in kako povrniti srečo in strast v vsakdan.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 11:59:30   
muška
jaz pa mislim, da je nekaj v zraku. Moj je isto ledena kocka, pa ne delava na otroku, mah,... poledenela sem tudi že jaz. priznam

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
3.10.2008 12:08:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 12:11:04   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Žalostna zgodba pač.


Uf ne se tolk trudit komu, kakšno lepo besedo namenit, zna biti da te kaj zadane.


Kaj?


Lahko dobiš dodatke, npr. take user posted image   pol bi pa pekel zmrznil user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 12:31:56   
Anonimen
Ja pod pritiskom ni ravno zabavno seksat.

Te svečke ipd. pa pri nekaterih ne palijo. Pr men naprimeruser posted image . Kakšna romantika....naskoč ga že na sedežni, v kuhnji, pod tušem....pa verjem mi da ne bo reku neuser posted image

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 13:24:47   
ronja
preobremenjem je s tem, da misli, da tebi ni sex samo sex....ampak v bistvu delanje otroka


po moje tudi. Počuti se kot plemenski bik - ne, da se hočeš ljubit z njim, ampak da hočeš zanosit z njim - to ni čisto isto...
Ali si tudi pred delanjem na user posted image dajala toliko pobude za slončkanje kot zdaj? če nisi, je jasno, zakaj se tako počuti. Če si, mogoče samo on to tako vidi.

nekaj časa ga pusti pri miru in mu reci, da se z user posted image nikamor ne mudi, ko bo prišel, bo prišel, saj nista 50 let stara, ne?

Če ne bo nič pomagalo (pogovor in mir), potem lahko poizkusita spet slončkat s kako kontracepcijo, da vidita, če je spodaj še strast ali je še kak drug problem posredi (odtujenost, rutina...). Ko ugotovita, lahko gesta seveda nazaj na delanje user posted image .

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 13:35:10   
ronja
jaz pa mislim, da je nekaj v zraku. Moj je isto ledena kocka, pa ne delava na otroku, mah,... poledenela sem tudi že jaz. priznam


muška, ja očitno je bog seksa malo narobe razdelil karte zadnje čase: mojega pa prav te dni ful razganja, skoz nekaj mojo rito omenja, pa ves čas se nekaj "ponesreči" zaletava vame,.... pa nič ne smeva. Kaj če bi malo zamenjali želje do decembra, januarja (oz. še kasneje?user posted image ) ali kdaj nama bojo že kaj pustili... Bi bilo vsem lažje...
No, saj, ko bova pa smela, bo pa v vsaki sobi eno deteuser posted image spalo - če bo spalouser posted image ... Ko bojo odrasli, se nama pa ne bo več dalo, hehe.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 14:10:55   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Žalostna zgodba pač.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 14:25:03   
mižek
ko sva midva z mojim user posted image delala nauser posted image , je romantika po določenem času tudi izginila, pa se nisva trudila tako dolgo, amapak kakih par mesecev, jaz ga čisto razumem, sva se midva oba tudi pol že počutila kot stroja ki delata otroka, je strast kar minila. Malce prenehajtauser posted image tako kot sva midva, se je strast vrnila takoj za tem pa je prišel tudiuser posted image  in sedaj imava 10. mesečnega sinčkauser posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 21:12:27   
bearpaw
ce ti smem predlagat par stvari!

Najprej se ti mal sprost, pa ne skos na user posted image miselt - čeprav verjamem da je to teško in je nam lahko bit pameten!!
Probita mal spremenit okolje - anprimer zdej že velik vodnih parkov ponuja razne kopeli v privatni sobi z jakuzo pa šampančom - pa skor garantiram da tut do pojstle novta pršla (saj medva nisva)



_____________________________

I'm not completely useless - I can be used as a bad example!

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
3.10.2008 21:30:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bearpaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 21:32:02   
Anonimen
_rebeca_ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Konec sreče in slončkanja?
3.10.2008 22:09:21   
M1987
Ah kje, user posted image  si res oba želiva. Skupaj sva več kot 3 leta, in zaročena 2 meseca in pol. Ko slončkamo, slončkamo zaradi želje, seveda ap hkrati upamo da se bo kaj prijelo. Ne vem... Mogoče imava le takšno obdobje? Mižek upam da bo tako kot pri tebi user posted image  Hvala vam pupe user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Konec sreče in slončkanja?
4.10.2008 8:25:55   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
preobremenjem je s tem, da misli, da tebi ni sex samo sex....ampak v bistvu delanje otroka


Jap, mislim, da je to to.


Malo ga je mogoče strah, oz. mogoče še on ni čist pripravljen za otroka imeti user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 4.10.2008 8:26:07 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Konec sreče in slončkanja?
4.10.2008 12:31:14   
ronja
Lahko je čisto pripravljen na otroka, vendar pa je tudi to, da "se mora prijeti", lahko velik stres, vsaj tako pravijo punce, ki so bile na tem. Jaz iz izkušenj ne bi vedela, ker se je vedno takoj prijelo in nama je bilo to prihranjeno.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Konec sreče in slončkanja?
4.10.2008 12:54:43   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Žalostna zgodba pač.


Uf ne se tolk trudit komu, kakšno lepo besedo namenit, zna biti da te kaj zadane.


Kaj?


Jaz se pa strinjam z volgo. Žalostna zgodba pač. Če deca mine, ga pač mine. Ne moreš se za ljubezen borit. In da ga mine seksat, ko sta še sama in mlada.... dece ponavadi ne mine tako zelo niti ko niso več sami, ko imajo otroke, ko so preobremenjeni in zmatrani... sploh pa ne poznam nobenega, ki bi ne hotel, če ga ženska začne kurit....ne ne, to ni glih normalno. Da ti reče, da ne čuti strasti, kaj pa vem....jaz bi ga dobesedno vzela...še dobro da je pošten in ti je to povedal...do ljudi je boljše biti realen, kot pa jih tolažit, da bo še vse dobro, če veš, da je več možnosti, da ne bo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?