|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vrata a...
22.4.2009 13:51:32   
bumerang
Potem pa prosim in to javno, tako kot ste mene, obvestite o enaki stvari tudi njo!

Jaz nimam česa reševat, to, kar tukaj objavlja, so njeni problemi, ki si jih ustvarja sama, jaz je nisem pozvala niti enkrat. Naj mi da mir in bo imela blažen mir, kdo jo rabi?

Diskriminacija?
Potem so vlade držav diskriminatorne, zaenkrat nisem zasledila še nobene tožbe na temo.
A potem je tisti, ki je za smrtno kazen diskriminatorni?
In tisti, ki so na forumu nesrečni mami, ki je sodila otrokom, pisali svoje sodbe in kaj vse bi oni storili? A to pa ni bila diskriminacija?

Poglejte, Jerneja, za enako mero se uporablja enak vatel!
Druga stvar - vsak ima svobodo misli in svobodo govora. Če komu to ne diši, naj se v besedah ne išče in naj jih mirno preskoči.

Še enkrat ponavljam, z **** nimam ničesar in edina stvar, ki jo želim, je ta, da mi da mir.
Če pa se moderatorji postavljate vmes, potem uporabljajte za obe enaka merila. Ker ste se o meni že opredelili, se opredelite še o njej. Z enakim vatlom!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 13:58:08   
Jerneja_
Obveščeni sta bili obe. Z enakim sporočilom.

Jasno sem napisala, da ne bo nihče "raziskoval" vajinih zasebnih sporočil in kratkega stika, ki ga imata. Če se nimata kaj pomeniti je zadeva končana.

To, kar ste napisali ni sprejemljivo, zato ste bili tudi obveščeni.




(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 14:15:30   
bumerang
Sicer me zanima, po katerih in kakšnih merilih je to določeno za nesprejemljivo in me zanima tudi primerjava z zgoraj opisanimi izjavami, ki jih nihče ni označil za diskriminatorne - ampak pustimo stat, vzamem na znanje vendar ne sprejmem. Zapisano je bilo kot moje mnenje.

Me pa zanima, če je sprejemljivo in nediskriminatorno to, da druge uporabnice hujskaš in da druge uporabnice osebno napadaš in presojaš. Pa ne o tem, kaj so napisale, ampak o tem, kakšne so kaj kaj v življenju delajo in česa ne.

Ker nimam sama nobenega kratkega stika je zame zadeva končana. Če bo le **** to dovolila!


< Sporočilo je popravil bumerang -- 22.4.2009 14:16:56 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 14:27:33   
anabanana
Ne bom se dosti petljale v te klobase, vendar:

bumerang, tvoje izjave SO čista diskriminacija in še malček nezrele so.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 14:32:29   
bumerang
Anabanana, tvoje mnenje - do katerega imaš pravico!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 14:35:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Me pa zanima, če je sprejemljivo in nediskriminatorno to, da druge uporabnice hujskaš in da druge uporabnice osebno napadaš in presojaš. Pa ne o tem, kaj so napisale, ampak o tem, kakšne so kaj kaj v življenju delajo in česa ne.



če je sprejemljivo ali ne, ne bom debatirala....je pa na RR to pogosta praksa user posted image user posted image user posted image  včasih bi se ZS kar vžgala.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 14:44:04   
bumerang
Rija, držimo se teme. In po možnosti tisti, ki se jih ta tema tiče.
In Jerneja naj prebere pobrisano temo in presodi o tem, če sem bila edina diskriminatorna, če se mi že to očita!

Sibil sem že pozvala, da se zjasni, kdaj sem jaz kaj o **** spraševala. Ker nisem. Vprašala sem jo, kako je bilo v Egiptu, ona mi je pa povedala in med opisom omenila še to, kako je bilo pri **** doma in kakšnega šoferja ima. In to je vse.



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 14:45:01   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Me pa zanima, če je sprejemljivo in nediskriminatorno to, da druge uporabnice hujskaš in da druge uporabnice osebno napadaš in presojaš. Pa ne o tem, kaj so napisale, ampak o tem, kakšne so kaj kaj v življenju delajo in česa ne.



