|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 14:42:27   
Ronči
Je katera bila na beljenju ali pa ima luske?
kakšne so vaše izkušnje?


_____________________________

You can't fix stupid.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 15:03:23   
Anonimen
Jaz si želim popraviti sprednje zobe(mam enga mal vn k vampiruser posted image ). Nekaj sem se zanimala, sam je drago ful. Verjetno bom to naredila na hrvaškem, itak imam zobozdravnika dol. Tudi beljenje. Sam da neham kadituser posted image

Izkušnje pa tud mene zanimajouser posted image

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 15:06:15   
rija
evo, tukaj si lahko pogledaš

http://www.bkstudio.si/cenik/cenik.html

so tudi v Ljubljani....

beljenje pa prime pri enih bolj, drugih manjuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 16:50:54   
muška
beljenje je zelo riskantna zadeva + tega poškoduje sklenino. "Luske" oz. fasete pa so draga reč ja. Pa tudi redko kdo jih zna naredit tako da so res take kot morajo bit. Tako da se je fino prej pozanimat malo o sami tehniki dela itn, da na koncu ne izpadeš še slabše.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 17:38:25   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Jaz si želim popraviti sprednje zobe(mam enga mal vn k vampiruser posted image ). Nekaj sem se zanimala, sam je drago ful. Verjetno bom to naredila na hrvaškem, itak imam zobozdravnika dol. Tudi beljenje. Sam da neham kadituser posted image

Izkušnje pa tud mene zanimajouser posted image


No, ravno mojemu možu so danes zamenjali zgornji zob, ga je imel malo ven, tako da če te kaj posebaj zanima, povej. Je pa res, da se je on odločil za puljenje in za nadomestni zob. Drago pa - kakor vzameš. Če greš več zob skupaj menjat, seveda, je strošek, za enega pa ni tak, da si ga ne bi mogel privoščiti. Če pa imaš možnost it na hrvaškem, ja je pa pol cenej.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.2.2009 18:12:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 18:24:57   
posh
Če govorimo o cenah na hrvaškem, je tako kot je napisala metulj333. Če plačaš manj, dobiš manj(beri manj kvalitetno) in obratno. Velja enako kot pri nas, ok pri enih je pa nabita cena, kljub nizki kvaliteti. Sploh če govorimo o koncesionarjih. Pokasirajo od zavarovalnice +doplačaš kot pri samoplačniku user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 18:29:15   
Pikapolonica_
No, potem sem jaz napačno informirana in so par ljudi, ki jih jaz poznam, dobesedno nategnili?

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 20:19:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_


Če pa imaš možnost it na hrvaškem, ja je pa pol cenej.


ne nujno!

cene so tko kt pri nas odvisne od tega, pri kakem zobarju si in za kak poseg gre - konkretno mene je mosticek prisel isto, kot ce bi ga delala pri svojem zobarju (ki je dober), pac mi je blo bolj prakticno to resiti tukaj.


No to pa definitivno ni res.
Imava zelo dobro zobozdravnico. Material uporablja čist isti kot 10km stran na naši strani meje zobozdravniki, o prijaznosti in dostopnosti raje ne bom razpravljala, o strokovnosti še manj, ker so mi tako čislani slovenski zobozdravniki uničili par zob(mislm kje je že človk vidu da zobar zamena levo in desno stran čeljusti!), pa btw....najina zobarca se je šolala v slovenijiuser posted image
Aja cene.....tam 30-40% cenej kot pri nas privat zobar. Oz. še več če upoštevam da mi ne zaračuna vsak štempeljček al pa čačko na papir, ipd. tako kot naši zobarji. Seveda bo pa vsak zobar v sloveniji reku da slabš material uporabljajo jauser posted image (btw imajo iste dobaviteljeuser posted image ). Pozabjo pa povedat kolk si dol računajo delo, kolk pa pr nas.

Pač, niso dobri zobarji v sloveniji pa slabi na hrvaškem. Čist odvisno od zobarja do zobarja. Cena pa ne določa glih kvalitete.

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 5.2.2009 20:21:13 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: estetsko zobozdravstvo
5.2.2009 20:35:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Jaz si želim popraviti sprednje zobe(mam enga mal vn k vampiruser posted image ). Nekaj sem se zanimala, sam je drago ful. Verjetno bom to naredila na hrvaškem, itak imam zobozdravnika dol. Tudi beljenje. Sam da neham kadituser posted image

Izkušnje pa tud mene zanimajouser posted image


No, ravno mojemu možu so danes zamenjali zgornji zob, ga je imel malo ven, tako da če te kaj posebaj zanima, povej. Je pa res, da se je on odločil za puljenje in za nadomestni zob. Drago pa - kakor vzameš. Če greš več zob skupaj menjat, seveda, je strošek, za enega pa ni tak, da si ga ne bi mogel privoščiti. Če pa imaš možnost it na hrvaškem, ja je pa pol cenej.



Ceneje že ampak meni so delali dvakrat plačala duplo ceno mogli vse odstranit,ker sem dobla tako alergijo na tisti material,da so me dr.komaj rešili me pošiljali pol leta sem ter tja na preiskave zdaj pa lepo čakam pri nas preko zavarovalnice dve leti no še eno leto zdaj,da mi bodo lahko delali iz takega materiala na kerga nisem alergična.
Ne rečem,da se tukaj to ne more zgodit se ampak,če se to zgodi ti naredijo v roku enega leta kao reklamacijo tega pa tam ni.
Nevem vedno sem hodila na Hrvaško od takrat,ko se mi to zgodlo pa ne več.Plomba je tam dražja kot pri nas tudi brušenje zobnega kamna no ja odvisno kam to hodite na Hrvaško.

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
5.2.2009 20:39:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?