|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tweeze- odstranjevalec dlačič
30.10.2008 13:43:20   
*sweety*
, ki ga ponuja Top shop, a ga ima katera mogoče doma? Zanima me kako se obnese, ker nimam nikjer problemov z dlačicami, razen po obrazu.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tweeze- odstranjevalec dlačič
30.10.2008 13:44:54   
Anonimen
Nevem, kako se obnese, vem pa, da me ta reklama vedno do solz nasmeje.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *sweety*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tweeze- odstranjevalec dlačič
30.10.2008 13:52:48   
naja17
Meni gre pa ta reklama tako grozno na živce user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Me pa zanima kako deluje, ker jest bi tud to rabla za nekaj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tweeze- odstranjevalec dlačič
30.10.2008 14:00:23   
Nisaa
pri meni se dobro obnese,je pa bolš če ga kupiš v merkurju,ker nimaš še poštnine pa še takoj ga dobiš
jah reklama je pa res bedaa......

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tweeze- odstranjevalec dlačič
30.10.2008 15:01:06   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Meni gre pa ta reklama tako grozno na živce user posted image user posted image user posted image user posted image ....



To reklamo še preživim. Ampak ona za slušni aparat(ne vem kako se že imenuje)ajajaj , kao skoraj neviden aparatek . V rewsnici pa zgleda, ko bi babnica imela parkiram kamjon v uhouser posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tweeze- odstranjevalec dlačič
30.10.2008 15:03:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Meni gre pa ta reklama tako grozno na živce user posted image user posted image user posted image user posted image ....



To reklamo še preživim. Ampak ona za slušni aparat(ne vem kako se že imenuje)ajajaj , kao skoraj neviden aparatek . V rewsnici pa zgleda, ko bi babnica imela parkiram kamjon v uhouser posted image user posted image



Ne, pri tej reklami je pa najbolj smešno, da če naročite zdaj, vam podarimo še očala za branje. Madona, pa kaj mora biti človek gluh in še napol slep zraven user posted image user posted image

Tvizi je pa zakon, a ne?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tweeze- odstranjevalec dlačič
30.10.2008 15:04:44   
Anonimen
Madona, pa kaj mora biti človek gluh in še napol slep zraven


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?