če je sprejemljivo ali ne, ne bom debatirala....je pa na RR to pogosta praksa user posted image user posted image user posted image  včasih bi se ZS kar vžgala.....user posted image user posted image user posted image


meni je nesprejmljivo to, da mi ti že tri dni ne odgovoriš....user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 15:07:41   
rija
hugica....WTFuser posted image  na kaj ti naj odgovorimuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 15:13:26   
Anonimen
Ne bumerang ne bom ti dovolila nikdar da se naprej zalis in trosis lazi! In kjerkoli bom zasledila, da zopet siris lazi ki jih z nicemer ne argumentiras ampak je njih namen samo sodbuditi rasno in versko nestrpnost ti bom napisala kar ti gre!

Na zalost sem veliko tvojih zs-jev ze zbrisala, se posebaj tiste po tem ko sem ti povedala da ce se 100 zs-jev napises odgovora ne bo.



Za tem sem vse tvoje zs-je brisala - neprebrane. Sama pa ti nisem poslala niti enega! In ti si zacela zs-jat ze lansko leto na temi islama, zal sem sla preverit in tistih zs-jev nimam vec. In na zalost vem, da se RR ne bo vmesaval...

Se vedno pa stoji tema, kjer si me na prijazen nacin oznacila zato ker sem sprejela Islam za noro in ker sem kasneje odsla v Egipt in seboj vzela se otrocka, bi mi morali vzeti otroka!

In ne vem zakaj je tema koliko stane obrezovanje brisana, ker se tam spet lepo vidi tvoja nestrpnost!!


In se kar se Sibil tice: Kje pa sem omenila njo! Zenska je cisto nedolzna pri vsem skupaj!!! No je pa fajn da sedaj vem, da si tudi z njo razpravljala o meni!
Ti moram bit pa res trn v peti, da sem ti tako zanimiva.

Bumerang malo pobrskaj po mozganckih kdo je tisti pri katerem si sprasevala o meni, jaz ti pa prisezem ne bom povedala, ker za prijatelji , ki se mi zaupajo stojim!!!

Sicer pa za konec, da ti povem, boli me ena stvar zate itak si lepo priznala da si tisto o posiljanju zs-jev mislila preventivno, prej pa je bilo zapisano malce drugace... ampak si se pac zvlekla ven na svoj potuhnjen nacin.

In pa ko sem te v temi o Egiptu dobila po dolgem in pocez da lazes saj si mi namesto odgovora kje ni bolnic in zdravnikov podala prijazen sladkoben odgovor da se pac ne bos bodla z mano, ker me bos morda se potrebovala.

Bumerang nikomur, ki me je prosil za pomoc je se nisem odrekla. Tebi jo bom in jo bi z veseljem.


In kar se mene tice se sedaj lahko spet sama seboj pogovarjas naprej, kajti priznala si da ti ne posiljam zs-jev in pa dokazala si ponovno svojo rasno in versko nestrpnost pred vsemi!!

VSEM PUNCAM KI STE ME ZS-JALE IN IZRAZILE PODPORO PA SE JAVNO ZAHVALJUJEM.



Pametnejsi odneha te pa ponovno svarim, da kjerkoli bos trosila versko nestrpnost v moji prisotnosti ti bom stopila na prste!


evo the end....ti pa kar talk to the hand baby

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 15:39:24   
bumerang
Bom veliko bolj kratka kot si bila ti - to je očitno tema o tebi in tvoji osebni tragediji, taki ali drugačni.

Več kot dejstvo je, da to kar meni pripisuješ, sama delaš. Tudi v prihodnje nameravam prosto izražati to, kar si mislim, če se boš vtikala zraven tako kot si se vtikala zraven zdaj, si pripiši posledice. Zaradi tebe zagotovo ne mislim bit tiho. Torej se oglašaj tam kjer si poklicana!

