|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   in spet se zgodba ponavlja
19.5.2009 18:33:05   
mojcaziga
http://24ur.com/novice/slovenija/nova-smrt-otroka-v-mariborskem-ukc.html


Kaj mislite, gre res za malomarnost ali bolj za medijsko kost?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: in spet se zgodba ponavlja
19.5.2009 18:48:46   
TomTaylor
Ne vemo točno kaj je bilo v konkretnem primeru, ampak ne zdi se mi pa OK, da bo zdaj vsaka smrt otroka "spet primer Nekrep".

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: in spet se zgodba ponavlja
19.5.2009 19:59:19   
pipic
TT glede na to,da se zopet očitno niso potrudili okrog otroka,se zgodba ponavlja a ne

da si sam z otrokom in te nihče ne jeb.....
Halo,jaz jih lastnoročno zadavim,da bi šlo za mojega otroka

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: in spet se zgodba ponavlja
19.5.2009 21:16:55   
amaya
ja jaz vse u luft vržem!!!!

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: in spet se zgodba ponavlja
19.5.2009 21:39:34   
špelin@
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: in spet se zgodba ponavlja
19.5.2009 22:36:40   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

TT glede na to,da se zopet očitno niso potrudili okrog otroka,se zgodba ponavlja a ne

da si sam z otrokom in te nihče ne jeb.....
Halo,jaz jih lastnoročno zadavim,da bi šlo za mojega otroka



no ne vem, ne bi si upala vnaprej obsojat na podlagi skopih informacij.

Sicer bi pa vsak normalen starš naredil strašno paniko in ne bi kar čakal ob umirajočem otroku. Sploh po tako odmevnem primeru Nekrep bi jz naredila celo štalo.

Še vedno pa menim, da ni vsaka smrt (otroka) primer Nekrep.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: in spet se zgodba ponavlja
19.5.2009 22:53:46   
ery
user posted image user posted image groza no.... 

_____________________________




(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 0:30:17   
Anonimen
Celo noč sami ob umirajočem otroku....ja matr no, če pelješ otroka v bolnico, pomeni da je z njim nekaj narobe in ZAHTEVAŠ pojasnila in preiskave, ZAHTEVAŠ, da se zdravnik otroku posveti, ne pa čakaš da se te kdo usmili.

Saj ne moremo ocenjevat kdo kaj je in kdo kaj ni naredil pa bi moral. Ampak kot so že predhodnice napisale. Ti si tam, da otroka zaščitiš, da poskrbiš, da je zanj poskrbljeno. Včasih je treba enostavno udarit po mizi, narediti rompompom in ZAHTEVATI obravnavo, ne pa jokcat in se trest kot prestrašena miš, pol pa stokat po televiziji kako te ni nihče upošteval. Ja, očitno so bili zdravniki pri tistih, ki so zahtevali takojšnjo pomoč in zato tisti tihi in mirno čakajoči niso prišli v prvi plan. Ne pravim, da je to pravilno, žal pa je dejstvo. Bolj si glasen, bolj je poskrbljeno zate, žal.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 6:19:45   
caillou
Tudi jaz ne bi obsojala, če ne bi pred časom doživela nekaj kar me je stalo petih let življenja, stoposto. Ko sem pri sestri zahtevala pediatra, zaradi zelo bolane hčerke, sem ga čakala celih pet ur. Zakaj? Ker je tista sestra pozabila pediatru povedati in je šla med tem časom že domov, ker je potem druga sestra čakala, da se pediater mogoče kmalu primaje, ker telefoni kot da ne bi obstajili in....Oh približno sem imela čast spoznati kako deluje ta sistem. Sicer sem dobila na koncu opravičilo, ki pa je zaleglo toliko kot imam črnega za nohtom.
Jaz osebno sem razočarana in zelo zelo žal mi je za Bora in to malo deklicouser posted image .  

< Sporočilo je popravil caillou -- 20.5.2009 6:20:36 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 6:23:42   
caillou
Kaj mislite, gre res za malomarnost ali bolj za medijsko kost?


