|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kar naprej samo lula
14.3.2009 10:51:38   
rožica30
 
Moja punčka bo kmalu stara 3leta čez dan je čista ponoči še ima pleničko. Lulat hodi pa skoraj na vsake 20minut in se tudi kar nekaj polula. Res, da kar veliko pije samo se mi vseeno zdi malo čudno da kar naprej samo lula. Ali je to normalno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kar naprej samo lula
14.3.2009 15:11:24   
pipic
če veliko pije je normalno
Itak :)

Od 18 ure otork naj več ne pije

(odgovor članu rožica30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kar naprej samo lula
14.3.2009 19:00:37   
barbi007
Od 18.00 ure naj otrok več ne pijeuser posted image ? Predstavljaj si sebe, da od šestih zvečer več ne piješ, čeprav si žejna... No, ja, če tako prakticiraš,...

(odgovor članu rožica30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kar naprej samo lula
14.3.2009 19:13:39   
ALWAYS LARA
kolk je o velik popije?
ima mogoče zadah po acetonu? tut lulanje smrdi po acetonu? to so drgač lohk znaki sladkorne, pa nč nočm strašit...

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kar naprej samo lula
14.3.2009 21:03:17   
pipic
barbi povej zakaj otrok mora pit preden gre spat??
ne rabi
če bo pil pred spanjme itak potem vode ne more zadržat ,če je mehur poln
če bi šla spat okrog 19 ure ne bi pila.
pred spanjem par ur niti jaz ne pijem
tako da ja,si predstavljam

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kar naprej samo lula
14.3.2009 21:37:41   
Tisana
Pri nas je ful podobna situacija. Sicer ne vem, na koliko minut lula, ampak plenico ji moramo menjavati na cca 2 uri. Meni se zdi, da spije res ogromne količine vode. Zaradi tega so ji že preverjali sladkor, pa je bil v mejah normale, vendar pa na izvidu piše, da je potrebno te količine vode kontrolirati in se po potrebi posvetovali z endokrinologom. Pa še to: pri nas ima pri 15 mesecih histerične izpade, če ji ne damo vode. Brez pretiravanja. Tudi ponoči se kar naprej zbuja, popije vodo in spi naprej.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




antibiotiki
smeja2

Kolikokrat so vaši otroci letos dobili antibiotike? (Odgovorite za vsakega otroka posebej)

nobenkrat (59%)

1x (23%)

2x (10%)

3x (4%)

4x (2%)

5x in večkrat (2%)


Število vseh glasov: 226

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!