Da si moje neprebrane ZS-je brisala, je čista laž. Ker si mi nanje odgovorila. Glede na to, da v mojem predalu ni nekega hudega prometa (zato tudi vem, da je bila edina, s katero si se lahko pogovarjala o meni, sibil, bolj težko bi se namreč pogovarjala o meni s kom, s katerim jaz nimam nobenih stikov), imam čisto vsa tvoja sporočila shranjena z vsemi datumi. Žal svojih nimam, ker jih pri pošiljanju ne shranjujem. Se pa po tvojih jasno vidi, da mi odgovarjaš.

Lažeš torej tudi o tem, da sem o tebi koga spraševala.

Lažeš tudi o količini sporočil. Vse skupaj jih je, nekje od oka, pet do šest na osebo.

Seveda je bilo mišljeno preventivno - ker si to že enkrat naredila, potuhnjeno in zahrbtno kakršna tudi si, sem ti vnaprej napisala, da mi nehaj pošiljat ZS-je. Ker si to že naredila!
Tako sem napisala takrat in tako sem napisala tudi kasneje brez kakršnekoli variacije. A sem mogoče kje napisala, da si mi včeraj oz. oni dan poslala ZS? Če pa ti razumeš po svoje, tako kot čisto vsako stvar, pa to ni moj problem. Kot si tudi, ne vem kje in od kod, razbrala, da sem izjavila, da mi ne pošiljaš ZS-jev.


Zdaj se mi pa res ne da več. Samo še nekaj - ne praskaj se tam, kjer te nima kaj srbet, sicer boš opraskana!



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 15:42:38   
rija


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 15:46:29   
bumerang
Pazi to, ta druga s palico je muslimanka. user posted image
Hvala ti za tale time break čeprav vem, da ni bil mišljen kot tak.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 15:47:42   
bumerang
Pa vidi se, da je ona tista, ki zmerja, ta drugi se pa samo brani. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:02:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Pazi to, ta druga s palico je muslimanka. user posted image
Hvala ti za tale time break čeprav vem, da ni bil mišljen kot tak.


Evo takoj reagiram na tvojo versko nestrpnost in seveda nevednost!

Ocitno si precej kratke pameti in ne poznas vojne zvezd ali pa res cisto povsod v cem slabem vidis muslimane?

No naj te pomirim bumerang oba smajlija sta iz vojne zvezd, crni je Darth Vader  in tisti , ki se brani je verjetno najboolj znan od njegovih nasprotnikov po imenu Luke.

Ampak ti pa se kar naprej razglabljaj kako muslimanka napada nekoga in se smesi pred celim RR- jem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:06:23   
bumerang
****, naj tudi jaz tebe pomirim - očitno si precej kratke pameti in ne razumeš humorja, še najpreprostejšega ne! Tudi primere so ti očitno tuje!

Kdo te je sploh klical.
Glej, da boš šla zdaj spet jokat na portal, da te zasledujem!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:11:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

****, naj tudi jaz tebe pomirim - očitno si precej kratke pameti in ne razumeš humorja, še najpreprostejšega ne! Tudi primere so ti očitno tuje!

Kdo te je sploh klical.
Glej, da boš šla zdaj spet jokat na portal, da te zasledujem!


Ne brez skrbi ne bom ti dovolila da primerjas filmskega junaka z mecem v roki z muslimanko!! Ker to je verska nestrpnost.

In kjerkoli bos otresala to svojo versko in rasno nestrpnost in bom zasledila ti ne bom tiho!!!

Drugace pa sem ti ze povedala.... talk to the hand baby, kolikor te je volja!

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:13:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Potem pa prosim in to javno, tako kot ste mene, obvestite o enaki stvari tudi njo!

Jaz nimam česa reševat, to, kar tukaj objavlja, so njeni problemi, ki si jih ustvarja sama, jaz je nisem pozvala niti enkrat. Naj mi da mir in bo imela blažen mir, kdo jo rabi?