Pa ne vem, če bi smrt otroka dali za glodat, to ne gre.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 6:54:10   
pupika
Res je, na oddelku so večinoma sestre, zdravniki kot da jih ni, razen v času vizite, saj ne vem kje se potikajo. Ko sem bila jaz z našim malim v bolnici sem opazovala tiste uboge otročke, ki so sami brez staršev, kako so si bogi, zaprti so bili v posteljici in kot da jih ni, sem pa tja pride sestra, posteljo preoblečt in... potem pa otrok sameva v posteljici, sem pa velikokrat voidela potem sestre klepetati v eni sobi. Potem sem se zamislila, če bi bil naš mali na tem mestu, ki so brez staršev, bi se mu sigurno zmešalo, tam celih 12 ur ležat v postelji. Potem mi pa še ena sestra reče, kako je bilo prej boljše, ko starši niso smeli bit pri svojih otrocih, sedaj pa so otroci bolj razpuščeni. Meni je prav rekla, naj naš mali neha po hodniku laufat, in če ne bo nehal, ne bo šel domov. Jaz sem si že mislila svoje, pa kaj naj svojega otroka položim v posteljo in ga tam pustim ležat.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 8:28:51   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Potem mi pa še ena sestra reče, kako je bilo prej boljše, ko starši niso smeli bit pri svojih otrocih, sedaj pa so otroci bolj razpuščeni. Meni je prav rekla, naj naš mali neha po hodniku laufat, in če ne bo nehal, ne bo šel domov. Jaz sem si že mislila svoje, pa kaj naj svojega otroka položim v posteljo in ga tam pustim ležat.


Tudi jaz imam kar nekaj cvetk iz MB pediatrije, kjer sva z mlajšim sinom bila pred časom, ker je imel pljučnico. Tudi takrat je imela ena sestra takoj za pripomnit, ko ji je ena mamica rekla, da če jim zdaj ni boljše (sestram) ko smo starši ob otrocih, saj jih tako na nek način tudi razbremenimo. pa je rekla, da ni boljše, da je bila 100 krat bolj učinkovita, ko ni bilo nas staršev v biolnici. Drugič je eni punčki ta ista sestra prišla merit saturacijo (upam, da se tako reče) oz. kisik v krvi s tisto klupico ko se da na prstek. ženska je imela že tak izraz na licu, da ko je vstopila v sobo, so se skoraj vsi otroci začeli jokat. in seveda se je ta punčka jokala in cepetala z rokami, mamica jo je poskušala potolažiti ampak ni šlo, ker jo je sestra za roke lovila in ji govorila: "Pa pri miru bodi! Ne morem ti tako zmeriti. Pa ti povem, da če se boš še naprej tako jokala, bom zdaj rekla tvoji mamici, da si lahko vzame stvari in gre domov, ti boš pa sama tu!!" Punčka je stara 3 leta....mislim haaaaalooouser posted image user posted image user posted image user posted image

O zdravnikih pa toliko, da vizite nikoli niso bile po predpisanem urniku, čez vikend je bila pa tako ali tako katastrofa. Je enkrat prišla ena starejša zdravnica delat kao vizito v sobo, bila je nedelja. Cel dan je bilo okno odprto, saj smo v sobi z največ 9 kvadratnimi metri ležale 3 mamice in trije otroci. In zdravnica je stopila noter, nekaj zagodrnajal o slabem luftu in o tem, da ona v taki sobi ne more naredirti vizite in se je obrnila.

ko sva šla s sinom domov, sem 4 ure čakal na odpustnico. čakali smo edino na zdravnikov podpis. mali je bil že tečen, jaz sem imela vsega vrh glave pa sem šla do sestre in jo priosila, če lahko pokliče tega zdravnika, da bi zadevo podpisal, pa me je le milo pogledala in rekla: "Giospa, da vam odkrito povem, da ne upam. Me je že 3 krat danes nadrl, kot da nisem človek.,

in potem jaz ne vem več....ko sem pa slišala za primer te punčke me je pa kar stisnilo.

sožalje njeni družiniuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 8:44:30   
Šaki
o joj.sploh nism vedla.sožalje svojcem....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 8:49:00   
pupika
Naj mala počiva v miru, staršem pa iz srca sožaljeuser posted image

Upam, da se bo to končalo in da bodo končno videli, da pa nekaj v naši pediatriji smrdi.

