|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ogledala v trgovinah
5.5.2009 15:14:54   
TomTaylor
A je možno, da nekatera ogledala naredijo osebo bolj debelo/suho? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ogledala v trgovinah
5.5.2009 15:15:56   
alička
Absoluto!
Sploh tista, kjer prodajajo kopalke, te naredijo obvezno bolj debelo user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ogledala v trgovinah
5.5.2009 15:21:43   
TomTaylor
Fak no...a to ne morjo pogruntat kkšnih triky ogledal?.....Kaj sem bila jz dons obupna videt v enem špeglu. Pa še user posted image sem za povrh, da sem bila videt še bolj kitovsko...


... Pa kabine v neonkah, ki poudarijo vsako celulitno blazinico ali pa druga skrajnost - medla lučka, da komaj vidiš obrise svoje postave, kar je v primerjavi s prvim bistveno boljše, sploh če kopalke pomerjaš, ja.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.5.2009 15:22:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ogledala v trgovinah
5.5.2009 15:22:18   
liliana
Možno je.....

Meni osebno so nekako bolj pri srcu tista, ki me naredijo bolj suho.......user posted image

Tista pri kopalkah so pa naravnost morilska......še posebno, če je kaka močna žarnica nad ogledalom......user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ogledala v trgovinah
5.5.2009 19:23:23   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A je možno, da nekatera ogledala naredijo osebo bolj debelo/suho? 

-----------------
Ogledala v H&M imam najraje user posted image - zame imajo celo ime: prijazna ogledala user posted image .
 
P.S.: Ker imam rada prijazne stvari, imam eno takšno tudi doma user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ogledala v trgovinah
5.5.2009 19:24:28   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Fak no...a to ne morjo pogruntat kkšnih triky ogledal?.....Kaj sem bila jz dons obupna videt v enem špeglu.

----------------
Ne sekiraj se, če pa imajo čudna ogledala user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ogledala v trgovinah
5.5.2009 19:25:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A je možno, da nekatera ogledala naredijo osebo bolj debelo/suho? 

-----------------
Ogledala v H&M imam najraje user posted image - zame imajo celo ime: prijazna ogledala user posted image .
 
P.S.: Ker imam rada prijazne stvari, imam eno takšno tudi doma user posted image !


tudi iz H&M? user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ogledala v trgovinah
5.5.2009 20:12:31   
BAMBINA_
o tudi
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A je možno, da nekatera ogledala naredijo osebo bolj debelo/suho? 

-----------------
Ogledala v H&M imam najraje user posted image - zame imajo celo ime: prijazna ogledala user posted image .


Jp, res je. V H&M-u si znajo it. Imajo ogledalo, ki te naredijo bolj suho, številke cot so za eno, če ne celo za dve cifri večje od realnih... Itaq si potem vsaka misli, U mater sem shujšala, pa u tehle cotah res dober zgledam. In kupi user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 8:53:31   
smigli
Tem ogledalom pravim ubijalska user posted image

Madona je groza, ko si navlečeš kako mikro krpico.......letos sem si nabavila kopalke kar brez merit, sem si rekla bo kar bo, ker v primeru ogledala + neonk, bi kopalke ostale v trgovini

Jaz ne vem zakaj trgovci, ki se poslužujejo vseh možnih trikov, zakaj za boga ne pogruntajo kakih ekstra shujševalnih ogledal, malo zatemnjenih, grem stavit da bi se jim prodaja dvignila


ogledalce ogledalce povej, katera najlepša v kabini je tej? ti draga moja, ma ni debate.........user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 9:40:53   
Zanica
Hahahah! Jaz najbolj sovražim MALE KABINE, in neonske luči. Ogledala-jaz mislim da nima smisla da imajo "ukrivljena" ogledala, ker pol itak pomeriš isto oblačilo doma in če ti sploh ne paše ga vrneš nazaj.
Jaz v vsakem ogledalu izgledam enako debela user posted image , če je osvetlitev dobra, je malo lažje user posted image .

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 10:23:15   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A je možno, da nekatera ogledala naredijo osebo bolj debelo/suho? 

-----------------
Ogledala v H&M imam najraje user posted image - zame imajo celo ime: prijazna ogledala user posted image .
 
P.S.: Ker imam rada prijazne stvari, imam eno takšno tudi doma user posted image !


tudi iz H&M? user posted image

-----------------
Ne, je že bilo v stanovanju, ko smo se vselili. Tako prijazno, za dobrodošlico user posted image !
P.S.: Drugače bi itak kakega sunla v H&M user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 13:14:01   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: alička

Absoluto!
Sploh tista, kjer prodajajo kopalke, te naredijo obvezno bolj debelo user posted image


user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Fak no...a to ne morjo pogruntat kkšnih triky ogledal?.....Kaj sem bila jz dons obupna videt v enem špeglu. Pa še user posted image sem za povrh, da sem bila videt še bolj kitovsko...


... Pa kabine v neonkah, ki poudarijo vsako celulitno blazinico ali pa druga skrajnost - medla lučka, da komaj vidiš obrise svoje postave, kar je v primerjavi s prvim bistveno boljše, sploh če kopalke pomerjaš, ja.



TT takoj menjaj trgovina, ta je že prav grozljivo realistična.

Ali pa si nadeni user posted image , ko boš šla drugič v trgovino user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 6.5.2009 13:16:19 >

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 13:28:28   
aprilčica07
Fak no...a to ne morjo pogruntat kkšnih triky ogledal?.....Kaj sem bila jz dons obupna videt v enem špeglu. Pa še user posted image sem za povrh, da sem bila videt še bolj kitovsko...


Midve imava pa isti problemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 13:31:43   
ninocka
Eh, jst mam ze doma 2 taka ogledala -  v tistem v kopalnici vedno zgledam super, v tistem v garderobi sem pa obupna. Se samo sprehodim iz kopalnice v garderobo, pa se grem raje preoblect al pa jokat...user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 13:57:22   
Anonimen
Če bi se vedno gledala v ogledalo,ki je v kabini,nebi nikol nič kupla.Sam probam,če gre vse skup in kupim.Ven iz garderobe pa itak ne grem nikoli,da bi se tam v drug špegu pogledala.

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 17:41:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A je možno, da nekatera ogledala naredijo osebo bolj debelo/suho? 

-----------------
Ogledala v H&M imam najraje user posted image - zame imajo celo ime: prijazna ogledala user posted image



Meni so tudi v Benettonu dobra.

Zdaj vem, zakaj rada kupujem tam user posted image user posted image .

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ogledala v trgovinah
6.5.2009 23:26:28   
agnes
tudi meni se zdi, da ogledala v trgovinah malo lažejouser posted image

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?