|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kšna dobra računovodkinja??
21.10.2008 10:01:37   
LoCa
sej mi je že kr nerodno, se mi zdi da stalno o potnih stroških sprašujem user posted image . ampak pri nas je to tko neurejeno, nobeden pa niti ne ve, kako bi moralo biti...
v glavnem, zanima me, kaj se pri vas naredi, če gre nekdo na službeno pot s svojim avtom. dobi vinjeto ali nič? glih zaradi tega js ne mislim rabit svojega avta.
pol pri nas sploh ne dobivamo dnevnic za slo....pa še pri tujini nam baje računajo od prehoda čez mejo, čeprou v zakonu izrecno piše, da se šteje od začetka potovanja user posted image . kako maste vi v praksi?
pa če bi bla kjra tko dobra da bi mi zračunala za eno mojo pot v tujino, bi bla hvaležna če se mi na zs javi user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kšna dobra računovodkinja??
21.10.2008 13:13:59   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa
v glavnem, zanima me, kaj se pri vas naredi, če gre nekdo na službeno pot s svojim avtom. dobi vinjeto ali nič? glih zaradi tega js ne mislim rabit svojega avta.
pol pri nas sploh ne dobivamo dnevnic za slo....pa še pri tujini nam baje računajo od prehoda čez mejo, čeprou v zakonu izrecno piše, da se šteje od začetka potovanja user posted image . kako maste vi v praksi?
pa če bi bla kjra tko dobra da bi mi zračunala za eno mojo pot v tujino, bi bla hvaležna če se mi na zs javi user posted image .

Sicer jaz sem delala obračune potnih nalogov in bi naredila v tvojem primeru takole: Če je vinjeta za tujino (recimo Avstijo, kjer se kupi recimo 10 dnevno) bi mu to dala pod stroške, ki se ti povrnejo (tako kot parkirnina in oz. cestnina). Za Slovenijo in za naše vinjete pa ne vem kaj bi naredila, pri nas je bila vinjeta že nuja, in nimam pojma kako bi ljudje v službo prišli. Probaj s tem da kupiš vinjeto in vrneš s potnim nalogom še račun za njo.
Kako ne dobivate dnevnic? Pri nas poznamo 3 vrste - cela, polovnična in znižana - odvisno pač od št. ur. Za tujino se pa vedno šteje od začetka potovanja. Recimo da imaš let ob 8ih zvečer, eno uro prej moraš biti na letališču za check in in pol ure rabiš do letališča - tako je tvoj odhod 18:30.
Res pa je da vem le teoretičen del, ostalo potem jaz pošljem v računovodstvo in me potem tam gnjavijo če kaj ne štima. user posted image


_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kšna dobra računovodkinja??
21.10.2008 17:18:01   
Aneja2003
Dan!
Bom kar tu vprašala, ker vidim, da ste pri potnih nalogih.....
Mi lahko kdo pomaga? Zanima me namreč, kje bi lahko našla...saj se sploh ne vem izrazit.... user posted image no tako je... dobim cestninske listke za Italijo za 2 mesca skupaj...na njihovih listkih ni user posted image datuma, ampak samo številke, npr. 8/190. Kako drugi to rešujete? A izračunavate? ali obstaja kje kak programček, da vneseš np. 190. dan v letu 2008, pa ti izpiše, da je to npr. 10.07.2008. user posted image

lp,

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kšna dobra računovodkinja??
21.10.2008 20:51:43   
kofetek2010
190 dan v letu izačunaš tako, da deliš s 7 in dobiš teden, potem pa še samo v koledar pogledaš kateri teden je user posted image

(odgovor članu Aneja2003)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kšna dobra računovodkinja??
22.10.2008 9:38:58   
LoCa
ja štos pri slovenski vinjeti je ta, da kljub temu, da večina ljudi jo rabi vsak da že za v službo, ta ni obvezna. in js osebno recimo je lahko sploh ne bi imela .
ja ne dobivamo dnevnic za slovenijo. zakon tudi pozna 3 vrste dnevnic, samo pri nas ti poturijo kr plus ure. zato se pa zdej s tem ubadam, ker mi pripadajo in jih bom tud zahtevala. za tujino pa dobimo, samo tut mutijo.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kšna dobra računovodkinja??
22.10.2008 10:31:45   
Aneja2003
Jana 73, hvala ti.... ampak teh listkov ni samo 10 ali 20...jih je ogromno.....user posted image  
Hvala, vseeno.... user posted image

lp,

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?