Pa kako se lahko sestre sploh tako obnašajo in pravijo malim, da če ne bo pri miru, da bo mamica šla domov, v takem primeru pa jaz sigurno ne bi bila tiho. Jaz sem imela full problemov še s tem, ker mali ni hotel jest ob tistem čsu, ko so prinesle, potem so mu pa kar odnesle, in ko je mali videl, da mu je odnesla, se je začel jokat, enkrat mu skor ni hotla več prinest, potem sem pa  jaz rekla, da naj prinese, potem pa na našega, da mora sedaj jest,...

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:08:02   
madela
Zelo mi je žal,da berem take stvari. user posted image  Hudo,res hudo...

Mene pa nekaj zelo zanima in bi bila vesela kake informacije v zvezi s tem.
Zdravniki so naš drugi dom in na srečo še nismo naleteli na kak tak primer...ampak se sprašujem,kam in na koga se lahko obrneš,ko te tako ignorirajo.
Recimo se spominjam,kako je Borova mamica govorila,da je prosila in jokala naj otroka prepeljejo v Ljubljano,kar pomeni,da ni bila tiho,ampak so se vsi preprosto obrnili vstran,na koncu pa še ob otroku ni mogla bit.
Torej kaj naredit v takem primeru. Lahko se dereš in tuliš,pa te vseeno ignorirajo. Jaz bi verjetno otroka ugrabila,ampak je spet zakon na njihovi strani in bi mi to takoj preprečili.
Torej kje je kdo,ki ga lahko pokličemo v takih primerih,da nam takoj pomaga.

A naj starši pokličemo policijo ali koga iz druge bolnice in sami zahtevamo premestitev? Se to sploh da??

Torej...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:27:55   
oka
Torej kaj naredit v takem primeru. Lahko se dereš in tuliš,pa te vseeno ignorirajo. Jaz bi verjetno otroka ugrabila,ampak je spet zakon na njihovi strani in bi mi to takoj preprečili.


Otroka lahko kadarkoli odpelješ po lastni presoji in na lastno odgovornost, samo potem se ne moreš sklicevati na zdravnke v kolikor se otroku kaj zgodi. Noben zdravnik ti tega ne more preprečiti, razen mogoče s sodno prepovedjo. Je pa tako, da ko vidiš, da gre za otrokovo življenje moraš zaupati zdravnikom oz. naj bi jim zaupal. Ne morem si predstavljat, da ne bi zaupala zdravniku, ki bi zdravil katerega od mojih otrok, ker sama nimam takega znanja in sposobnosti in se lahko zanašam le na svoj materinski instinkt. Zelo huda mora biti stiska, ko dobiš občutek, da se zdravnik za tvojega bolnega otroka ne potrudi dovolj in ne veš kam in kako, kaj bi naredil, da bi dobil zagotovila, predvsem pa ta odgovornost, ki jo starš v takih primerih prevzame nase in naredi nekaj "na svojo roko". To se ne bi smelo dogajati, starši ne bi smeli biti prisiljeni k sprejemanju takih odločitev, kot je ta, kateri zdravnik je primeren in kateri ne, saj so/smo že med samo otrokovo boleznijo dovolj prestrašeni.
Meni so taki primeri grozljivi in žalostni. Pa vendar, v tem drugem primeru nihče točno ne ve za kaj je točno šlo, zato ne obsojajte zdravnikov že vnaprej, niso vsi narejeni po istem kopitu.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:33:40   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Zelo mi je žal,da berem take stvari. user posted image  Hudo,res hudo...

