|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Anonimnost
26.2.2009 20:31:00   
benika
A ste že mogoče razmišljaji, da bi se anonimnost čisto ukinila? Ker to, kar se pa zadnje čase dogaja z izkoriščanjem te možnosti, je pa že too much. OK, razumem, da je anonimnost omogočena na spolnosti, ampak da pa je drugje vsak drug (po možnosti še žaljiv) komentar anonimen...ne vem nouser posted image Meni se zdi že zelo žalostno, da vedno več ljudi komentira pod krinko anonimnosti in nimajo niti toliko jajc, da bi stali za svojimi besedami tudi s svojim nickom.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Anonimnost
26.2.2009 20:36:54   
zmajaz
Se podpišem user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Anonimnost
26.2.2009 20:43:45   
marjetica23
jaz se tudi strinjam

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Anonimnost
26.2.2009 20:55:32   
Anonimen
Jaz imam pa boljsi predlog. No vsaj meni se zdi dober. Da se anonimnost omogoci povsod tudi na DIPO-tu ampak samo prvi post, oziroma ob otvoritvi teme.

S tem bo manj DIPO tem odprtih na spolnosti, kot zloraba in hkrati tisti ki odgovarjajo ne bodo morali zlorabit anonimnosti.

Sem pa mnenja, da marsi kdo pac ni sposoben o svojih problemih odprti temo pod svojim nickom in s tem bi bilo zadosceno za tistega, ki ga je sram vprasat in nam ki ne prenesemo nesramnih anonimnezev, ki na temo odgovarjajo.

A se vam ne zdi da bi bilo tako tud uredu??

(odgovor članu marjetica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:00:54   
zmajaz
Tudi to ni slaba ideja - morda res še boljša, kot ukinitev anonimnosti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:01:56   
benika
Ja, to bi bilo fino, ampak potem anonimni avtor teme ne bi mogel nič več komentirat v nadaljevanju, brez da bi se razkrila identiteta avtorja.

Jas sem za to, da se pusti anonimnost na spolnosti, ki je malce bolj občutljiva tema, lahko tudi na DIPO, drugje naj se pa že enkrat za vselej ukine.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:06:28   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: benika
Ja, to bi bilo fino, ampak potem anonimni avtor teme ne bi mogel nič več komentirat v nadaljevanju, brez da bi se razkrila identiteta avtorja.


To sem tudi jaz potem pomislila - kaj pa da bi lahko samo avtor bil anonimen čez celo temo, ostali pa ne?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:07:17   
zmajaz
Tako veselo iščemo najprimernejšo rešitev, upoštevali nas pa tako ne bodo. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:08:23   
benika
Jah, mogoče pa, če bomo dovolj vztrajneuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:10:09   
Anonimen
Meni se zdi že zelo žalostno, da vedno več ljudi komentira pod krinko anonimnosti in nimajo niti toliko jajc, da bi stali za svojimi besedami tudi s svojim nickom.


Obicajno je itak najbolj zalostno za njih.
Pusti jim pet minut sproscenosti user posted image .

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:11:57   
benika
Ma ja, ampak včeraj mi je anonimna res dvignila kufer z izjavami, kakšna sramota bom za svojega sina, ko bom stara 50 let. Pa takih žalitev je vedno več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:13:17   
čipka
Anonimnost po eni stani ni slaba. Če je uporabnika kaj sram ali se noče javno izpostavljati, je to čisto uredu. Le tiste anonimke, ki se grdo obnašajo, žalijo uporabnice ali kaj takega, bi bilo pa treba takoj javno razkriti in zahtevati opravičilo.  Po moje.

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:15:11   
Anonimen
Ma ja, ampak včeraj mi je anonimna res dvignila kufer z izjavami, kakšna sramota bom za svojega sina, ko bom stara 50 let. Pa takih žalitev je vedno več.


Aha, to.
Pa to je najbolj zalitev za tistega, ki je to sposoben razmisljat in napisat. Ti preberes in ti dvigne kufer za pol ure, recimo, nekdo pa to nosi v svoji glavi. Ni cudno, da ima toliko ljudi migrene, bi rekla user posted image .

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:16:20   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ma ja, ampak včeraj mi je anonimna res dvignila kufer z izjavami, kakšna sramota bom za svojega sina, ko bom stara 50 let. Pa takih žalitev je vedno več.


Tudi meni, pa sem se v jezik ugriznila.
Se je pa vidim opravičila!

Meni je najhuje to, ko je na temi več anonimnic, pol pa nimaš več pojma kaj kdo piše.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Anonimnost
26.2.2009 21:17:34   
benika
Ni cudno, da ima toliko ljudi migrene, bi rekla user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Anonimnost
26.2.2009 22:55:12   
Jerneja_
O anonimnosti smo že popisali veliko vrstic user posted image . Veliko možnosti o tem kdaj se anonimnost vključi in kdaj ne nimamo. Lahko je ali pa ni vključena.
Na določenih forumih do zlorabe anonimnosti sploh ne prihaja in zato bo tam zagotovo ostala, saj marsikomu pomaga (npr forumi nosečnosti) pri reševanju težav.
Če se anonimnost izkorišča je tema brisana (nepravilno izbrani forum), v primeru nespoštovanja pravil sodelovanja pa se tudi anonmneže razkrije.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Anonimnost
27.2.2009 9:38:26   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Anonimnost po eni stani ni slaba. Če je uporabnika kaj sram ali se noče javno izpostavljati, je to čisto uredu. Le tiste anonimke, ki se grdo obnašajo, žalijo uporabnice ali kaj takega, bi bilo pa treba takoj javno razkriti in zahtevati opravičilo.  Po moje.


Ali pa vsaj brisat.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Anonimnost
27.2.2009 10:44:48   
benika
Pa kje si sedaj ta nick ven potegnila? Iz naftalina?user posted image user posted image user posted image user posted image Čeprav se meni ta veliko bolj dopade kot pa trenutni, ki ga imašuser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Anonimnost
20.3.2009 20:04:56   
J.L.
za nas nevednice, kaj pomeni DIPO?

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pa kje si sedaj ta nick ven potegnila? Iz naftalina? Čeprav se meni ta veliko bolj dopade kot pa trenutni, ki ga imaš



kako pa je možno spremeniti nick?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Anonimnost
20.3.2009 21:14:05   
benika
za nas nevednice, kaj pomeni DIPO?


Družina In Partnerski Odnosi

Nick lahko spremeniš tako, da pišeš JernejiRR na ZS in jo prosiš za menjavo nicka.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Anonimnost
20.3.2009 21:36:08   
Jerneja_
Ali pa na pomoc@ringaraja.net, ne pozabite pripisat sedanjega in novega nika.user posted image


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Anonimnost
20.3.2009 21:50:34   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: benika

za nas nevednice, kaj pomeni DIPO?


Družina In Partnerski Odnosi

Nick lahko spremeniš tako, da pišeš JernejiRR na ZS in jo prosiš za menjavo nicka.




ah so. user posted image
thanke.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?