|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POROKA V MARIBORU
12.3.2009 20:24:06   
christiana21
Hoj!

Zanima me, ali mogoče kdo ve, kje se v MB civilno poročiš in koliko stane poroka? Kje se zmeniš za obred in katere dokumente sploh za poroko potrebuješ? Je treba dolgo čakati, da prideš na vrsto?
Če se otrok rodi maja, midva se pa poročiva aprila, ali je treba potem še priznavati dodatno očetovstvo oz. ali se direktno za očeta otroka šteje mož?

Hvala!

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POROKA V MARIBORU
12.3.2009 21:27:31   
orhidcs
Njprej lepo pozdravljena christiana 21

Jaz sem iz tvojega konca in sicer največ informacij boš dobila na upravni enoti v Mariboru kjer ti bodo povedali kje se lahko vse civilno poročiš. Dokumente mislim, da potrebuješ - samo osebno izkaznico tebe in ženina in podatke o pričah ime in priimek in naslov vsaj tako sva midva morala dati. Civilna poroka se ne plača nič. Za čakalno dobo ne vem - vem pa, da če je datum še prost se lahko takrat ko se želiš poročiš, najboljše da si kar rezerviraš datum. Za očetovstvo sicer nisem prepričana vendar mislim da se šteje potem kar mož za očeta otroka.

Lepe priprave, orhidcs



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POROKA V MARIBORU
12.3.2009 22:06:51   
christiana21
Hvala ti za odgovor orhidcs

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POROKA V MARIBORU
13.3.2009 15:24:02   
Čmrlika
rotovž in betnavski grad sta na voljo , če je še kaj druga ne vem. ostale info pa res najbolje vprašat na UE

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POROKA V MARIBORU
19.3.2009 10:16:10   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: orhidcs

Njprej lepo pozdravljena christiana 21

Jaz sem iz tvojega konca in sicer največ informacij boš dobila na upravni enoti v Mariboru kjer ti bodo povedali kje se lahko vse civilno poročiš. Dokumente mislim, da potrebuješ - samo osebno izkaznico tebe in ženina in podatke o pričah ime in priimek in naslov vsaj tako sva midva morala dati. Civilna poroka se ne plača nič. Za čakalno dobo ne vem - vem pa, da če je datum še prost se lahko takrat ko se želiš poročiš, najboljše da si kar rezerviraš datum. Za očetovstvo sicer nisem prepričana vendar mislim da se šteje potem kar mož za očeta otroka.

Lepe priprave, orhidcs





A je to po novem? Ker pred skoraj 4 leti sva midva plačala, se mi pa zdi da okoli straih 7 tisočakov (samo me ne za besedo držat za znesek)
Aja glede čakalne vrste pa kolikor se spomnim je poroko treba prijavat najmanj 3 tedne in največ 3 mesece pred datumom ko se želiš poročiti.

< Sporočilo je popravil koala -- 19.3.2009 10:17:58 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POROKA V MARIBORU
20.3.2009 10:28:12   
pikica030407

pozdravljene

Sem iz okolice mb, poročim se septembra v račah na gradu, pa ne rabim nič plačat ker to je od lani da se ne rabi civilna poroka plačat. Prijavila sem se pa na upravni enoti Maribor.

Samo da še javim eno možnost civilne poroke :)


Lep dan

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?