Mene pa nekaj zelo zanima in bi bila vesela kake informacije v zvezi s tem.
Zdravniki so naš drugi dom in na srečo še nismo naleteli na kak tak primer...ampak se sprašujem,kam in na koga se lahko obrneš,ko te tako ignorirajo.
Recimo se spominjam,kako je Borova mamica govorila,da je prosila in jokala naj otroka prepeljejo v Ljubljano,kar pomeni,da ni bila tiho,ampak so se vsi preprosto obrnili vstran,na koncu pa še ob otroku ni mogla bit.
Torej kaj naredit v takem primeru. Lahko se dereš in tuliš,pa te vseeno ignorirajo. Jaz bi verjetno otroka ugrabila,ampak je spet zakon na njihovi strani in bi mi to takoj preprečili.
Torej kje je kdo,ki ga lahko pokličemo v takih primerih,da nam takoj pomaga.

A naj starši pokličemo policijo ali koga iz druge bolnice in sami zahtevamo premestitev? Se to sploh da??

Torej...


Tiole vprašanje bi bilo pa dobro postavit varuhinji človekovih pravic ali Vlasi Nussdorfer, se mi zdi. Ker to bi res bilo dobro vedeti. Ker res očitno nikoli ne veš, kdaj se lahko znajdeš v takem položaju.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:34:50   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: oka
Otroka lahko kadarkoli odpelješ po lastni presoji in na lastno odgovornost, samo potem se ne moreš sklicevati na zdravnke v kolikor se otroku kaj zgodi. Noben zdravnik ti tega ne more preprečiti, razen mogoče s sodno prepovedjo. Je pa tako, da ko vidiš, da gre za otrokovo življenje moraš zaupati zdravnikom oz. naj bi jim zaupal. Ne morem si predstavljat, da ne bi zaupala zdravniku, ki bi zdravil katerega od mojih otrok, ker sama nimam takega znanja in sposobnosti in se lahko zanašam le na svoj materinski instinkt. Zelo huda mora biti stiska, ko dobiš občutek, da se zdravnik za tvojega bolnega otroka ne potrudi dovolj in ne veš kam in kako, kaj bi naredil, da bi dobil zagotovila, predvsem pa ta odgovornost, ki jo starš v takih primerih prevzame nase in naredi nekaj "na svojo roko". To se ne bi smelo dogajati, starši ne bi smeli biti prisiljeni k sprejemanju takih odločitev, kot je ta, kateri zdravnik je primeren in kateri ne, saj so/smo že med samo otrokovo boleznijo dovolj prestrašeni.
Meni so taki primeri grozljivi in žalostni. Pa vendar, v tem drugem primeru nihče točno ne ve za kaj je točno šlo, zato ne obsojajte zdravnikov že vnaprej, niso vsi narejeni po istem kopitu.



Se strinjam s celim odgovorom popolnoma, le da odebeljeni del bi dodala, da staršev tudi ne obsojat. To je zelo, zelo grdo.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:45:24   
oka
Se strinjam s celim odgovorom popolnoma, le da odebeljeni del bi dodala, da staršev tudi ne obsojat. To je zelo, zelo grdo.


Jaz definitivno ne obsojam staršev, upam da nisi dobila iz mojega pisanja takega občutka.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:47:55   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Se strinjam s celim odgovorom popolnoma, le da odebeljeni del bi dodala, da staršev tudi ne obsojat. To je zelo, zelo grdo.


Jaz definitivno ne obsojam staršev, upam da nisi dobila iz mojega pisanja takega občutka.



Ne, ne, oka, iz tvojega ne, nikakor. Pač pa iz prejšnjih odgovorov, npr. od Tom Taylor. Ta je pa grozljiv.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:49:49   
emaa
Ma štalo lahko delaš kakor hočeš, zdravniki blagovolijo ravno toliko povedati ali narediti kot se jim zdi. Vem, ker mi še zdaj dvigne pritisk, ko se spomnim, kako niso nama kot staršema hoteli dajati informacij. 

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:52:06   
oka
Ne, ne, oka, iz tvojega ne, nikakor. Pač pa iz prejšnjih odgovorov, npr. od Tom Taylor. Ta je pa grozljiv.