Diskriminacija?
Potem so vlade držav diskriminatorne, zaenkrat nisem zasledila še nobene tožbe na temo.
A potem je tisti, ki je za smrtno kazen diskriminatorni?
In tisti, ki so na forumu nesrečni mami, ki je sodila otrokom, pisali svoje sodbe in kaj vse bi oni storili? A to pa ni bila diskriminacija?

Poglejte, Jerneja, za enako mero se uporablja enak vatel!
Druga stvar - vsak ima svobodo misli in svobodo govora. Če komu to ne diši, naj se v besedah ne išče in naj jih mirno preskoči.

Še enkrat ponavljam, z **** nimam ničesar in edina stvar, ki jo želim, je ta, da mi da mir.
Če pa se moderatorji postavljate vmes, potem uporabljajte za obe enaka merila. Ker ste se o meni že opredelili, se opredelite še o njej. Z enakim vatlom!


Daj bumerang bodi đak pa naredi print screen ZS in daj na RR, da vidomo kdo laže glede ZS-jev.

O zadevi pa ne bom sodila, ker sem na forumu za lahkotno klepetanje, ne pa za delanje dizertacij.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:14:17   
bumerang
Ti že lahko opletaš, ravnaš pa očitno v popolnem nasprotju. Kot so tudi v nasprotju tvoje besede - tule se jasno vidi, kdo je tisti, ki koga zasleduje in koga napada.

Kar ti imam povedati je to, kar sem ti že stokrat - ne oglašaj se tam, kjer nisi klicana! In če se, potem pričakuj posledice. Ampak potem ne hodi jokat k big mammi!



< Sporočilo je popravil bumerang -- 22.4.2009 16:16:19 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:19:42   
Splišni
Ampak sta pa res dosadni. Pa saj nima penisa, da bi se šli, katera ima daljšega!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:21:31   
ZARA
A tako daleč smo že od kimiinega vprašanja o obrezovanju ?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:22:49   
Anonimen
Pa OK, no, meni sta obe fajn ženski, vsaka po svoje s svojim razmišljanjem, navadami in vsem ostalim, kar sem do sedaj imela možnost spoznati tu na RR in sem obe imela za zreli ženski. Zato mi je žal, da sta se spustlili na tak nivo. Vsaka ima po svoje prav in obe se tudi motita, res pa ne vidim potrebe po tem, da se tu ponižujeta na tak način.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:27:37   
bumerang
In kaj bi ti Splišni naredila, ko bi se nekdo očito spravil nate in potem šel tožarit moderatorjem? Tudi zadnjič je to naredila in moderatorjem jokala, da ji ne dela blokada.
In se vsakič, ko kaj napišeš, spravil nate po večkrat na eni strani?


V postu o ceni obrezovanja kljub temu, da me je na najmanj treh straneh provocirala in še druge proti meni, nisem odgovarjala. Vse dokler mi po treh straneh ni bilo dovolj in sem ji napisala svoje. Resnica pa boli!



Želva, jaz sem lahko đek in objavim datume, ure in naslove ZS-jev sem pa prepričana, da bo napisala, da sem jih popravila. Skladno z njo samo!


Ankica, borbe v blatu so najbolj zanimive. Ne govorijo pa samo o tistih, ki se vanje spuščajo, ampak tudi o tistih, ki jih gledajo in komentirajo.
In še nekaj - ne sodi, dokler ne doživiš. Si brala post prosnja? A bi naj bila tiho na take obsodbe?

< Sporočilo je popravil bumerang -- 22.4.2009 16:29:14 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:50:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Ankica, borbe v blatu so najbolj zanimive. Ne govorijo pa samo o tistih, ki se vanje spuščajo, ampak tudi o tistih, ki jih gledajo in komentirajo.
In še nekaj - ne sodi, dokler ne doživiš. Si brala post prosnja? A bi naj bila tiho na take obsodbe?


user posted image  Good point.

Hočem povedat, da se lahko meniš na tak ali drugačen način. Seveda imaš vso pravico, da odgovoriš, lahko pa izbiraš način komunikacije.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 16:53:48   
bumerang
Ankica, in kakšno izbiro sem imela?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?