|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LG telefoni
17.4.2009 10:11:42   
Maya80
Zanimam se za nakup LGjevega telefona pa me zanima tisti,ki ga imate kako ste zadovolni z njim. Vzela bi ga pri tušmobilu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LG telefoni
17.4.2009 10:58:37   
anabanana
Sem zelo zadovoljna z lgjem.

Tudi jaz sem ga vzela pri tušu.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LG telefoni
17.4.2009 11:29:16   
VIT@
hi,

jaz ga tudi imam, in sicer LG KU990. Od začetka sem bila zelo zadovoljna z njim, dokler se mi ni pokvaril. Star je bil štiri mesece. user posted image   Jezna sem bila ko hudič! Popravljali so mi ga 30 dni. Crknila naj bi neka plošča. Za zdaj deluje.
Večkdo mi je rekel da so baje slabi in se ful kvarijo. Če bi to prej vedla bi se verjetno odločila za Nokio.  

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LG telefoni
17.4.2009 11:48:49   
Korina1
Hči je imela LG chocolate sicer od Mobitela in ji je dobro služil, samo je rabila denar pa ga je prodala. Še danes ji je žal za njim, ker tega ki ga ima ji ves čas nagaja.

(odgovor članu VIT@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LG telefoni
17.4.2009 12:51:28   
MLADAMAMICA
jaz imam tudi LG-ja, pa ga ne bi imela več. lep je, ima dobre funkcije ampak sred pogovora se isklopi, crkuje,... nokia in sony ericsson sta zame zakon

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LG telefoni
17.4.2009 12:52:50   
Kerensa*
Jaz imam doma en LG Chocolate in ne glede na to, da je extra lep in popolnoma funkcionalen, se nikakor ne morem navaditi nanj, zato mi leži v predalu. Uporabljam Nokio. Zakon.

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LG telefoni
17.4.2009 13:33:55   
Korina1
Kerensa, oprosti ker to vprašam, moja hči je imela isti telefon, žal ga je mogla prodat ker je nujno rabila denar in tega ki ga ima ji zelo nagaja. Ko hoče klicati ga mora razdreti in nazaj sestaviti da lahko pokliče. tudi klicev večkrat ne more sprejet in mora spet vse razdreti.
Če ti leži v predalu ali bi ga bila pripravljena prodati za kako simbolično ceno? Ker za novega ni denarja niti ob podaljšanju naročnine.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LG telefoni
17.4.2009 13:38:19   
Kerensa*
No, jaz teh problemov nimam z njim, pa še garancijo ima. Kakšne so pa cene za ta model, se mi pa sanja ne. Grem pokukat, pa ti sporočim. Ja, drugače komot prodam - ga ne rabim.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LG telefoni
17.4.2009 13:43:04   
Kerensa*
V Salomoncu je samo eden (ki je tudi še v garanciji) za 95€.

Koliko si pa ti pripavljena dati zanj?

No, mogoče raje na e-mail: darja.ljubljana@gmail.com. Ne maram teh ZS-jev na RR (odkar je nova RR).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LG telefoni
17.4.2009 13:47:13   
gita10
evo jaz sofinanciram 20,00 eur za telefon za hčero od Korine. Korina pošlji na zs naslov pa ti pošljem.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LG telefoni
17.4.2009 13:50:26   
Kerensa*
O, ježeš user posted image ... no, jaz pa spustim ceno na 80€. Če je dovolj fer.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LG telefoni
17.4.2009 13:51:21   
Korina1
maš mail

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LG telefoni
17.4.2009 13:52:26   
Korina1
Sej brez veze, tud 80€ je velik sploh glede na to za kolk ga je hči prodala in za kolk se prodajajo na bolhi.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LG telefoni
17.4.2009 13:55:49   
Kerensa*
Ne vem, koliko so na Bolhi. Jaz sem samo na Salomonca pogledala in 80€ je izključno cena, ki izhaja iz tiste na Salomoncu. Če je povprečna cena nižja, ga tudi jaz prodam za manj. Res se mi ne sanja, po koliko so, ker ga sploh ne prodajam drugače, samo leži mi v predalu.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: LG telefoni
17.4.2009 14:02:58   
gita10
no če se dogovorita mi pišita.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: LG telefoni
17.4.2009 14:05:34   
Korina1
gita10, bom
Hvala

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: LG telefoni
17.4.2009 14:08:14   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Maya80

Zanimam se za nakup LGjevega telefona pa me zanima tisti,ki ga imate kako ste zadovolni z njim. Vzela bi ga pri tušmobilu.
moj ga je vzel pri mobiju kjer so originali ,tušp je nekaj časa imel ponaredke,ne vem če še ima.
Imava pa tudi tv LG in sva zelo zadovoljna s tv in mobijem


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: LG telefoni
17.4.2009 14:09:09   
pipic
http://www.bolha.com/index.php?search=Lg+chocolate&submit.x=0&submit.y=0&ukaz=search&ukaz=search

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: LG telefoni
17.4.2009 14:12:13   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: VIT@

hi,

jaz ga tudi imam, in sicer LG KU990. Od začetka sem bila zelo zadovoljna z njim, dokler se mi ni pokvaril. Star je bil štiri mesece. user posted image   Jezna sem bila ko hudič! Popravljali so mi ga 30 dni. Crknila naj bi neka plošča. Za zdaj deluje.
Večkdo mi je rekel da so baje slabi in se ful kvarijo. Če bi to prej vedla bi se verjetno odločila za Nokio.  


tudi jaz imam tega, in sem zaenkrat zelo zadovoljna, ena je enkrat na rr napisala, da se ji je ful barva začela luščit user posted image , meni se niti malo še ni pa ga imam zdaj pol leta in ga nimam v etuiju, pa parkrat je padel že na tla... kupila pa sem ga pri Tušu, ne vem od kod vam informacije, da so imeli pri tušu ponaredke user posted image user posted image user posted image . Kr nekaj, v glavnem.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu VIT@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: LG telefoni
17.4.2009 14:12:41   
Kerensa*
Kakor vidim, so cene od 20€ user posted image  do 90€. No, za 20€ ga ne dam. Povprečna cena je torej 55€. Kar se mi še vedno zdi malo. user posted image  Kaj pa vem...

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: LG telefoni
17.4.2009 14:15:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima
ne vem od kod vam informacije, da so imeli pri tušu ponaredke user posted image user posted image user posted image . Kr nekaj, v glavnem.

Moj LG je od Tuš-a in je original, ampak ta informacija o ponaredkih je pa najbrž zato, ker je imel Tuš veliko ponaredkov Nokie (predvsem modela N95). To so tiste, v katerih piše "Made in Taiwan" in se ne dajo nadgrajevati.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?