O.k. Tako je pač, po bitki ali pa pri bitki, v kateri nismo sodelovali smo lahko vsi generali. Kaj pa je dejansko bilo, kakšne so bile okoliščine itd pa ne ve nihče. Vse je med zdravniki in pacientom. Računalnik prenese marsikaj pa tudi taka in drugačna namigovanja in zato se mi po eni strani zdi kar malo žaljivo debatirat o takih temah po raznih forumih in na ta rekla kazala način.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 9:59:42   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Torej kaj naredit v takem primeru. Lahko se dereš in tuliš,pa te vseeno ignorirajo. Jaz bi verjetno otroka ugrabila,ampak je spet zakon na njihovi strani in bi mi to takoj preprečili.


Otroka lahko kadarkoli odpelješ po lastni presoji in na lastno odgovornost, samo potem se ne moreš sklicevati na zdravnke v kolikor se otroku kaj zgodi. Noben zdravnik ti tega ne more preprečiti, razen mogoče s sodno prepovedjo.



No,jaz ne obsojam nikogar.Meni se samo porajajo vprašanja,kdo  in na koga se naj starši obrnemo v takem primeru.
Sicer pa tole,da lahko otroka kadarkoli odpelješ ne drži popolnoma. Če ga odpelješ preden podpišeš zdravniku te lahko sodno preganjajo. Torej mora zdravnik v tem primeru pripravit papirje,da ti na lastno odgovornost odhajaš iz bolnišnice.
Res pa je,da bi naj zdravnikom zaupali in po drugi strani tudi ne veš kdaj je tisti trenutek,ko je potrebno naredit alarm. Vendar tukaj veliko pomeni materinski instinkt,ker mamice smo le tiste,ki svojega otroka najbolje poznamo...pa nima veze koliko poznamo medicino.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 10:08:05   
madela
Ok,bom dala en čist drug primer,ki nam pokaže,koliko imamo starši pravic,ko je otrok v bolnici.

Mogoče sem samo jaz narobe razumela tole,ampak ....Dajmo primer otročke,ki se rodijo zelo bolani in po nekaj dnevih ali več umrejo v bolnišnici user posted image ,zakaj nima starš pravice svojega otroka odpeljat in ga sam pokopat.
Zato,ker je otrok "last" bolnišnice oziroma je zanj popolnoma odgovorna bolnišnica...starši smo samo za okras.
Tole se meni zdi izredno kruto.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: in spet se zgodba ponavlja
20.5.2009 10:10:51   
oka
Torej mora zdravnik v tem primeru pripravit papirje,da ti na lastno odgovornost odhajaš iz bolnišnice.
Res pa je,da bi naj zdravnikom zaupali in po drugi strani tudi ne veš kdaj je tisti trenutek,ko je potrebno naredit alarm. Vendar tukaj veliko pomeni materinski instinkt,ker mamice smo le tiste,ki svojega otroka najbolje poznamo...pa nima veze koliko poznamo medicino.

(


Ja, saj, otroka odpelješ na lastno odgovornost. In ravno v tem je problem, jaz svojega otroka najbolje poznam in lahko ugotovim le, da je nekaj narobe, ne poznam pa medicine tako, da bi lahko precenila ali je sposoben za prevoz, ne poznam zapletov, ki lahko nastanejo zaradi moje odločitve, niti tega ne morem vedno ugotoviti kaj točno otroku manjka, pa naj ga še tako poznam, kaj šele, da bi si upala napovedati kako naj ga zdravijo. O tem govorim. In ko kot starš dobiš občutek, da je nekaj hudo narobe in da bi bilo treba storiti kaj več?  Kaj mi ostane? Le to, da naredim kažin po lastni presoji in se v vsem tem strahu, ki tudi zmanjša mojo racionalno presojo usodno zmotim. To je ta odgovornost, za katero pravim, da je straši nikakor ne bi smeli prevzemati nase. Nikoli ne bi smelo ostati vprašanje kaj pa če... Da ne govorim o občutku, ko ne veš več kaj in kako, tvojemu otroku pa so mogoče štete ure... Ne, tega ne bi smel doživljati noben starš.

< Sporočilo je popravil oka -- 20.5.2009 10:14:53 >

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?